انگلستان PM جانسون طلاق با منشأ همسر نهایی

لندن, مه 7 بوریس جانسون تبدیل به اولین نخست وزیر بریتانیا در 250 سال به طلاق در حالی که در دفتر به عنوان مقالا

توسط HONARMANDKHABAR در 18 اردیبهشت 1399

لندن, مه 7

بوریس جانسون تبدیل به اولین نخست وزیر بریتانیا در 250 سال به طلاق در حالی که در دفتر به عنوان مقالات ثبت شده توسط خود را در هند-منبع سابق, همسر, مارینا چرخ اوایل سال جاری اعطا شد به تازگی.

55 سال اعلام کرده بود خود را از نامزدی با نامزد کری Symonds به زودی پس از فرمان مطلق واصل شد در ماه فوریه است.

Symonds (32) که از نقل مکان به خیابان داونینگ با جانسون در ماه ژوئیه سال گذشته به هنگام تولد به نوزاد خود را پسر Wilfred Lawrie نیکلاس جانسون در روز شنبه ،

با توجه به Daily Mirror جانسون طلاق از Wheeler, همسر دوم خود شد نهایی با اعطای این حکم فقط قبل از تولد نوزاد در مارس 29.

ویلر که مادر شیب سینگ مورد ستایش قرار داد از پنجاب یک وکیل مدافع و مقاله نویس که دارای چهار رشد کودکان با جانسون.

در فوریه 18, او به دست آمده اجازه از مرکزی دادگاه خانواده در لندن به درخواست برای یک حکم مطلق سند قانونی پایان دادن به ازدواج است.

این روزنامه معتقد است مدارک واصل شد "بلافاصله" و اعتقاد بر این است که جانسون و ویلر می تواند هر یک را تا پایان با 4 میلیون پوند از طلاق حل و فصل است.

ویلر که قبلا نوشته شده در مورد زنده ماندن در سرطان است که با توجه به انتشار 'از دست رفته حیاط' در مورد مادرش که با او ازدواج پدر, BBC خبرنگار خارجی چارلز ویلر در سال 1962.

جانسون اولین ازدواج برای جامعه Allegra Mostyn-اوون بین سالهای 1987 و 1993.

با طلاق او را تبدیل به اولین نخست وزیر بریتانیا به طلاق در حالی که در پس آگوستوس FitzRoy, دوک, Grafton در 1769.

دوک به حال شوکه گرجستان جامعه در زمانی که او تا به حال یک امر عمومی با معشوقه نانسی پارسونز. اهمیت بودند بیشتر پیچیده به عنوان همسر او باردار شد عاشق او ارل از بالا Ossory با یک قانون از مجلس شورای اسلامی تصویب شد اعطای طلاق خود را در ماه مارس 1769. PTItinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب