ما امنیت تقریبا کل سهام جهان از مواد مخدر remdesivir

نیویورک, جولای 1 دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت امن تقریبا کل سهام جهان از داروی ضد ویروسی remdesivir از ما

توسط HONARMANDKHABAR در 12 تیر 1399

نیویورک, جولای 1

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت امن تقریبا کل سهام جهان از داروی ضد ویروسی remdesivir از ما مبتنی بر علوم جلعاد برای سه ماه آینده ترک به سختی هر گونه سهام از کلید Covid-19 دارو برای بقیه جهان است. به عنوان یک نتیجه از توافق با ساز مواد مخدر اعلام کرد در اوایل این هفته ما وزارت بهداشت و خدمات انسانی (HHS) امن است بیش از 500,000 دوره درمان این دارو برای بیمارستانهای آمریکایی از طریق سپتامبر.

این نشان دهنده 100 درصد از جلعاد را پیش بینی تولید برای ماه ژوئیه (94,200 درمان دوره) 90 درصد از تولید در ماه اوت (174,900 درمان دوره) و 90 درصد از تولید در ماه سپتامبر (232,800 درمان دوره) در علاوه بر این به یک تخصیص برای آزمایش های بالینی.

یک دوره درمان از remdesivir است که به طور متوسط 6.25 ویال ایالات متحده بهداشت و خدمات انسانی گفت. این توافقنامه اجازه می دهد تا بیمارستان در آمریکا برای خرید این دارو در مقادیر اختصاص داده شده توسط HHS و دولت بهداشت و درمان بخش است.

بیمارستان ها در ایالات متحده را دریافت محصول حمل توسط AmerisourceBergen و پرداخت خواهد شد بیش از جلعاد را عمده فروشی خرید قیمت (WAC) که به مقدار حدود $3,200 در هر دوره درمان.

"رئیس جمهور تهمت زده شگفت انگیز برای مقابله با اطمینان آمریکایی ها برای دسترسی به, برای اولین بار مجاز درمانی برای Covid-19" ما از بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر در بیانیه ای گفت.

"تا حد امکان ما می خواهم به اطمینان حاصل شود که هر آمریکایی بیمار که نیاز remdesivir می توانید آن را دریافت کنید. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در حال انجام همه چیز را در قدرت ما برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد صرفه جویی در زندگی برای درمان Covid و امن دسترسی به این گزینه ها برای مردم آمریکا." یک مطالعه کارآزمایی بالینی انجام شده با دارو در 1,063 بیماران بیش از 60 مرکز در سراسر آمریکا و اروپا و آسیا نشان داد یک زمان سریع تر به بالینی بهبود در بیمارستان بستری بیماران است. — IANS


مصر بازگشایی فرودگاه ها و موزه ها

قاهره: مصر بازگشایی آن فرودگاه موزه مصر و مشهور جیزه اهرام مصر برای اولین بار در بیش از سه ماه از Covid بسته شدن. AP

برزیل محدود خارجی' ورود

سائو پائولو: برزیل دولت محدود خواهد شد ورود اتباع خارجی به کشور به مدت 30 روز با توجه به همه گیر. خارجی با اقامت دائم در برزیل و یا کار مجوز خواهد بود معاف از فرمان. ایسناtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب