ما را به ارائه $7m در کمک های غذایی به داکا زاغه نشينان در همه گیر

سفارت آمریکا همراه با برنامه جهانی غذا یا WFP راه اندازی صرفه جویی در زندگی کمک های مالی در یک رویداد مجازی در

توسط HONARMANDKHABAR در 18 تیر 1399

سفارت آمریکا همراه با برنامه جهانی غذا یا WFP راه اندازی صرفه جویی در زندگی کمک های مالی در یک رویداد مجازی در داکا در روز چهارشنبه با توجه به بیانیه ای.

دولت آمریکا را به صندوق این برنامه از طریق ایالات متحده امریکا برای انکشاف بین المللی یا USAID در حالی که WFP خواهد شد و اجرای آن با همکاری برک.

این کمک های غذایی برنامه ارائه خواهد شد کمک به 50,000 افراد کم درآمد در Kalyanpur و Sattala زاغه با ارائه بسته های مواد غذایی به خانواده های که قرنطینه با توجه به یک عضو با این ویروس آلوده.

علاوه بر این سود را دریافت نقدی-بر اساس نقل و انتقالات به صورت رایگان و یا کم هزینه سبزیجات از بنگلادش کشاورزان و دیگر غذاهای مغذی از فروشندگان محلی در قیمت مناسب.

"هیچ خانواده باید در صورت گرسنگی هستند زیرا ماندن در خانه خود را برای کمک به متوقف کردن گسترش COVID-19" ما سفیر ارل میلر گفت: در این رویداد است.

"خلبان برنامه کمک خواهد کرد که افراد کم درآمد در مناطق شهری از داکا به دریافت مواد غذایی مغذی آنها نیاز به سالم ماندن در طول این روز دشوار است," او اضافه شده است.

دولت وزیر رفاه اجتماعی اشرف علی خان Khasru, WFP کشور نماینده ریچارد Ragan و برک, مدیر اجرایی, Asif صالح همچنین گفت در صندوق-راه اندازی رویداد.tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن