آمریکا پشت لایحه تحریم چین بیش از هنگ کنگ

واشنگتن ژوئن 25 آمریکا حمایت قانون در روز پنج شنبه که تحمیل اجباری تحریم ها علیه افراد و یا شرکت هایی که به تل

توسط HONARMANDKHABAR در 5 تیر 1399

واشنگتن ژوئن 25

آمریکا حمایت قانون در روز پنج شنبه که تحمیل اجباری تحریم ها علیه افراد و یا شرکت هایی که به تلاش های چین برای محدود کردن هنگ کنگ استقلال به عنوان دولت در پکن حرکت می کند به پیاده سازی جدید قانون تامین برای شهرستان.

در "هنگ کنگ استقلال عمل" تصویب به اتفاق آراء رضایت. برای تبدیل شدن به قانون را نیز باید به تصویب مجلس نمایندگان و به قانون امضا شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

سناتور دموکرات کریس ون Hollen سرب حامی گفت: در مجلس سنا این قانون را ارسال یک پیام روشن به پکن بود که عواقب اگر این عمل به تضعیف دلار هنگ کنگ استقلال.

"این ممکن است آخرین فرصت برای ماندن در پکن دست قبل از آن را از بین می برد چه مانده است از آزادی در شهر" گفت: حزب جمهوری خواه و سناتور جاش هاولی اسپانسر دیگری.

این لایحه تقریبا گذشت در اوایل این ماه, ون Hollen گفت: اما مسدود شده بود توسط حزب جمهوری خواه و سناتور کوین کرامر — که بانیان آن — در درخواست از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ساخته شده است که اواخر درخواست برای ویژگی های اصلاحات است.

تاخیر تأکید چقدر پیچیده آن می توان به تصویب قانون هل دادن به عقب در چین به عنوان دولت به دنبال یک معامله تجاری با پکن و دو کشور قدرتمند دست و پنجه نرم برای نفوذ بین المللی و برخورد بیش از حقوق بشر است.

ایالات متحده-روابط چین رسیده اند پایین ترین نقطه خود را در سال از این بیماری همه گیر کوروناویروس آغاز شد که در چین آمار ایالات متحده ،

ما تحمیل تحریم ها بر شرکت های فعال در ایران در بخش فلزات

ایالات متحده در روز پنج شنبه لیست سیاه چهار و استیل و آلومینیوم و آهن و شرکت های فعال در ایران در بخش فلزات و نیز به عنوان نمایندگی فروش ایران بزرگترین تولید کننده فولاد در آن گفت: تولید ده ها میلیون دلار برای تهران فلزات میباشد.

وزارت خزانه داری در بیانیه ای گفت: این تحریم های تحمیل شده بر تارا Steel Trading GmbH آلمان-بر اساس تابعه فولاد مبارکه Co, سه, امارات متحده عربی مبتنی بر نمایندگی های فروش اکثر متعلق به شرکت فولاد ایران-بر اساس Metil جراحی.

وزارت خزانه داری گفت: "نمایندگی های فروش "تولید ده ها میلیون دلار سالانه از خارجی فروش شرکت فولاد مبارکه اصفهان محصولات ارائه کمک های قابل توجهی به میلیاردها دلار تولید شده به طور کلی توسط ایران, فولاد و آلومینیوم و مس و آهن بخش است."

فولاد مبارکه شرکت, بزرگترین, تخت, تولید فولاد در خاورمیانه و شمال آفریقا و حساب برای 1% ایران در تولید ناخالص داخلی وزارت خزانه داری گفت. آن تعیین شده از سوی ایالات متحده تحت مقامات مختلف از جمله مبارزه با تروریسم و به صورت عملیاتی در ایران فلز بخش.

پنجشنبه اقدام نیز در لیست سیاه سه بزرگ, آلومینیوم, فولاد و آهن و تولید در ایران متهم آنها را از کمک به میلیاردها دلار تولید شده به طور کلی از فروش و صادرات ایران در فلزات است.

تحریم ها توقف هر گونه دارایی های ایالات متحده برگزار شده توسط این شرکت ها و به طور کلی منع آمریکایی از برخورد با آنها.

پنج شنبه اقدامات به نظر نمی رسد مربوط به گزارش رویترز منتشر شده در چهارشنبه افشای ایران تولید پودر آلومینیوم برای استفاده در موشک.

"رژیم ایران همچنان به استفاده از سود حاصل از فلزات تولید کنندگان خارجی و نمایندگی های فروش به صندوق رفتار بی ثبات کننده در سراسر جهان" وزیر خزانه داری استیون Mnuchin در بیانیه ای گفت:.

تنش بین واشنگتن و تهران باید مشخصی پس از مغلوب ساختن پیشی جستن یک جانبه خارج در سال 2018 از ایران زده سلف خود, باراک اوباما, و شروع reimposing تحریم هایی که شده بود کاسته تحت توافق. — رویترزtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de