نمایندگان پارلمان بریتانیا پرچم چین را به 'رفتار قلدری آمریکا با هند

در لندن ژوئن 30 انگلیسی, نمایندگان مجلس نگرانی در پارلمان چین "رفتار قلدری" در مرز اختلاف با هند و "تاخیر در ا

توسط HONARMANDKHABAR در 10 تیر 1399

در لندن ژوئن 30

انگلیسی, نمایندگان مجلس نگرانی در پارلمان چین "رفتار قلدری" در مرز اختلاف با هند و "تاخیر در اعلام" از COVID-19 و خواست یک بررسی داخلی به انگلستان وابستگی به چین با توجه به کاهش همکاری با این کشور است.

حزب محافظه کار MP ایان دانکن اسمیت مطرح به عنوان بخشی از یک سوال فوری در مجلس عوام در روز دوشنبه در "بدرفتاری" توسط دولت چین از اقلیت اویغور در استان سین کیانگ.

"با توجه به چینی دولت هولناک سابقه حقوق بشر خود را حمله به آزادی در هنگ کنگ خود رفتار قلدری در اختلافات مرزی از جنوب دریاهای چین به هند خود را آشکار نقض قوانین مبتنی بر نظم حاکم بر بازار آزاد و خود را با تاخیر اعلام COVID-19 خواهد شد و دولت در حال حاضر آغاز یک بررسی داخلی از انگلستان وابستگی به چین با توجه به کاهش قابل توجهی است که وابستگی به" سوال اسمیت.

انگلستان وزیر آسیا Nigel آدامز در پاسخ به می گویند که دولت انگلستان تا به حال شده است به طور منظم افزایش نگرانی های خود را با چین بیش از مسائل مختلف.

"در تمام دولت را نقد رویکرد ما به چین باقی مانده است روشنی چشم است و ریشه در ارزش ها و منافع. آن را همواره مورد بوده است که هنگامی که ما نگرانی های ما آنها را جمع آوری و که که در آن ما نیاز به دخالت ما," او گفت:.

مخالفت حزب کارگر MP Stephen Kinnock همچنین فشرده وزیر بیش از این "به طور فزاینده متخاصم" رفتار چین نسبت به مردم خود و کشورهای همسایه.

"آیا وزیر دانیم که حزب کمونیست چین را (CCP) اقدامات در سین کیانگ بازتاب گسترده الگوی رفتار به طور فزاینده ای سیاست های استبدادی در خانه و تهاجمی توسعه طلبی در خارج از کشور از جمله در هنگ کنگ, Ladakh و دریای چین جنوبی" او مورد سوال است.

آدامز در پاسخ به می گویند که بریتانیا شده بود "بسیار فعال" در مورد این مسائل و نقش برجسته ای در بالا بردن تمام نگرانی ها به صورت دوطرفه و در سازمان ملل متحد و همچنین نام در انگلستان شرکت های فعال در استان سین کیانگ به انجام علت سعی و کوشش بیش از درمان اقلیت.

"همه انگلیسی, شرکت های درگیر در این منطقه باید در نظر انجام مناسب علت سعی و کوشش به اطمینان حاصل شود که حقوق بشر نقض شده اند در حال وقوع در زنجیره تامین خود را," او گفت:.

هفته گذشته نخست وزیر بوریس جانسون ساخته شده بود اولین بیانیه مربوط به هند و چین درگیری های مرزی توصیف آن به عنوان "بسیار جدی و نگران کننده وضعیت".

"ما در حال تشویق دو طرف به بحث و گفتگو در مورد مسائل مرزی و مرتب کردن آن بین آنها" جانسون گفت: عوام در پاسخ به سوال مربوط به درگیری ها در شرق لاداخ. PTItinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن