ما دو ماسک مدارس به عنوان coronavirus موارد افزایش بیش از 70000 دوباره

جولای 17 آمریکایی ها بحث ماسک حکم و بازگشایی مدارس در طول بیماری همه گیر کوروناویروس در روز شنبه به عنوان دولت

توسط HONARMANDKHABAR در 28 تیر 1399

جولای 17

آمریکایی ها بحث ماسک حکم و بازگشایی مدارس در طول بیماری همه گیر کوروناویروس در روز شنبه به عنوان دولت و مقامات محلی اعمال متضاد سفارشات و موارد افزایش بیش از 70,000 سراسر کشور برای دومین روز در یک ردیف.

ایالات متحده ثبت شده و در مجموع حداقل 70,674 جدید COVID-19 عفونت در روز شنبه پس از بالا رفتن از یک رکورد 77,499 یک روز قبل بیشترین افزایش ارسال شده توسط هر کشور پس از همه گیر آغاز شده و با توجه به همشهری چوب خط حساب کردن.

ما مرگ و میر در روز جمعه افزایش یافت حداقل 912 چهارمین روز متوالی است که مرگ و میر بیش از 900 روز است.

در ایالت جورجیا فرماندار برایان کمپ شکایت آتلانتا شهردار را برای جلوگیری از الزامی ماسک.

شهردار شیکاگو لری Lightfoot اعلام برنامه ریزی برای ارائه حضوری و آموزش از راه دور در این کشور سومین مدرسه منطقه بیش از اعتراض معلمان در اتحادیه است که می خواهد از راه دور یادگیری تنها.

آمریکایی ها تبدیل شده اند تقسیم شده و در امتداد خطوط سیاسی بیش ماسک سفارشات با محافظه کاران به احتمال زیاد بیشتر از لیبرال ها به تماس قوانین تخطی از حقوق قانونی خود.

"همه گفت که (ماسک) نقض آزادی خود را - نه. چون کمربند ایمنی موظف است که زندگی خود را برای نجات" گفت: Sharon Taylor, 48, یک قلب در آتلانتا.

با مجموعه مدرسه به سر در چند هفته مقامات محلی در سراسر این کشور اعلام کرده اند انواع مختلفی از برنامه به ادامه آموزش.

مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید نمی خواهد سفارش ماسک

فرماندار کالیفرنیا گاوین Newsom که تا به حال اجازه داده است مدارس در, پرجمعیت ترین دولت برای تنظیم سیاست های خود در روز جمعه گفت: بازگشایی مدارس می تواند تنها در شهرستانهای که برای 14 روز باید خاموش ماند بدتر شدن روند سازمان دیده بان لیست.

همانطور که از جمعه 30 از دولت 58 شهرستانهای بودند در لیست و مدارس وجود دارد و باید بسته باقی می ماند. در میان آنها هستند لس آنجلس ساکرامنتو و سان دیگو شهرستان حسابداری برای نزدیک به 40 درصد از جمعیت این ایالت.

ایالات متحده شده است به طور متوسط حدود 60000 نفر در روز در ماه ژوئیه با موارد افزایش در 41 متحده در روز جمعه بر اساس خبر و تحلیل. تگزاس و آرکانزاس گزارش یک رکورد تعداد مرگ و میر در روز جمعه در حالی که Kansas, اوهایو, داکوتای شمالی و پورتوریکو گزارش تعداد بی سابقه ای از عفونت.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و خواست بازگشت به حالت عادی تاکید بر اهمیت reigniting اقتصاد است. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و برخی کارشناسان بهداشت و درمان معتقدند کودکان بهتر است در کلاس های درس برای توسعه خود و همچنین اجازه می دهد تا پدر و مادر برای بازگشت به کار.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفته فاکس نیوز روز جمعه او اعتقاد نداشت در اجرای ملی ماسک قیمومیت.

Dr. Anthony Fauci, ملت را بالا بیماری های عفونی متخصص از رهبران سیاسی خواسته بود به عنوان قوی به عنوان ممکن است در گرفتن شهروندان خود را به پوشیدن ماسک." Miami Beach, Florida تحمیل 8 p. m. مقررات منع رفت و آمد در آن سرگرمی های منطقه پس از رسانه های اجتماعی پست نشان داد maskless گرفتم کهنه به رستوران پتیس.

Oklahoma شهرستان شورا رای به نفع سرپوشیده ماسک مورد نیاز در صورت عدم وجود یک ایالت چهره-پوشش قیمومیت.

در گرجستان کمپ - یک جمهوریخواه و تهمت حامی - خواست همه گرجی ها به پوشیدن ماسک به مدت حداقل چهار هفته اما گفت: مقرر شد غیرقابل اجرا و پیشنهاد آنها خواهد داد و بیداد اقتصاد است.

"برایان کمپ نشانی مناقصه جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن" آتلانتا دموکراتیک شهردار Keisha لنس کف که آزمایش مثبت برای coronavirus سی ان ان گفت در روز جمعه.

لوئیس چارلز, 68, از آتلانتا طرفه با شهردار در روز جمعه به عنوان او در یک ماسک به تنهایی مرتب سازی از طریق ایمیل های خود در خارج از اداره پست.

"این اشتباه" چارلز گفت. "شهردار در تلاش است به مردم کمک کند. این یک بیماری همه گیر. چقدر بدتر از او آن را می خواهید؟" ایسناtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب