ما را حفظ می کند 'فوق العاده ای همکاری با هند در مرز چین پرخاشگری: Amb Juster

واشنگتن جولای 23 مغلوب ساختن پیشی جستن دولت حفظ تماس نزدیک و "همکاری فوق العاده ای" با هند در آخرین مرز چین تج

توسط HONARMANDKHABAR در 3 مرداد 1399

واشنگتن جولای 23

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت حفظ تماس نزدیک و "همکاری فوق العاده ای" با هند در آخرین مرز چین تجاوز امریکا بالای ایران در دهلی جدید گفته است که شش ماه گذشته بی سابقه بوده است از نظر روابط دو جانبه.

نیروهای نظامی هند و چین قفل شده در یک بن بست در مناطق مختلف در امتداد خط کنترل واقعی (LAC) در شرق لاداخ پس ممکن است 5. وضعیت بدتر شده ماه گذشته پس از Galwan دره درگیری که در سمت چپ 20 ارتش هند پرسنل مرده است.

"در حال حاضر (ما) تماشای این مسائل در مرز شمالی هند است که در آن چین مطرح شده است و اختلافات در سراسر بخش غربی بلکه در مرکز و شرق است. در طول این همه ما تا به حال تماس بسیار نزدیک با همتایان هندی و کاملا رک و پوست کنده فوق العاده ای همکاری" سفیر آمریکا در هند کن Juster گفت: روز چهارشنبه در آدرس خود را به مجازی ایده های هند در اجلاس سران سازمان یافته توسط ایالات متحده در هند شورای کسب و کار.

سفیر سخنان آمد و دو روز پس از وزیر دفاع آمریکا علامت Esper توصیف چینی نظامی تهاجمی فعالیت در منطقه به عنوان "بی ثباتی".

Esper نیز گفت: ما این بود که "بسیار نزدیک" نظارت بر وضعیت بین هند و چین در امتداد خط کنترل واقعی.

"ما را دیده اند ارسال (هند) بازدید رئیس جمهور چندین بیشتر مکالمات بین رئیس جمهور و نخست وزیر. وزیر (دولت) صحبت کرده است در موارد متعدد با (امور خارجی) وزیر Jaishankar. من فکر می کنم آن را واقعا مستحکم خود را در رابطه" Juster گفت.

معاون وزیر امور خارجه, Stephen Biegun صحبت کرده و نه تنها با وزیر امور خارجه Harshvardhan Shringla بلکه با طیف وسیعی از همتایان خود در هند و اقیانوس آرام منطقه, او گفت:.

Juster وجود دارد گفت: تا به حال شده است یک میزبان از وزرا در سطح تعاملات بین دو کشور از جمله در یک تجارت وزیر Piyush Goyal و ما تجارت نماینده رابرت Lighthizer و تجارت وزیر ویلبر راس.

"دو کشور نیز استراتژیک انرژی همکاری نشست. آن است که نشان از وسعت و عمق مسائل است که دو کشور برای همکاری در," او گفت: "من فکر می کنم به دلیل شدت از شش ماه گذشته ما واقعا تا به حال یک سطح جدیدی از راحتی در برخورد با یکدیگر یک درجه از اعتماد و احترام به همه چیز انجام می شود."

"من به یاد داشته باشید مسائل ما و بازگشت پرواز که در آن ما تا به حال به همکاری نه فقط از وزارت و وزارت امور خارجی بلکه در سطوح محلی با مقامات دولتی و افسران پلیس. این نشان می دهد که اهمیت این روابط فردی" او گفت:.

از طریق همه از این و به شدت از شش ماه گذشته و طیف وسیعی از احساسات از فوق العاده موفقیت آمیز ریاست جمهوری در سفر به برخورد با مستند و تمام مسائل فوری است که بیرون آمد که "ما واقعا تبدیل به یک همکاری استراتژیک به یک جامع استراتژیک جهانی همکاری" Juster گفت.

"به عنوان نخست وزیر نارندرا مودی گفت: به تازگی چه ممکن است مهم ترین مشارکت در قرن 21 است. بنابراین این واقعا چیزی است که من فکر می کنم شش ماه گذشته انجام داده اند به تحکیم این رابطه" آمریکایی دیپلمات است. PTItinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب