ما کاری سهام تصویری از او و مادرش ', سیاه, شادی' در ورود او به دانشکده حقوق

تریبون میز وبChandigarh, ژوئن 13 25-year-old woman مشترک قلب و گرم شدن کره زمین تصویری از او و مادرش شادی در و

توسط HONARMANDKHABAR در 24 خرداد 1399

تریبون میز وب
Chandigarh, ژوئن 13

25-year-old woman مشترک قلب و گرم شدن کره زمین تصویری از او و مادرش شادی در ورود به یک مدرسه قانون است.

ملیندا Oliver, 25, تا به حال شده است در انتظار هفته به شنیدن از دانشگاه کالج قانون در مورد نرم افزار مستقل گزارش شده است.

هنگامی که او ایمیل پذیرش سالانه $40,000 در سه شنبه, فرد او می خواست برای به اشتراک گذاشتن اخبار بیشتر با او بود ، الیور تصمیم به رکورد او و مادرش که واکنش او به نام سیاه و سفید "شادی".

"اگر شما نیاز به کمی سیاه و سفید, شادی, لطفا, تماشا شوهر, مادر, واکنش هنگامی که من به او گفت من به قانون مدرسه با $40,000 سالانه بورس تحصیلی" صدای جیر جیر خود را گفت.

این کلیپ نشان می دهد که او و مادرش لیندا واکنش نشان می دهند در ابتدا با شوک و سپس پرش به بالا در شادی در اخبار.

این تصویری است 302.2 K توییتهایی و 1.8 M را دوست دارد پس الیور به اشتراک گذاشته و آن را در توییتر در 10 ژوئن.

او را دنبال کنید تا توییت می گویند: "من واقعا احساس می کنم مجبور به اجازه خانواده می دانم که من خود برای مطالعه آخر در حالی که کار تمام وقت. آن زمان من برای همیشه برای پرداخت کردن آنچه که من هنوز هم بدهکار من مدرسه در مقطع کارشناسی به من ریز نمرات. و من لعنت 4.0 معدل. آیا تا به حال خودتان کوتاه مدت و یا رها کردن ما به شما نیاز دارید".

او گفت: ان بی سی نیوز که او به خصوص می خواستم برای به اشتراک گذاشتن شادی مادر در تظاهرات اخیر مبارزه علیه خشونت پلیس و نژادپرستی در آمریکا.

"ما تمام شده است, مشاهده چه خبر است. من از St Louis, بنابراین من دیده ام این بازی هر دو در زادگاه من و در سراسر کشور. آن را آسیب زا و مضر برای دیدن مردم گفت: بی احترامی چیز و به اشتراک گذاری ویدئوها از خشونت و همچنین به عنوان پشتیبانی نمی شود در مدارس و محل های کار" الیور گفت NBC news.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب