ما تعلیق افسران پلیس که هل 75 ساله معترض

این ویدئو گرفته شده توسط WBFO یک ایستگاه رادیویی محلی را نشان می دهد مرد نزدیک شدن به یک گروه از افسران در جری

توسط HONARMANDKHABAR در 16 خرداد 1399

این ویدئو گرفته شده توسط WBFO یک ایستگاه رادیویی محلی را نشان می دهد مرد نزدیک شدن به یک گروه از افسران در جریان اعتراض های ناشی از مرگ جورج فلوید. او پس از توقف در مقابل آنها به بحث یک افسر yells "فشار او را" سه بار; یک افسر هل می دهد دست خود را به طرف قفسه سینه در حالی که یکی دیگر از گسترش باتوم خود نسبت به او را با هر دو دست.

این مرد دیده می شود, آور, عقب, فرود فقط از طیف وسیعی از دوربین با خون بلافاصله نشت از گوش راست او. این ویدیو نشان می دهد یک افسر متمایل به پایین به بررسی او اما یک افسر دیگر پس از آن می کشد اولین افسر دور. چند تن دیگر از افسران در حال راه رفتن دیده می شود توسط مرد بی حرکت بر روی زمین بدون چک کردن به او.

شهردار بایرون براون گفت: پنج شنبه شب که مرد بود در بیماری جدی است.

این ویدئو که به سرعت در حال گسترش در سراسر رسانه های اجتماعی اضافه شده به بدن در حال رشد از فیلم ها از سراسر کشور نشان داد که افسران در پاسخ به اعتراضات علیه خشونت پلیس با پلیس بیشتر خشونت است. خشم در میان حامیان آنلاین از تظاهرات اوج اداره پلیس اولیه ادعا می کنند که "افتاد و سقوط کرد" شرح مستقیم در تضاد با تصویری.

رژیم صهیونیستی. اندرو کومو نیویورک را محکوم کرد اقدامات ماموران در بیانیه ای که اواخر روز پنجشنبه.

"این حادثه در بوفالو به طور کامل غیر قابل توجیه و کاملا شرم آور" کومو گفت. "من صحبت کردم با شهر بوفالو شهردار بایرون قهوه ای است و ما توافق دارند که ماموران درگیر باید بلافاصله به حالت تعلیق درآمد. افسران پلیس باید اجرا — سوء استفاده — قانون."

"آن sickens من" به Erie County اجرایی علامت Poloncarz نوشت در توییتر در مورد این ویدئو که شامل هر دو ابتذال و نگران کننده تصاویر.

بوفالو اداره پلیس رسانه های محلی گفت که پنج نفر بودند دستگیر کردند.

قهوه ای در بیانیه ای گفت که او ناراحت شد این قسمت و که کمیسر پلیس شهر بود و دستور تحقیقات فوری.

"پس از چند روز تظاهرات و جلسات متعددی بین خودم پلیس رهبری و اعضای جامعه امشب رویداد بسیار مأیوس کننده است," او گفت:.

©2020 شرکت نیویورک تایمزtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن