معاون رئيس جمهور پنس در قرنطینه پس از aide تست مثبت برای coronavirus

واشنگتن, مه 11 معاون رئیس جمهور مایک پنس در قرنطینه و قصد دارد در کاخ سفید در روز دوشنبه سخنگوی گفت: با وجود گ

توسط HONARMANDKHABAR در 22 اردیبهشت 1399

واشنگتن, مه 11

معاون رئیس جمهور مایک پنس در قرنطینه و قصد دارد در کاخ سفید در روز دوشنبه سخنگوی گفت: با وجود گزارش های رسانه ها که پنس بود خود منزوی پس از یک کارمند آزمایش مثبت برای رمان coronavirus.

"معاون رئیس جمهور پنس ادامه خواهد داد و به دنبال مشاوره از کاخ سفید پزشکی واحد است و نه در قرنطینه" سخنگوی Devin اومالی در بیانیه ای گفت.

"علاوه بر این معاون رئیس جمهور پنس را آزمایش کرده است منفی هر روز و برنامه در کاخ سفید فردا" در این بیانیه اضافه شده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت هیچ برنامه ای برای نگه داشتن جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و پنس جدا یک فرد آشنا با این موضوع به رویترز گفت در روز یکشنبه به عنوان افزایش نگرانی در مورد گسترش coronavirus در کاخ سفید است.

مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: در روز جمعه که پنس را سخنگوی کتی میلر, تا به حال آزمایش مثبت برای این ویروس یک روز پس از خبری که مغلوب ساختن پیشی جستن نوکر شخصی نیز تا به حال آزمایش مثبت است.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او خود را به حال شده است در تماس با سخنگوی افرادی که به کاخ سفید مشاور ارشد استفان میلر اما که او تا به حال صرف زمان با معاون رئیس جمهور.

هر دو مغلوب ساختن پیشی جستن 73 و پنس 60 و کشیده شده اند انتقاد نمی پوشیدن پوشش صورت با وجود یک توصیه از مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری ها (CDC) به انجام این کار در برخی از تنظیمات عمومی.

مغلوب ساختن پیشی جستن است گفت که او نمی خواهد به پوشیدن یک ماسک و عمومی فرسوده یکی برای هر یک از رویدادهای خود را در طول همه گیر اما به خبرنگاران گفت: هفته گذشته او تلاش برخی در پشت صحنه در طول سفر خود به Honeywell International, Inc ماسک کارخانه در آریزونا.

بلومبرگ گزارش خبرنگار توییتی در اینجا در روز یکشنبه که پنس بود از خود جدا و دور از کاخ سفید پس از aide تشخیص باعث پنس را به صدور بیانیه. ان بی سی نیوز گزارش داد که پنس قرار دادن "کمی فاصله" بین خود و دیگران بیش از آخر هفته.

سه مقامات ارشد هدایت ایالات متحده در پاسخ به کروناویروس همه گیر نیز در خود قرنطینه در روز شنبه پس از آمدن به تماس با کسی که تا به حال آزمایش مثبت برای این بیماری خود را به سازمان ها و سخنگویان گفت.

مقامات بودند Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی, رابرت Redfield, مدیر CDC و سازمان غذا و داروی آمریکا کمیسر Stephen هان.

سناتور لامار الکساندر بود که با توجه به برگزاری جلسه ویدئو کنفرانس با مقامات دولت در روز سه شنبه نیز این است که خود قرنطینه بعد از یک عضو از کارکنان خود را آزمایش مثبت برای این بیماری دفتر خود گفت: در روز یکشنبه.

الکساندر 79 یک جمهوری خواه است هیچ نشانه ای ندارند اما "خود-قرنطینه در تنسی برای 14 روز" رئیس کارکنان او در بیانیه ای گفت. — رویترزtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب