اوتار پرادش به معرفی سهمیه در PWD قرارداد

معاون وزیر Keshav پراساد Maurya که همچنین رئیس این گروه گفت که او خواسته است مقامات برای آماده سازی یک پیش نوی

توسط HONARMANDKHABAR در 26 خرداد 1399
معاون وزیر Keshav پراساد Maurya که همچنین رئیس این گروه گفت که او خواسته است مقامات برای آماده سازی یک پیش نویس چگونه دولت می تواند در معرفی ظرفیت برای ارشد/STs OBCs و از نظر مالی ضعیف در این قرارداد در اولین.

این اوتار پرادش دولت تنظیم شده است به معرفی 60% رزرو برای SC/ST و عقب کلاس در قرارداد به ارزش 40 تومان لاخ اهدا می شود توسط PWD پل شرکت و تا Rajkiya Nirman Nigam.

اعلام این معاون وزیر Keshav پراساد Maurya که همچنین رئیس این گروه گفت که او خواسته است مقامات برای آماده سازی یک پیش نویس چگونه دولت می تواند در معرفی ظرفیت برای ارشد/STs OBCs و از نظر مالی ضعیف در این قرارداد در اولین.

اخبار مرتبط

طبق برنامه 21 درصد سهمیه ثابت خواهد شد برای برنامه ریزی طبقات 2 درصد برای برنامه ریزی قبایل 27 درصد برای عقب طبقات و 10% برای فقرا متعلق به دسته عمومی.

"این است که به اطمینان حاصل شود که پیمانکاران از تمام زمینه های دریافت عادلانه نمایندگی در دولت کار می کند. در حالی که این را یک فرصت برای کسانی که از عقب کلاس و SC/ST پس زمینه به کار و فرصت های آن را نیز تشویق رقابت که منجر به بهبود کیفیت در نرخ معقول" Maurya گفت:, و اضافه کرد که اگر تمام ادارات که قرارداد کار برای اضافه کردن یک عبارت مشابه را, از آن خواهد بود بسیار مفید در تمام سطوح.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن