ما بازارهای سهام: افزایش با شاخص Nasdaq در ضبط بر روی واکسن امید

یک دقت اندازه گیری تولید شروع به پریدن کرد و در ماه ژوئن به بالاترین سطح خود در بیش از یک سال است.بلومبرگ: ذخا

توسط HONARMANDKHABAR در 12 تیر 1399
 US Markets, Stocks, Fed, Nasdaq, Dow, global marketیک دقت اندازه گیری تولید شروع به پریدن کرد و در ماه ژوئن به بالاترین سطح خود در بیش از یک سال است.

بلومبرگ: ذخایر نفتی ایالات متحده افزایش یافت به عنوان مثبت واکسن تحولات و بهتر از حد انتظار تولید داده های خو نگرانی بیش از یک پرش در coronavirus موارد است. خزانه و دلار کاهش یافت.

S&P 500 گل رز برای روز سوم در حالی که نزدک کامپوزیت شروع به پریدن کرد به یک رکورد به عنوان یک آزمایش تجربی شات از Pfizer Inc. و BioNtech SE نشان داد و آن را امن و درخواست بیماران برای تولید آنتی بادی است. اوایل روز چهارشنبه سهام آمد جلسه اخیر بعد از کالیفرنیا و آریزونا گزارش خود بزرگترین روزانه ویروس های صورت را افزایش می دهد و هوستون فشرده-واحد مراقبت بیش از حد ظرفیت کامل. فدرال اکسپرس Corp. افزایش یافت و در تعجب سود در حالی که بوئینگ شرکت. و Walgreens, چکمه, داد, Inc. وزن در میانگین صنعتی داو جونز.

اخبار مرتبط

معامله گران همچنین نظارت صورتجلسه فدرال رزرو در ماه ژوئن جلسه ای که نازل های مختلف بازدید کنندگان اقتصاد نیاز به حمایت "برای برخی از زمان." تغذیه مقامات نشان داد که هیچ آمادگی خود را در ماه ژوئن جلسه ای برای ارتکاب به عملکرد منحنی کنترل بود اما با یک اشتیاق برای ارائه راهنمایی بیشتر در ماه های آینده در مسیر آینده نرخ بهره و خرید دارایی ها. یک دقت اندازه گیری تولید شروع به پریدن کرد و در ماه ژوئن به بالاترین سطح خود در بیش از یک سال است.

"وجود دارد این ذاتی تنش بین سلامت اقتصاد و سلامت مردم گفت:" دیوید Lebovitz یک بازار جهانی استراتژیست در جی پی مورگان مدیریت دارایی ها. "این رفتن به این راه فکر می کنم در مورد آنچه درایوهای بازار بیش از چند هفته آینده و یا ماه."

ایالات متحده آماده است به رول از آستین تاخیر در تحریم به مجازات ارشد مقامات چینی بیش از موارد نقض حقوق بشر علیه مسلمانان در سین کیانگ دو نفر آشنا با این موضوع گفت. روابط بین واشنگتن و پکن باید soured بد در ماه های پس از "فاز یک" معامله تجارت امضا شد در حالی که این بیماری همه گیر کوروناویروس ساخته شده بسیاری از عناصر آن مسئله.

در اینجا برخی از کلید رویدادهای آینده:

ماهانه مشاغل آمریکا در گزارش روز پنجشنبه منتشر خواهد شد.

اینها برخی از اصلی حرکت در بازار:

سهام

S&P 500 صعود 0.5% از 4 بعد از ظهر.
میانگین صنعتی داو جونز کاهش یافته است 0.3%.
شاخص Nasdaq Composite با افزایش 1%.
شاخص Stoxx Europe 600 0.2%.
این MSCI Asia Pacific Index افزایش 0.1 درصدی.

ارز

به بلومبرگ دلار نقطه شاخص 0.3%.
یورو با 0.2% افزایش پیدا کرد به $1.1255.
ین ژاپن تقویت 0.4% به 107.46 در هر دلار.

اوراق قرضه

عملکرد 10 ساله خزانه افزایش دو واحد به 0.68%.
آلمان را 10 سال عملکرد صعود شش واحد به -0.40%.
بریتانیا 10 سال عملکرد به دست آورد چهار واحد به 0.211%.

کالاها

شاخص کالای بلومبرگ متعلق افزایش 0.3%.
خام وست تگزاس اینترمدیت افزایش 1.1 ٪ به $39.71 در هر بشکه رسید.
طلا نیز با کاهش 1.1 ٪ به $1,780.70 در هر اونس رسید.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب