اوتار پرادش ساعتهای از بالاترین تا کنون تولید شکر

به عنوان یک نتیجه از گسترده خرد کردن sugarmills را انباشت اشیاء بدست آمده تا بزرگ نیشکر غرامت بیش از 15,000 تو

توسط HONARMANDKHABAR در 9 خرداد 1399
sugar production, sugar industry, Indian sugar industry, UP sugar industry, sugar production during lockdown, coronavirus lockdown, sugar mills in Indiaبه عنوان یک نتیجه از گسترده خرد کردن sugarmills را انباشت اشیاء بدست آمده تا بزرگ نیشکر غرامت بیش از 15,000 تومان کرور.

با وجود دو ماه مستند که wreaked ویران کردن در بسیاری از بخش های دیگر در اقتصاد, Uttar Pradesh صنایع قند و شکر به دست آورد یک رکورد تولید شکر تا کنون. تا مارس 27 دولت کارخانه قند تولید کرده 124.92 لاخ تن شکر در برابر قبلی بالاترین 120.45 لاخ تن در 2017-18 شکر فصل است. سال گذشته در همین تاریخ دولت تا به حال تولید شده 117.68 لاخ تن.

افزایش در تولید مهم است که دیده می شود در بستر ملی است ارسال شده در 19 درصد کاهش تولید از 32.61 میلیون تن به 26.36 میلیون تن تا 15 مه.

اخبار مرتبط

صحبت کردن, FE, اصلی, منشی, Sanjay Bhoosreddy گفت: از 119 sugarmills عملیاتی در دولت 94 به حال تعطیل در حالی که 25 هنوز عملیاتی. در سال گذشته در همان روز 109 از 119 تا به حال بسته فروشگاه.

"کشاورزان ما اولویت دارد. بنابراین تا زمان عصا ایستاده است در این زمینه ما به کارگردانی میلز برای ادامه خرد کن," او گفت:, و اضافه کرد که او انتظار دارد در این فصل به نزدیک در حدود یک هفته زمان.

جالب, خرد کردن فصل در این سال کردم طولانی مدت به عنوان بسیاری از گور و khandsari واحد به حال نزدیک به فروشگاه در موعد مقرر با توجه به مستند به عنوان یک نتیجه است که بخش قابل توجهی از نیشکر است که به آنها رفته اند تا به حال به منحرف شود به sugarmills برای خرد کردن در فصل جاری.

به عنوان یک نتیجه از گسترده خرد کردن sugarmills نیز انباشت اشیاء بدست آمده تا بزرگ نیشکر غرامت بیش از 15,000 تومان کرور روپیه به خصوص به این دلیل که نهادی فروش قند شده بود تقریبا صفر در طول مستند.

"ما شده اند به معنای واقعی کلمه بین شیطان و دریا عمیق است. از یک طرف ما را عصا عقب افتادگی و از سوی دیگر همه ما منابع درآمد خشک کرده بود تا در دو ماه گذشته. قند فروش شده اند و آمار توسط بسته شدن مراکز و رستوران و سینما و سالن و غیره. به بالا از آن ما اتانول فروش نیز سقوط نفت به عنوان شرکت های تولید نمی شد و بلند کردن سهام و ما cogen غرامت به ارزش 1,050 تومان کرور روپیه نیز در گیر با UPPCL.

"مشکل با بالاترین خروجی است که ما نیز در نهایت ارسال به بالاترین عقب افتادگی. در حالی که وجود دارد بسیار زیاد فشار بر ما را برای پرداخت به کشاورزان نقدینگی ما نیاز به بهبود برای ما به انجام این کار گفت:" میلر درخواست ناشناس ماندن.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب