آمریکا و چین درگیری اختلال در تجارت جهانی است که حیاتی برای هند بازگشایی: Raghuram راجان

نیویورک جولای 24 به عنوان ما در انتخابات ریاست جمهوری تساوی در نزدیکی درگیری بین آمریکا و چین را تشدید خدشه تج

توسط HONARMANDKHABAR در 3 مرداد 1399

نیویورک جولای 24

به عنوان ما در انتخابات ریاست جمهوری تساوی در نزدیکی درگیری بین آمریکا و چین را تشدید خدشه تجارت جهانی است که "بسیار مهم" برای بازارهای در حال ظهور مانند هند و برزیل که در حال بازگشایی در میان COVID-19 گیر با توجه به سابق RBI فرماندار Raghuram راجان.

هشدار می داد که وجود دارد خواهد بود "عمیقا آسیب دیده شرکت" در اقتصاد راجان گفت: پس از همه گیر recovery به همراه یک فرایند تعمیر.

"وجود دارد رفتن به enormous ورشکستگی در ایالات متحده قطعا و کاملا احتمالا در اروپا نیز به عنوان ما تعمیر اقتصاد reallocate منابع بازسازی ساختار سرمایه او گفت:" روز پنج شنبه در PanIIT ایالات متحده آمریکا کنفرانس های مجازی با عنوان "جهانی جدید اقتصادی هنجار: پست CoVID-19'.

"قطعا ما به عنوان نزدیک شدن به انتخابات آمریکا از جنگ بین آمریکا و چین در حال رفتن به افزایش است و باعث اختلال در تجارت جهانی است که...این است که رفتن به بسیار مهم رفتن به جلو به ویژه برای بازارهای در حال ظهور مانند هند و برزیل و مکزیک که در حال رفتن به طور قابل توجهی دچار اختلال توسط ویروس و نیاز به برخی از منبع تقاضا به جلو آنها را به عنوان آنها شروع به باز شدن دوباره," او گفت:.

سابق رئیس بانک دولتی هند و Salesforce هند مدیر عامل همچون آرونداتی باتاچاریا همچنین خطاب به این رویداد.

"تجارت جهانی در حال رفتن به یک عامل مهم اگر آنها می توانند پرش به آن تجارت کالا و خدمات و یا تجارت در خدمات دیجیتالی آن را می شود بسیار مهم است و کشور ما به شدت نیاز به یک جهان باز" راجان گفت.

راجان یک IIT دهلی فارغ التحصیل و کاترین Dusak میلر خدمات برجسته و استاد امور مالی در دانشگاه شیکاگو غرفه دانشکده کسب و کار گفت که مهار coronavirus در کشورهایی مانند آمریکا و هند اتفاق افتاده با وجود مستندات در حالی که در برخی از کشورها مهار شده است 2-2.5 ماه روند و ویروس موارد آورده شده است را به تک رقمی منجر به دوباره دهانه.

"کشورهایی هستند, البته, ایالات متحده آمریکا یک مثال نخست, اما همچنین هند و برزیل و مکزیک که در آن مهار اتفاق افتاده با وجود مستندات با وجود هزینه های عظیم. به عنوان یک نتیجه هزینه از ویروس است که می تواند به طور قابل توجهی بیشتر برای کشورهایی است که موفق بوده است," او گفت:.

راجان گفت که برای کشورهایی مانند هند و آمریکا که هنوز در حال مبارزه با ویروس مسئله اصلی در حال حاضر است حاوی ویروس و حتی به عنوان او اظهار داشت که "متاسفانه گسترش تبدیل شده است به اندازه کافی مهم است که مهار در حال رفتن به بسیار دشوار است".

"این باعث ایجاد مقدار زیادی از عدم قطعیت از آنجا که کسب و کار نمی دانم که آیا در آنجا خواهم بود تازه مستندات و آنها چقدر دشوار خواهد بود. برخی از ایالات در ایالات متحده در حال صحبت کردن در مورد تازه مستندات برخی از کشورهای هند در حال صحبت کردن در مورد مستندات و در واقع نوع اجرا برخی از کسانی که در حال حاضر," او گفت:.

راجان همچنین صحبت در مورد برخی از این روند که ممکن است پدیدار شود پس از همه گیر.

"وجود دارد به نظر می رسد قطعا ارزش بیشتری برای کار با ذهن از دست, به خصوص که ما از طریق این بیماری همه گیر" او گفت:.

او اشاره کرد که در کشورهای توسعه یافته 45-50 درصد از جمعیت می توانید در خانه کار می کنند به طوری که این کشور می تواند به نگه داشتن کار حتی در میان مستندات.

اما در فقیر و کشورهای در حال توسعه و بازارهای در حال ظهور تعداد زیادی از مردم که می توانید در خانه کار می کنند بسیار پایین تر است, او گفت:.

"به عنوان یک نتیجه, مستندات شده اند بسیار بیشتر آسیب رساندن به معیشت برای پیشرفت اقتصادی و بسیاری در پایین طبقه متوسط را تضعیف بازگشت به فقر در این کشور است. وجود دارد چندین سال است که ما از دست داده ایم از نظر اقتصادی پیشرفت," او گفت:, و اضافه کرد که برای رفتن به جلو وجود دارد willl تاکید بیشتری بر آموزش و پرورش و فن آوری دیجیتال.

راجان همچنین تاکید کرد که وجود خواهد داشت بیشتر اتوماسیون فرایندهای کاری.

"بسیاری از شرکت ها هستند تا بدانند که چگونه به انجام همه چیز موثر تر در طول این بحران است که ماندن در رفتن به جلو که همچنین بدان معنی است که ما باید برای نقل و کارگران ما باید به شکل از چگونه به انجام این کار به طور موثر تر و قطعا re-آموزش بخشی از پاسخ," او گفت:.

راجان هشدار داد که شرکت های بزرگ خانواده ها و دولت ها را زیاد سطح از بدهی آنها به عنوان حرکت در خارج از این بیماری همه گیر و وجود خواهد داشت مقدار زیادی از تمرکز بر چگونه به بازسازی آورد و آن را در طول زمان.

"این مشکلات بدهی های بد از بانک های پس از آن و مشکلات بدهی های بد است که به احتمال زیاد به ظهور برای بانک ها در حال ظهور در سراسر جهان در حال رفتن به یک چند از آنچه در آن بود در گذشته و این نشان میدهد که ما نیاز به صرف زمان بسیار بیشتری در ایجاد ساختار فرآیندهای طوری که شرکت های بازگشت به کار و تولید.

"اگر ما تمرکز بر روی مشکل و تعمیر ساختار سرمایه از این شرکت ما در حال رفتن به بسیار کندتر رشد خیلی بیشتر مشکلات پایین خط. بنابراین این چیزی است که سیاستگذاران نیاز به فکر می کنم" او گفت:.

مشتریان در حال تبدیل شدن به بیشتر صرفه جویی و پس انداز وجود خواهد داشت و فشار بیشتر برای جهانی بهداشت به عنوان یک نتیجه از این بحران راجان گفت.

"ما دیده ایم عواقب داشتن ناکافی در سیستم بهداشت و درمان نه تنها در ایالات متحده بلکه در جاهایی مثل هند" او گفت:.

"وجود دارد رفتن به بسیار بیشتر از نیاز به قادر به دولتها است. ما دیده ایم که چه دولت بی کفایتی می توانید انجام دهید و مشکل ساز شده است. وجود دارد در حال رفتن به بسیار بیشتر پشتیبانی در بیشتر قادر به دولتها بلکه حمایت بیشتر برای مقررات," او گفت:, و اضافه کرد که وجود دارد این است که احتمالا رفتن به مقاومت بیشتر به جهانی شدن.—PTItinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن