ما دستگیری 2 مظنون به کمک ex-نیسان رئیس' فرار

واشنگتن ممکن است 20 مقامات ایالات متحده روز چهارشنبه دستگیر سابق سبز کلاه بره و پسر خود را که متهم به کمک به س

توسط HONARMANDKHABAR در 31 اردیبهشت 1399

واشنگتن ممکن است 20

مقامات ایالات متحده روز چهارشنبه دستگیر سابق سبز کلاه بره و پسر خود را که متهم به کمک به سابق Nissan Motor Co. رئیس Carlos Ghosn فرار ژاپن در حالی که او در انتظار محاکمه در مالی سوء اتهامات عنوان شده علیه.

وزارت دادگستری سخنگوی نیکول ناواس گفت: Michael Taylor, 59 و پیتر تیلور, 27 دستگیر شدند توسط خدمات مارشال ایالات متحده در دانشگاه هاروارد ماساچوست.

دو آمریکایی ها می خواستند با مقامات ژاپن به اتهام است که به آنها کمک Ghosn فرار از این کشور در ماه دسامبر پس از سابق نیسان رئیس قید قرار وثیقه آزاد شد.

Ghosn گفت او فرار کرد چرا که او نمی تواند انتظار یک محاکمه عادلانه قرار گرفت به شرایط ناعادلانه در بازداشت و محروم از ملاقات با همسر خود را تحت شرایط وثیقه.

Ghosn گفت: او بی گناه است از اتهامات او تحت-گزارش درآمد خود را در آینده و مرتکب نقض اعتماد انحراف نیسان پول شخصی خود را به دست آورید.

او می گوید جبران شد و هرگز در تصمیم و یا دریافت و نیسان پرداخت شد و برای مشروع اهداف کسب و کار.

مایکل تیلور پرواز به ژاپن در یک جت خصوصی از امارات متحده عربی با جورج-آنتوان Zayek آوردند و دو جعبه سیاه با آنها و ادعا می شود نوازندگان حمل تجهیزات صوتی با توجه به مدارک دادگاه.

به کمک آنها Ghosn فرار به فرودگاه با پنهان شدن او در یکی از جعبه های اسناد می گویند. مقامات ژاپن نیز با صدور موقت حکم Zayek بازداشت.

مردان وارد ژاپن در فرودگاه بین المللی کانسای با توشه که شامل دو جعبه بزرگ و Ghosn بود در داخل یکی از آنها مدارک دادگاه گفت. توشه از طریق یک ایستگاه بازرسی امنیتی بدون اینکه بررسی و لود شد بر روی یک جت خصوصی به رهبری برای ترکیه اسناد و مدارک می گویند.

دو روز بعد Ghosn اعلام عمومی او در لبنان بود.

پیتر تیلور تا به حال سفر به ژاپن و حداقل سه بار از جولای سال 2019 و ملاقات با Ghosn حداقل هفت بار در طول آن بازدیدکننده داشته است با توجه به سوابق دادگاه.

این تیلور انتظار می رود به نظر می رسد قبل از یک قاضی از طریق ویدئو کنفرانس بعد شنبه. وجود دارد هیچ وکلا ذکر شده برای آنها در دادگاه اسناد و مدارک. --- APtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن