بریتانیا برتر ارشد عمران بنده مراحل پایین به عنوان جانسون مشاور به دنبال تغییر

جانسون ارشد مشاور سیاسی Dominic کامینگز شده است انتقادی از خدمات مدنی گفت: دولت به اندازه کافی زیرک به ارائه ر

توسط HONARMANDKHABAR در 8 تیر 1399

جانسون ارشد مشاور سیاسی Dominic کامینگز شده است انتقادی از خدمات مدنی گفت: دولت به اندازه کافی زیرک به ارائه را تغییر دهید. برخی از روزنامه ها گزارش او هشدار داد دستیاران هفته گذشته که "سخت باران در حال رفتن به سقوط"است.

علامت Sedwill یک دیپلمات حرفه ای منصوب شد کابینه وزیر امور خارجه و مشاور امنیت ملی توسط جانسون سلف ترزا ممکن است. در نامه ای به جانسون منتشر شده در یکشنبه, او نوشت که داشتن ماند برای "فاز حاد Covid-19 بحران" او در حال حاضر ترک به عنوان "دولت تمرکز در حال حاضر انتقال به داخلی و جهانی بازیابی و تجدید".

جانسون دفتر منتشر شد نامه ای که در آن او تشکر Sedwill برای "خدمات برجسته" و خواست او را به رهبری جدید G7 پانل در سطح جهانی و امنیت اقتصادی بریتانیا فرض ریاست جمهوری از کشورهای غنی' ،

دیوید فراست بریتانیا رئیس مذاکره با اتحادیه اروپا را جایگزین Sedwill به عنوان مشاور امنیت ملی و که وجود خواهد داشت یک رقابت برای تعیین کابینه جدید وزیر و رئیس خدمات مدنی.

جانسون تیم مورد انتقاد قرار گرفته است بیش از آن در پاسخ به کروناویروس بحران مقصر توسط احزاب مخالف و برخی از دانشمندان برای اینکه بیش از حد آهسته به مقابله با این بیماری همه گیر. بریتانیا در حال حاضر دارای یکی از بالاترین میزان مرگ و عوارض از بحران است.

Sedwill همچنین با مته سوراخ کردن فشار از انتقاد از Brexit حامیان در بریتانیا در اوایل مذاکرات با اتحادیه اروپا با برخی از محافظه کاران او را متهم به انجام نمی دهد به اندازه کافی برای آماده شدن برای یک به اصطلاح هیچ معامله خروج.

پیشتر در روز یکشنبه وزیر کشور Priti پاتل اشاره کرد که می تواند وجود دارد تغییرات.

"این است که مردم را به دولت تحویل مردم اولویت و به طور موثر هر دولت اصلاح خواهد شد و بر اطراف و نوع زايمان است که ما نخست وزیر می خواهد به درایو برای ما کشور بزرگ و بدیهی است که نوع مناسب از پشتیبانی در اطراف او به تحویل که" او گفت که اخبار آسمان.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب