ما تحریم ارشد مقامات چینی بیش سرکوب اقلیت ها در ناآرام سین کیانگ

واشنگتن Jul 10 آمریکا اعمال تحریم ها و محدودیت های ویزا در سه ارشد مقامات چینی از جمله منطقه ای از حزب کمونیست

توسط HONARMANDKHABAR در 20 تیر 1399

واشنگتن Jul 10

آمریکا اعمال تحریم ها و محدودیت های ویزا در سه ارشد مقامات چینی از جمله منطقه ای از حزب کمونیست به اتهام نقض حقوق بشر هدف قرار دادن Uyghurs قومی قزاق ها و اعضای دیگر گروه های اقلیت در این ولایت با اکثریت مسلمان استان سین کیانگ.

چین متهم است که توده بازداشت مذهبی, آزار و اذیت و مجبور عقیم سازی از Uyghurs و دیگران در منبع غنی از شمال غربی استان.

مقامات وجود دارد فکر به بازداشت حدود یک میلیون نفر در re-اردوگاه آموزش و پرورش در سال های اخیر برای "آموزش فنی و حرفه ای" برای مقابله با افراط گرایی و تجزیه طلبی در سین کیانگ.

سه مقامات ارشد به نام وزیر امور خارجه مایک Pompeo در یک بیانیه هستند – چن Quanguo حزب کمونیست وزیر منطقه خودمختار سین کیانگ اویغور و عضو دفتر سیاسی قدرتمند; Zhu هیلون, پارتی, منشی, از سین کیانگ سیاسی و حقوقی کمیته; و وانگ Mingshan, پارتی, منشی, از سین کیانگ عمومی اداره امنیت.

چن بالاترین-رتبه بندی مقام چینی تا کنون به آمار آمریکا. او گفت: به معمار چین سیاست های سخت علیه اقلیت و قبلا مسئول در تبت.

سابق امنیتی رسمی در سین کیانگ Huo Liujun نیز نام شده در لیست.

به عنوان یک نتیجه از ما حرکت آنها و اعضای خانواده خود را فوری هستند و فاقد شرایط لازم برای ورود به آمریکا. آن است که در حال حاضر یک جرم و جنایت در ایالات متحده به انجام معاملات مالی با همه آنها و آنها را خود ما مبتنی بر دارایی های یخ زده.

"ایالات متحده است و امروز اقدام علیه وحشتناک و سیستماتیک نقض حقوق بشر در سین کیانگ و تماس در تمام کشورها که نگرانی های ما در مورد CCP حملات حقوق بشر و آزادی های اساسی برای پیوستن به ما در محکوم کردن این رفتار" Pompeo گفت.

در بیانیه ای جداگانه, خزانه داری, منشی, Steven Mnuchin گفت: ما متعهد به استفاده از تمام وسعت آن اختیارات مالی به برگزاری حقوق بشر معتادان پاسخگو در سین کیانگ و در سراسر جهان است.

"ایالات متحده نمی خواهد بیکار ایستادگی به عنوان CCP حمل کردن نقض حقوق بشر هدف قرار دادن Uyghurs قومی قزاق ها و اعضای دیگر گروه های اقلیت در سین کیانگ شامل کار اجباری دلخواه توده بازداشت و مجبور کنترل جمعیت و تلاش برای پاک کردن فرهنگ خود و اسلام و ایمان و" Pompeo گفت.

قبل از ramping تا CCP کمپین سرکوب در سین کیانگ چن نظارت گسترده نقض حقوق بشر در تبت و مناطق با استفاده از بسیاری از همان وحشتناک شیوه ها و سیاست های CCP مقامات در حال حاضر استخدام در سین کیانگ آمریکایی دیپلمات است.

در سال های اخیر چین مواجه شده است به انتقاد شدید از کشورهای غربی بیش مداوم گزارش از توده بازداشت Uyghurs و دیگر اقلیت ها در سین کیانگ.

تنش بین ایالات متحده و چین در حال حاضر بالا بیش از coronavirus همه گیر و چین تصمیم به معرفی یک بحث امنیت ملی قانون در هنگ کنگ است که با آن مواجه قابل توجهی انتقاد از غرب است. PTItinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب