ما coronavirus مرگ و میر بالا 1,100 برای سومین روز متوالی

مرگ و میر در سراسر کشور ثبت شد در 1,118 در روز پنج شنبه. مرگ و میر بودند 1,135 در روز چهارشنبه و 1,141 در روز

توسط HONARMANDKHABAR در 3 مرداد 1399

مرگ و میر در سراسر کشور ثبت شد در 1,118 در روز پنج شنبه. مرگ و میر بودند 1,135 در روز چهارشنبه و 1,141 در روز سه شنبه.

حتی اگر در حال افزایش مرگ و میر در ایالات متحده برای دومین هفته متوالی در آنها باقی می ماند و زیر سطح دیده می شود در ماه آوریل زمانی که 2000 نفر در روز به طور متوسط درگذشت از ویروس.

ایالات متحده در روز پنج شنبه نیز گذشت و در مجموع بیش از 4 میلیون coronavirus عفونت پس از اولین مورد مستند شد, در ماه ژانویه با توجه به رویترز شمارش بازتاب در سراسر کشور تشدید بیماری همه گیر.

ایالات متحده در زمان 98 روز برای رسیدن به یک میلیون و تایید موارد COVID-19 اما فقط 16 روز به افزایش از 3 میلیون تا 4 میلیون شمارش نشان داد. کل نشان می دهد حداقل یک در 82 آمریکایی ها آلوده شده اند در برخی از نقطه در این بیماری همه گیر.

متوسط تعداد موارد جدید است که در حال حاضر از افزایش بیش از 2,600 در هر ساعت در سراسر کشور بالاترین نرخ در جهان است.

به عنوان کانون ما شیوع گسترش یافته است از نیویورک به جنوب و غرب فدرال و ایالتی و مقامات محلی که به درگیری بیش از چگونه به سهولت مستندات تحمیل شده بر آمریکایی ها و کسب و کار.

نیاز است که ساکنان پوشیدن ماسک در مکان را تبدیل به موضوع سیاسی شدید تقسیم به عنوان بسیاری از محافظه کاران معتقدند که این دستور را نقض قانون اساسی ایالات متحده.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک جمهوری خواه است که رد سراسری ماسک حکومت و تمایلی به پوشیدن یک خود را این هفته معکوس دوره و تشویق آمریکایی ها به انجام این کار.

'پوشیدن ماسک برای جلوگیری از جمعیت'

"ما باید برای انجام این کار ما را کاهش مراحل: پوشیدن ماسک برای جلوگیری از جمعیت. ما نمی بینم بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر پایین رفتن برای یک زن و شوهر از هفته چرا که (آنها) شاخص های عقب مانده, اما ما در حال تبدیل است که جزر و مد" معاون وزیر بهداشت برت Giroir گفت: فاکس نیوز شبکه در یک مصاحبه.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: کاخ سفید در جلسه مطبوعاتی روز پنج شنبه که نقطه داغ متحده ممکن است نیاز به تاخیر در بازگشایی مدارس توسط چند هفته تحت فشار قرار دادند اما برای بسیاری از دانش آموزان قادر به بازگشت به کلاس های درس در پاییز.

مدارس باید تبدیل به نقطه دیگر از مشاجره. در فلوریدا, دولت, معلمان,' اتحادیه شکایت کرد برای متوقف کردن در کلاس آموزش. فلوریدا گزارش یک رکورد در یک روز افزایش در COVID-19 مرگ و میر در روز پنج شنبه در 173.

فلوریدا کمیسیون بهداشت و درمان گفت: در اوایل این ماه که مدارس باید بازگشایی اما فرماندار ران DeSantis یک جمهوری خواه است پس گفت که پدر و مادر باید گزینه ای را برای نگه داشتن کودکان خود را در خانه.

مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولت گفته اند که سریعتر بازگشایی ضروری است برای دریافت مبهوت اقتصاد در حال حرکت دوباره مرکزی تخته از رئیس جمهور دوباره انتخابات.

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین گفت که او دیگر نمی خواهد نگه داشتن بخشی از حزب جمهوری خواه نامزدی کنوانسیون در فلوریدا در ماه اوت به دلیل افزایش coronavirus موارد در دولت است.

"زمان برای این رویداد درست نیست" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در جلسه کاخ سفید.

"این درست نیست که حق با چه چیزی اتفاق افتاده است به تازگی عود در فلوریدا. به کنوانسیون این زمان مناسب نیست."

مغلوب ساختن پیشی جستن شده است برگزاری اولین coronavirus جلسات در ماه بدون کارشناسان در نیروی کار از جمله دکتر Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی.

Fauci که تبدیل به یک نام خانگی در روزهای اولیه از این بیماری همه گیر خواهد پرتاب کردن تشریفاتی زمین برای اولین بار روز پنج شنبه در روز افتتاح ناقص فصل لیگ بیس بال در اتباع پارک در واشنگتن, DC.

مغلوب ساختن پیشی جستن رقیب برای ریاست جمهوری, حزب دموکرات, جو بایدن, لعنتی دست زدن به او از این بیماری همه گیر در یک کمپین ویدیویی پخش شده در روز پنج شنبه.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب