ما را به اخراج چینی فارغ التحصیل دانش آموزان با روابط با چین را در مدارس نظامی

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت قصد دارد برای لغو ویزا از هزاران نفر از دانشجویان تحصیلات تکمیلی و پژوهشگران در ایا

توسط HONARMANDKHABAR در 8 خرداد 1399

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت قصد دارد برای لغو ویزا از هزاران نفر از دانشجویان تحصیلات تکمیلی و پژوهشگران در ایالات متحده که روابط مستقیم به دانشگاههای وابسته به مردم و ارتش آزادیبخش به گفته مقامات آمریکایی با آگاهی از این بحث.

این طرح خواهد بود که برای اولین بار طراحی شده و به نوار دسترسی به یک دسته از دانش آموزان چینی که بیش از همه شکل, بزرگترین دانشجوی خارجی جمعیت در ایالات متحده است.

آن را حاکی ممکن است بیشتر آموزشی محدودیت و دولت چین می تواند مقابله به مثل با تحمیل خود ویزا یا آموزشی ممنوعیت آمریکایی است. این دو کشور در حال حاضر درگیر در دور قصاص بیش از سیاست های مربوط به تجارت و تکنولوژی و دسترسی رسانه ها و روابط در بدترین نقطه در دهه.

مقامات آمریکایی در حال بحث در مورد راه هایی برای تنبیه چین برای تصویب آن از جدید امنیت ملی قانون در نظر گرفته شده برای فعال کردن سرکوب در هنگ کنگ است اما قصد دارد برای لغو ویزای دانشجویی تحت نظر گرفتن قبل از بحران بیش از این که اعلام شد در هفته گذشته توسط مقامات چینی. وزیر امور خارجه مایک Pompeo در مورد ویزا قصد دارد با رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در روز سه شنبه در کاخ سفید نشست.

دانشگاه های آمریکا در حال انتظار برای فشار علیه دولت حرکت می کند. در حالی که بین المللی تبادل آموزشی باارزش است برای آن فکری ارزش بسیاری از مدارس نیز تکیه کامل پرداخت شهریه از دانشجویان خارجی برای کمک به پوشش هزینه ها به خصوص گروه بزرگی از دانش آموزان از چین است.

مدیران و معلمان توجیه شده است در سال های اخیر توسط F. B. I. و وزارت دادگستری در بالقوه امنیت ملی تهدید مطرح شده توسط دانش آموزان چینی به خصوص آنهایی که مشغول به کار در این علوم است. اما کارکنان دانشگاه با احتیاط از یک امکان جدید در "وحشت از سرخ ها" که اهداف دانش آموزان خاص ملی پس زمینه و که می تواند کمک به ضد آسیایی نژادپرستی.

بسیاری از آنها استدلال می کنند که آنها موثر پروتکل های امنیتی در محل است و با داشتن دانش آموزان چینی به معرض آزاد سازی اثرات نهاد های غربی بیشتر از خطرات آن. علاوه بر این آنها می گویند دانش آموزان چینی در حال کارشناسان در موضوع خود زمینه و تقویت آمریکایی تلاش های تحقیقاتی.

دانش آموزان چینی و محققان می گویند در حال رشد موشکافی از دولت آمریکا و رسمی جدید محدودیت ویزا را ایجاد تعصبات در برابر آنها از جمله زمانی که آنها درخواست برای شغل و یا کمک های مالی.

ویزا لغو می تواند حداقل 3000 دانش آموز با توجه به برخی از برآوردهای رسمی. است که درصد کوچکی از حدود 360,000 دانش آموزان چینی در ایالات متحده است. اما برخی از کسانی که تحت تاثیر ممکن است کار مهم در پروژه های تحقیقاتی.

حرکت خاص برای مشتعل کردن بحث های عمومی. مقامات اذعان کرد هیچ مدرک مستقیمی که با اشاره به تخلف توسط دانش آموزان که در مورد از دست دادن ویزا. به جای سوء ظن مقامات آمریکایی در مرکز چینی ها در دانشگاه ها که در آن دانش آموزان آموزش دیده به عنوان دانشجویان است.

"در چین بسیار بیشتر از جامعه است که تحت کنترل دولت و یا دولت وابسته و گفت:" فرانک وو یک استاد حقوق است که رئيس جمهور ورودی ملکه کالج. "شما نمی توانید تابع وجود دارد و یا همکاران از وجود دارد اگر شما راحت نیست با چه سیستم تنظیم شده است."

"هدف قرار دادن تنها برخی از پتانسیل اساتید و محققان و دانشجویان و بازدید کنندگان از چین یک سطح پایین تر از كليشه اي از ممنوعیت همه," او اضافه شده است. "اما آن است که هنوز انتخابی بر اساس منشاء ملی."

وزارت امور خارجه و شورای امنیت ملی هر دو کاهش یافته است به نظر.

مقامات آمریکایی که در دفاع از لغو ویزا و گفت: روابط نظامی چینی در آن مدارس به مراتب عمیق تر از صرف استخدام دانشگاه. در عوض در بسیاری از موارد دولت چین نقش مهمی در انتخاب است که دانش آموزان از مدارس با روابط نظامی می تواند تحصیل در خارج از کشور, یک مقام گفت. در برخی از موارد دانشجویانی که مجاز به رفتن به خارج از کشور انتظار می رود برای جمع آوری اطلاعات به عنوان یک شرط داشتن شهریه خود را پرداخت می شود این مقام گفت: کاهش به فاش کردن اطلاعات خاص در مورد این موضوع.

مقامات ارائه لیست مدارس آسیب دیده اما مردم و ارتش آزادی دارای روابط نهادهای نظامی و دفاع پژوهشی مدارس و همچنین به هفت دانشگاه های سنتی و بسیاری از آنها در دانشگاه های معتبر در چین با بودجه علم و فناوری برنامه های خود را.

F. B. I. و وزارت دادگستری به مدت طولانی مشاهده نظامی وابسته به مدارس به عنوان یک مشکل خاص اعتقاد مقامات نظامی آموزش برخی از فارغ التحصیلان در پایه تکنیک های جاسوسی و آنان را مجبور به جمع آوری و انتقال اطلاعات به افسران.

در حالی که برخی از مقامات دولتی تاکید هوش تهدید مطرح شده توسط دانش آموزان از نظامی وابسته به دانشگاه های دیگران را ببینید کسانی که شهروندان چینی به عنوان سربازان بالقوه برای آمریکا جاسوسی سازمان. جلوگیری از دانشجویان از آمدن به ایالات متحده ممکن است آن را سخت تر برای سازمان به استخدام دارایی در داخل نظامی چینی.

پس از تکمیل خود کار فارغ التحصیل دانش آموزان زمین مشاغل در برجسته شرکت های فن آوری در ایالات متحده است. ساخته شده است که برخی از فعلی و سابق مقامات آمریکایی با احتیاط آن است که کارکنان می تواند درگیر در جاسوسی صنعتی.

در سال گذشته, Senator Richard M. بورر جمهوری خواه از کارولینای شمالی بود که پس از آن رئیس کمیته اطلاعات پیش بینی شده دولت خواهد کاهش تعداد ویزا رفتن به دانش آموزان چینی با استناد به تهدید تکنولوژی سرقت.

سناتور مارکو روبیو جمهوریخواه از ایالت فلوریدا که در حال حاضر آگهی کمیته با ارسال نامه به دانشگاه ها در دولت خود هشدار در مورد روابط دولت چین.

آقای روبیو شده است هل دادن مدارس به قطع روابط با چین هزار استعدادهای برنامه است که ارائه کمک های مالی برای محققان آمریکایی — از جمله Charles M. Lieber رئیس دانشگاه هاروارد شیمی و زیست شناسی شیمی گروه دستگیر شد و توسط F. B. I. در ماه ژانویه به اتهام کتمان مالی خود را در ارتباط با دولت چین.

مورد تهمت و دولت حرکت به لغو روادید برخی از دانش آموزان چینی تحصیل در ایالات متحده آقای روبیو گفت که او با حمایت "هدفمند رویکرد" به آن را مشکل تر برای حزب کمونیست چین به بهره برداری از باز بودن مدارس آمریکا برای پیشبرد نظامی خود هوش و توانایی های خود.

"دولت چین اغلب entraps خود مردم به خدمات" به حزب کمونیست و اهداف آن "در ازای آموزش و پرورش در ایالات متحده" آقای روبیو گفت:, و اضافه کرد که "موسسات آموزش عالی در امریکا باید به طور کامل آگاه از این ضد جاسوسی تهدید."

دیگر قانونگذاران جمهوریخواه کنگره قانون پیشنهادی در روز چهارشنبه به نوار هر شهروند چینی از گرفتن ویزای برای فارغ التحصیل کارشناسی ارشد یا تحصیل در علم و یا فن آوری است.

مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولت بحث کرده اند, محدود, چینی, ویزای دانشجویی بیش از سه سال گذشته زمان و مقامات سابق گفت.

در سال 2018 وزارت امور خارجه شروع به محدود کردن طول ویزا برای یک سال با یک گزینه برای تجدید چینی برای دانش آموزان فارغ التحصیل و مشغول به کار در زمینه تلقی می شود حساس است. دو مقام گفت: هدف از فارغ التحصیلان نظامی وابسته به مدارس جمع آوری بخار پس از F. B. I. در ماه ژانویه اعلام شد که در آن به دنبال یک دانشگاه بوستون دانشجویی که تا به حال مخفی او وابستگی با مردم و ارتش آزادی هنگامی که تقاضا برای ویزا.

F. B. I. گفته مقامات دانشجو Yanqing آنچه تا به حال مورد مطالعه در دانشگاه ملی دفاع تکنولوژی در چین و راه اندازی شد به عنوان ستوان قبل از ثبت نام در دانشگاه بوستون است گروه فیزیک و مهندسی پزشکی از اکتبر سال 2017 به مارس 2019.

در حالی که در بوستون ستوان Ye ادامه داد: برای دریافت تکالیف از ارتش چین از جمله "تحقیق ارزیابی نظامی ایالات متحده وب سایت و ارسال, ایالات متحده اسناد و اطلاعات به چین" با توجه به F. B. I. پوستر می خواستم.

وزارت دادگستری به اتهام ستوان آنچه که تصور می شود در چین با اقدام به عنوان یک عامل خارجی ویزا تقلب و نادرست است.

شدید بین بحث بر حرکت به لغو ویزا به طول انجامید حدود شش ماه با علم و تکنولوژی مقامات به طور کلی مخالفت با اقدام و ملی حمایت از آن است.

استرالیا سیاست راهبردی موسسه یک مخزن فکر می کنم تحقیق چینی نظامی وابسته به دانشگاهها است که تحت تاثیر تفکر در دولت آمریکا. یک 2018 گزارش به نام "گل چیدن ساخت عسل" گفت: چین اعزام دانشجو از این دانشگاه به دانشگاه های غربی به تلاش برای ساخت تا خود تکنولوژی نظامی.

این مطالعه نشان می دهد که فارغ التحصیلان هدف قرار گرفتند موسوم به پنج چشم کشورهایی که به اشتراک گذاری اطلاعات: ایالات متحده و کانادا و بریتانیا و نیوزیلند و استرالیا است. در بسیاری از موارد این گزارش گفت: دانش آموزان مخفی نظامی خود وابستگی در حالی که به دنبال کار در زمینه دفاع در برنامه های کاربردی مانند hypersonics.

تحت زمان دولت چین پکن به شدت سعی در ترکیب نظامی و غیر نظامی در کار مهم فناوری گفت: مقامات آمریکایی و خارج از محققان. که اغلب شامل بهره برداری از تخصص های غیر نظامی شرکت ها و دانشگاه ها.

"به برخی از درجه ما نگرانی رانده ارزیابی که شرکت های چینی و دانشگاه ها بعید به نظر می رسد به رد آشکار و یا می تواند مجبور به کار با نظامی در حالی که همتایان آمریکایی خود اغلب به نظر می رسد بیشتر مقاوم در برابر کار بر روی تحقیقات نظامی," السا B. Kania یک کمکی ارشد مرکز امنیت نوین آمریکا نوشت: در گزارش ماه اوت گذشته.

"این نیز قابل توجه در همان زمان که برخی از چین پیشرو شرکت های فن آوری به نظر می رسد کمتر به طور مستقیم درگیر در حمایت از طرح های دفاع از ممکن است انتظار می رود نسبت به همتایان آمریکایی خود," او اضافه شده است.

ایالات متحده گفته مقامات fusion سیاست نیز شامل ارسال نظامی آموزش دیده دانش آموزان به دانشگاه های آمریکا به تلاش برای به دست آوردن دسترسی به فن و دانش است که می تواند ارزشمند به چین و دفاع از آن میباشد.

ارتش چین دارای روابط قوی برای تعدادی از مدارس با آشکار نظامی خم با توجه به استرالیا فکر می کنم تانک.

کمتر آشکار به ناظر گاه به گاه بیشتر دانشگاه های سنتی و دیرینه با روابط نظامی است.

با توجه به سیاست های موسسه و مقامات آمریکایی کسانی هستند نورث وسترن پلی تکنیک دانشگاه هاربین مهندسی دانشگاه پکن و موسسه تکنولوژی هاربین موسسه تکنولوژی Beihang دانشگاه, دانشگاه نانجینگ هوانوردی و فضانوردی و نانجینگ دانشگاه علم و صنعت.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب