یونیفرم تمبر در سهام rationalises اتهامات اما آن را واقعا تاثیر گذاری سرمایه گذاران در بازار ؟

در زمان سناریو تمبر شد قابل پرداخت توسط هر دو فروشنده و خریدار در حالی که در سیستم جدید این است که وضع تنها در

توسط HONARMANDKHABAR در 11 تیر 1399
stamp duty, stock market, stamp duty on sharesدر زمان سناریو تمبر شد قابل پرداخت توسط هر دو فروشنده و خریدار در حالی که در سیستم جدید این است که وضع تنها در یک طرف

دولت روز سه شنبه اعلام کرد برای اجرای یکنواخت تمبر در نقل و انتقال سهام, سهم قرضه و سرمایه گذاری در سایر ابزارهای مالی مانند صندوق های متقابل, جدید صندوق پیشنهادات MF طرح از جمله سیستماتیک سرمایه گذاری طرح (جرعه) و سیستماتیک انتقال برنامه (جدا) از امروز 1 جولای سال 2020 است. این تغییرات کمک خواهد کرد به منظور تسهیل در سهولت انجام کسب و کار و در آوردن یکنواختی از تمبر و اوراق بهادار در سراسر متحده است. "از سرمایه گذاران, نقطه نظر, این تغییرات در حال حاضر در حال خنثی به عنوان کسانی که پرداخت کمتر از زمان اتهامات را وادار به پرداخت حاشیه بالاتر در حالی که کسانی که به پرداخت بالاتر از نرخ های جدید را وادار به پرداخت پایین تر است. بنابراین خالص خالص آن را خنثی" نارندرا Solanki سر اساسی پژوهش آناند Rathi سهام و کارگزاران بورس گفت: مالی اکسپرس آنلاین.

اخبار مرتبط

این تغییرات به اجرا از ژانویه 9, 2020, اما بعدها توسعه یافته به تاریخ 1 آوریل و پس از آن در بازگشت از کشور گسترده مستند وضعیت با توجه به Covid-19 این به تعویق افتاد ژوئیه 1. "یکنواخت تمبر خواهد شد که بسیار حاشیه ای تاثیری در معامله کلی هزینه برای مشتریان به خصوص اگر آنها در دراز مدت سرمایه گذاران نسبت به سرمایه گذاران کوتاه مدت. این را فراهم خواهد کرد یکی دیگر از دلایل به سرمایه گذاری در سهام را برای بلند مدت افق" Rajeev Srivastava, مدیر ارشد کسب و کار افسر در تکیه اوراق بهادار گفت: مالی اکسپرس آنلاین.

قبلا کشورهای مختلف متفاوت بود تمبر, نرخ, که بدان معنی است که دو کارگزار شرکت در دو ایالت مختلف شارژ شد متفاوت است. "در حال حاضر همه چیز ساخته شده است و هیچ دولت-تفاوت های خاص در ساختار جدید است. بنابراین آن را بیشتر از یک عقلانی," Solanki اضافه شده است. این توجیه از طریق سیستم متمرکز مجموعه ساز و انتظار می رود که برای اطمینان از minimisation از هزینه های جمع آوری و افزایش درآمد بهره وری.

سیستم در حال حاضر از مجموعه ای از تمبر در بازار اوراق بهادار معاملات منجر به نرخ های متعدد برای همان ابزار و در نتیجه قضایی اختلافات و چند بروز وظیفه در نتیجه افزایش هزینه های معامله در بازار اوراق بهادار و صدمه زدن به تشکیل سرمایه, با توجه به وزارت دارایی بیانیه. "یکنواخت تمبر و نرخ آن متمرکز مجموعه خوش آمدید حرکت توسط دولت به عنوان آن را نمی خواهد تنها به کاهش بدون هیچ زحمتی در کارگزاران پایان اما نیز ارائه یک سطح میدان بازی به تمام مشتریان در سراسر ایالات متحده" Rajeev Srivastava اضافه شده است.

در زمان سناریو تمبر شد قابل پرداخت توسط هر دو فروشنده و خریدار در حالی که در سیستم جدید این است که وضع تنها در یک طرف (یا قابل پرداخت توسط خریدار و یا فروشنده اما نه با هر دو به جز در مورد برخی از ابزار نرخ ارز که در آن تمبر باید برن هر دو طرف در نسبت مساوی).

علاوه بر این سهام از امروز به بعد نرخ تمبر شده است برای تغییر اوراق قرضه انتقال demat اوراق بهادار و معاملات سلف و گزینه های و اوراق بهادار, در میان دیگران. همچنین نقل و انتقال سهام در زمان ارث و هدیه آن را به صورت off-بازار معاملات نیز شارژ خواهد شد در حال حاضر. "بیشتر این سیستم کمک خواهد کرد که توسعه بازارهای سهام و سهام, فرهنگ در سراسر طول و عرض کشور طلوع متوازن منطقه ای توسعه" وزارت مالیه بیانیه اضافه شده است.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب