ما coronavirus موارد افزایش 47,000 بزرگترین روز سنبله از همه گیر

کالیفرنیا و تگزاس و آریزونا به عنوان ظهور جدید ما epicentres از همه گیر گزارش ثبت افزایش COVID-19 موارد است."ب

توسط HONARMANDKHABAR در 11 تیر 1399

کالیفرنیا و تگزاس و آریزونا به عنوان ظهور جدید ما epicentres از همه گیر گزارش ثبت افزایش COVID-19 موارد است.

"به وضوح ما در مجموع کنترل در حال حاضر" دکتر Anthony Fauci, رئیس موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: یک کمیته سنای آمریکا. "من بسیار نگران هستم به دلیل آن می تواند بسیار بد است."

Fauci گفت: روزانه افزایش موارد جدید می تواند به 100,000 مگر اینکه در سراسر کشور فشار ساخته شده بود برای tamp پایین سودای ویروس.

"ما نمی توانیم فقط تمرکز بر این مناطق که نیاز به افزایش است. آن قرار می دهد کل کشور در خطر است," او گفت:.

Fauci وجود دارد گفت: هیچ تضمینی وجود ندارد از یک واکسن اگر چه اوایل داده شده بود قول داد: "امیدوارم که وجود خواهد داشت دوزهای موجود تا ابتدای سال آینده" او گفت:.

COVID-19 موارد بیش از دو برابر در ماه ژوئن در حداقل 10 متحده از جمله تگزاس و فلوریدا یک همشهری چوب خط نشان داد. در بخش هایی از تگزاس و آریزونا, بیمارستان تخت های مراقبت ويژه برای COVID-19 بیماران در تامین کوتاه مدت هستند.

بیش از 126,000 آمریکایی درگذشت از COVID-19 و میلیون ها نفر را از دست داده اند شغل خود را به عنوان کشورها و شهرهای بزرگ دستور داد ساکنان به ماندن در خانه و کسب و کار بسته شده است. اقتصاد قرارداد به شدت در سه ماهه اول است و انتظار می رود به دهانه در دوم.

'مغلوب ساختن پیشی جستن ما شکست خورده'

اتحادیه اروپا مستثنی است آمریکایی ها از آن "لیست امن" از کشورهایی که از آن بلوک اجازه خواهد داد که غیر ضروری آغاز سفر در روز چهارشنبه.

تازه افزایش موارد بستری شدن در بیمارستان است dimmed امیدوار است که بدترین انسانی و اقتصادی, درد, گذشته بود, باعث تجدید انتقاد از رییس جمهور آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان او به دنبال انتخاب مجدد در نوامبر 3.

خود را رقیب دموکرات جو بایدن روز سه شنبه گفت که مغلوب ساختن پیشی جستن "تاریخی سوء مدیریت" از همه گیر هزینه زندگی و تحمیل خسارت بیش از لازم است به اقتصاد ایالات متحده.

"آن را نمی باید در این راه. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن موفق ما," 77 ساله معاون سابق رئیس جمهور گفت: در یک سخنرانی در ایالت دلاور که در آن او پرده برداری از یک به روز رسانی برنامه ریزی برای مقابله با این بیماری همه گیر تماس برای تست بیشتر و استخدام از 100,000 قرارداد ردیاب.

در هفته گذشته کالیفرنیا و تگزاس و فلوریدا نقل مکان کرد به تازگی بازگشایی میله که مقامات بهداشت عمومی معتقدند به احتمال زیاد یکی از بزرگتر همکاران به اخیر خوشه.

در روز سه شنبه نیویورک نیوجرسی و کانکتیکات اضافه شده مسافران از کالیفرنیا و هفت کشورهای دیگر به کسانی که باید خود قرنطینه برای 14 روز پس از ورود. تگزاس و فلوریدا به نام هفته گذشته است.

کارولینای جنوبی نیز همچنین به عنوان یک نقطه داغ, گزارش یک رکورد تک روز افزایش 1,755 موارد در روز سه شنبه.

در تگزاس که در آن تعداد موارد جدید شروع به پریدن کرد به یک روز رکورد 6,975 در شنبه هوستون بیمارستان گفت: تخت بودند به سرعت پر کردن با COVID-19 بيمار.

دکتر مارک رونق اجرایی هوستون متودیست بیمارستان با سی ان ان گفت که روز سه شنبه خود را در تخت بیمارستان دیده اند "بسیار مهم" افزایش COVID-19 بيمار اگر چه میزان مرگ و میر را کاهش داده.

بوم گفت که او نگران بود در مورد جشن روز استقلال این آخر هفته زمانی که آمریکایی ها به طور سنتی گله به سواحل و اردو به تماشای نمایش آتش بازی.

"رک و پوست کنده آن را می ترساند من," او گفت:.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب