ما: قاضی بلوک فدرال اعدام; دولت تجدید نظر

ترر هوت (US), جولای 13 یک قاضی منطقه ای ایالات متحده در روز دوشنبه دستور جدید تاخیر در فدرال اعدام ساعت قبل از

توسط HONARMANDKHABAR در 23 تیر 1399

ترر هوت (US), جولای 13

یک قاضی منطقه ای ایالات متحده در روز دوشنبه دستور جدید تاخیر در فدرال اعدام ساعت قبل از اولین تزریق کشنده قرار بود انجام شده در یک زندان فدرال در ایندیانا است.

دولت بلافاصله به دادگاه تجدید نظر به دادگاه بالاتر پرسیدن که این اعدامها به جلو حرکت می کند.

ما منطقه قاضی تانیا Chutkan وجود دارد گفت: هنوز مسائل حقوقی برای حل و فصل و این که "مردم است نه خدمت کوتاه-اتصال مشروع روند قضایی".

اعدام تحت فشار قرار دادند مغلوب ساختن پیشی جستن دولت خواهد بود که برای اولین بار انجام شده در سطح فدرال از سال 2003.

جدید نگه اعدام یک روز پس از یک دادگاه تجدید نظر فدرال برداشته نگه دارید در اجرای Daniel Lee Lewis, از یوکان, اوکلاهما که برای برنامه ریزی 4 بعد از ظهر به وقت شرق آمریکا در روز دوشنبه در زندان فدرال در ترر هوت ایندیانا.

او به اعدام محکوم شده در آرکانزاس از سال 1996 قتل فروشنده اسلحه ویلیام Mueller, همسرش, نانسی و او 8 سال پدر سارا پاول.

برنامه ریزی اجرای اولین فدرال محکوم به اعدام اهل بیت از سال 2003 بود که پس از انجام یک دادگاه تجدید نظر فدرال برداشته دستور روز یکشنبه بود که در جای خود قرار داده در هفته گذشته پس از قربانیان خانواده استدلال آنها می تواند قرار داده در معرض خطر بالا برای coronavirus اگر آنها تا به حال به سفر برای شرکت در اعدام.

خانواده عهد کرده بود به درخواست تجدید نظر به دیوان عالی کشور.

تصمیم به حرکت به جلو با اعدام و دو نفر دیگر برنامه ریزی شده در هفته بعد—در طول بهداشت جهانی همه گیر است که بیش از کشته 135,000 مردم در ایالات متحده است ravaging زندانهای سراسر کشور به خود جلب کرد موشکافی از حقوق مدنی و گروه های خانواده لی قربانیان.

آن را مورد انتقاد قرار گرفته است به عنوان یک عفونت و سیاسی حرکت می کند. منتقدان استدلال می کنند که دولت در حال ایجاد یک غیر ضروری و تولید فوریت در اطراف یک موضوع نیست که در لیست بالا از آمریکا نگرانی های در حال حاضر. همچنین به احتمال زیاد برای اضافه کردن یک جبهه جدید ملی به گفتگو در مورد عدالت کیفری اصلاحات در سرب تا سال 2020 انتخابات است.

در مصاحبه ای با آسوشیتد پرس در هفته گذشته دادستان کل ویلیام Barr گفت: وزارت دادگستری موظف است به انجام احکام اعمال شده توسط دادگاه ها از جمله مجازات اعدام و به یک معنا از بسته شدن به قربانیان و کسانی که در جوامع که در آن قتل اتفاق افتاده است.

اما بستگان کشته شدگان توسط لی به شدت مخالف این ایده است. آنها می خواستند به حال برای مقابله با هر گونه مشاجره شد که در آن در حال انجام است از طرف آنها.

بستگان خواهد بود سفر هزاران مایل و شاهد اعدام در یک اتاق کوچک که در آن اجتماعی فاصله توصیه می شود برای جلوگیری از ویروس' گسترش است تقریبا غیر ممکن است.

فدرال سیستم زندان تلاش کرده است در ماه های اخیر برای جلوگیری از انفجار تعدادی از coronavirus موارد پشت میله های زندان.

وجود دارد در حال حاضر چهار تأييد coronavirus موارد در میان زندانیان در ترر هوت زندان با توجه به آمار فدرال و یک زندانی در آنجا درگذشت.

"دولت فدرال قرار داده است و این خانواده در این غیرقابل دفاع و موقعیت انتخاب بین حق خود به شاهد Danny Lee اعدام و سلامت خود و ایمنی" خانواده وکیل بیکر Kurrus روز یکشنبه اعلام کردند.

Barr گفت: او معتقد است که اداره زندانها می تواند "انجام این اعدامها بدون اینکه در خطر است." آژانس قرار داده و تعدادی از دیگر اقدامات صورت گرفته از جمله درجه حرارت چک و نیاز به شاهد به پوشیدن ماسک.

روز یکشنبه وزارت دادگستری فاش کرد که یک عضو هیات درگیر در آماده سازی برای اعدام تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus اما گفت که او تا به حال شده است در اجرای اتاق و تا به حال در تماس با هر کسی در تیم تخصصی به زندان فرستاده می شود برای رسیدگی به اعدام است.

به سه نفر برنامه ریزی شده برای اجرا در این هفته برنامه ریزی شده بود به مرگ قرار داده که بار اعلام کرد دولت فدرال خواهد از سرگیری اعدام در سال گذشته پایان رسمی مهلت قانونی فدرال مجازات اعدام به عنوان موضوع فروکش از حوزه عمومی است. یک چهارم انسان برنامه ریزی شده است برای قرار دادن به مرگ در ماه اوت است.

وزارت دادگستری برنامه ریزی شده بود پنج اعدام مجموعه ای برای شروع در ماه دسامبر است اما برخی از زندانیان به چالش روش های جدید در دادگاه با این استدلال که دولت دور زدن روش مناسب به منظور به اشتباه اجرا زندانیان به سرعت.

اعدام در سطح فدرال شده اند نادر و دولت قرار داده است به مرگ تنها سه متهم پس از بازسازی فدرال مجازات اعدام در سال 1988 — اخیرا در سال 2003 زمانی که لوئیس جونز اعدام شد برای 1995, آدم ربایی و تجاوز به عنف و قتل یک زن جوان سرباز است.

اگر شده است وجود ندارد فدرال اعدام از سال 2003 وزارت دادگستری ادامه داد: برای تصویب مجازات اعدام تعقیب فدرال و دادگاه متهمان محکوم به مرگ است.

در سال 2014 پس از botched دولت اعدام در ایالت اوکلاهما باراک اوباما به کارگردانی عدالت Departmen t به انجام یک بررسی گسترده از مجازات اعدام و مسائل اطراف آن تزریق کشنده مواد مخدر.

دادستان کل گفت: در ماه ژوئیه گذشته که اوباما در دوران بررسی شده بود به اتمام پاکسازی راه را برای اعدام به سر. او تایید روش جدید برای تزریق کشنده که جایگزین سه داروی ترکیبی که قبلا مورد استفاده در فدرال اعدام با یک داروی پنتوباربیتال. این شبیه به روش مورد استفاده در چندین ایالت از جمله گرجستان میسوری و تگزاس, اما نه همه. APtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن