آنلاک پست-Covid بالقوه: چگونه استارتاپ می تواند در کوتاه مدت به چالش دراز مدت فرصت

هند راه اندازی اکوسیستم شده و چالاک در تطبیق خود را به کسب و کار پویا محیط زیست است.توسط Monish درداهند سومین

توسط HONARMANDKHABAR در 26 خرداد 1399
هند راه اندازی اکوسیستم شده و چالاک در تطبیق خود را به کسب و کار پویا محیط زیست است.
  • توسط Monish دردا

هند سومین راه اندازی اکوسیستم در جهان به طور متوسط سه tech شروع یو پی اس متولد شده در هر ساعت. انتظارات بالا بود برای سال 2020 با توجه به اینکه 2019 شد, فیلم های پرفروش سال در تاریخ شروع یو پی اس در کشور با $14.5 میلیارد دلار در بودجه مطرح شده در مجموع. اما Covid-19 همه گیر ظهور اخلال در بازارهای مالی و خروج از جهان teetering در لبه رکود اقتصادی.

Headwinds

اخبار مرتبط

پیش بینی نشان می دهد که وجود خواهد داشت یک درآمد دائمی از دست دادن $620 میلیارد دلار در آسیا-اقیانوس آرام (APAC) منطقه در حساب از این بیماری همه گیر. به عنوان یک نتیجه دانه بودجه – راه اندازی اولین گام به سوی افزایش سرمایه – پیش بینی کاهش 22 درصد در هند (در Q1 سال 2020 vis-à-vis Q4 2019). این در کوتاه مدت چالش ها می تواند تبدیل به بلند مدت فرصت برای قوی شرکت هایی که مایل به تبدیل سریع. هند راه اندازی اکوسیستم شده و چالاک در تطبیق خود را به کسب و کار پویا محیط زیست است. یک مورد در نقطه است که آموزش آنلاین که بیش از چند هفته گذشته کمک کرده است تا دانش آموزان و والدین به طور یکسان در سراسر پل و توسعه مهارت های دیجیتال. به عنوان وضعیت در اطراف بهداشت و درمان اضطراری همچنان به تکامل شروع یو پی اس با تمرکز تلاش های خود را بر روی "چگونه" و " چه باید انجام شود برای آب و هوا تاثیر شیوع کروناویروس.

تمرکز بر مناطق – 'چگونه'

در حالی که آن را به یک تلاش جمعی در بخشی از شرکت های دولتی و خصوصی و همچنین افراد به ضرب و شتم همه گیر در اینجا چگونه کسب و کار می تواند مجددا خود را برای دیدار با چالش های. این وضعیت بی سابقه ای برای تماس های کسب و کار برای ارتکاب به سلامت و ایمنی نه تنها کارکنان خود را, اما همچنین از جامعه مشتریان و همکاران –چهار گروه متشکل از خود ecosphere. این چشم انداز شامل ماهیهای هر دو درون و بیرون به دنبال روش برای محافظت از خود ecosphere در یک شبکه ایمنی.

این شبکه نشان دهنده چهار حلقه از مسئولیت با اولین یا هسته مسئولیت با تمرکز بر مراقبت از خود. افراد می توانند با انجام این کار یک بار کارفرمایان خود را توانمند سازی آنها با زیرساخت ها و ابزار مورد نیاز برای کار با خیال راحت خود را از مکان های از راه دور. اما آن را نیز نیاز به سازمان را مسئول مراحل را برای اطمینان از ایمنی کارکنان علاوه بر این وجود دارد نیز باید تمرکز بر ایجاد انگیزه در کارکنان به جستجو در داخل و ورزش قیامت در حالی که تصمیم گیری, حل مشکلات و تفکر خلاقانه در مورد امکانات.

هنگامی که نیازهای کارکنان در حال مراقبت از آنها نیاز به تشویق به شانه حلقه دوم از مسئولیت است که قادر می سازد کارکنان به تمرکز بر مراقبت از خانواده خود را. در اینجا سازمان ها باید برای حساب و پشتیبانی از کارکنان و خانواده های آنها روبرو می شوند جدید تعادل کار و زندگی. برای مثال برخی از سازمان ها در حال تشویق کارکنان به شما معرفی اعضای خانواده خود و حیوانات خانگی در جلسات مجازی اضافه کردن یک لمس از گرما به روابط حرفه ای و ساختمان جدید اوراق قرضه.

همچنین بخوانید: احتیاط EV راه اندازی بودجه به ضربه دست انداز سرعت جلوتر اما سرمایه گذاران امیدوار بازگشت به حالت عادی

حلقه سوم calls برای رفتن فراتر از ندای وظیفه مراقبت از جوامع تحت تاثیر این بحران است. آن را غیر معمول نیست برای شنیدن داستان های الهام بخش از افراد بیرون رفتن از راه خود را به خوراک مهاجران و یا از لحاظ اقتصادی ضعیف است. اما در یک سطح سازمانی وجود دارد مقدار زیادی بیشتر است که می توان در این زمینه از تنظیم وعده های غذایی برای کودکان ماندن در محوطه مدرسه به اهدای PPE در بیمارستان ها و پیدا کردن مراقبت از دستیاران برای افراد مسن.

چهارمین حلقه از مسئولیت است که به مراقبت از کسب و کار. در حالی که مراقبت از خودمان و اعضای خانواده و جوامع ما نیز باید به مسئولیت حفاظت از ما امرار معاش. از این رو سازمان ها نیاز به شناسایی روش های خلاق مرور از طریق مسائل پیش بینی نشده در مواجهه با بحران است. این می تواند شامل عملیات کسب و کار در حال حرکت به ابر, گسترش, پشتیبانی از مشتری, و ماندن عملا در ارتباط با مشتریان است.

مبارزه با Covid – 'چه'

چند start-ups بی درنگ شروع به توسعه راه حل های برای Covid-19 برنامه های کاربردی در زمینه پیشگیری و تشخیص اختلال در مدیریت و بهره وری عملیاتی. برای مثال با قرار دادیژاپنی ساکنان و مسافران می توانید بپرسید chatbot به سوالات مختلف در مورد سلامت خود و ویروس (مانند علائم و درمان یا اقدامات پیشگیرانه). اما ما می توانیم شاهد افزایش روزافزون قیمت فشار است که می شدند به سوی takedowns حساب فورس ماژور بند در قرارداد. به منظور باز کردن کامل کسب و کار ارزش قراردادهای سازمان ها نیاز به افزایش درآمد; کاهش هزینه; سرعت بخشیدن به جریان های نقدی; و به حداقل رساندن خطر در حالی که اتخاذ این سه رکن:

سرعت بخشیدن به: استخراج سریع زمان به ارزش (QTM) به سرعت در حال بهبود خط پایین.

محافظت از: شناسایی و کاهش خطرات حال و محافظت در برابر خطرات آینده.

بهینه سازی: درایو کارایی و چابکی با همیشه در هر زمان در هر نقطه پیمانکاری.

انتظارات از پست-Covid سناریو

این Covid-19 همه گیر شده است accelerant برای تصویب از راه دور مشغول به کار است که لازم است سازمان ها به ایجاد مقررات برای انتقال آسان. علاوه بر این, آنها به احتمال زیاد به تمرکز بر های موجود در زیرساخت های امنیتی و تعیین نیروی کار بخش است که نیاز اضافی محوری ایمنی. این پیش بینی به دنبال داشته باشد تا با جلسات آموزشی برای نیروی کار در قوانین در اطراف حفاظت از اطلاعات و داده مناسب استفاده کنید.

به منظور جبران هر بیشتر عدم قطعیت سازمان خواهد سطح شیب دار تا ظرفیت خود خدمات وب و ایمیل و تلفن گویا سیستم های chatbots, گوشی های هوشمند, نرم افزار و غیره. برای کمک به مشتریان برای اطمینان بهتر آمادگی در برابر هر گونه شوک آینده به کسب و کار. بحران begets فرصت برای قوی شرکت هایی که مایل به تغییر سرعت. شروع یو پی اس خواهد شد که سریع سرمایه گذاری در زمینه فرصت ها را باز کردن پتانسیل برای رشد و, در, روند, کشف یک اجاره نامه جدیدی از زندگی است.

Monish دردا که از بنیانگذاران و CTO واشنگتن-بر اساس Icertis. گلزنی خود نویسنده.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب