واکسن گروه قصد پیشبرد بازار توافق برای COVID-19 واکسن

AMC ساز باید با ارائه مشوق به تولید کنندگان واکسن برای سرمایه گذاری در مقیاس بزرگ ظرفیت تولید و حتی به عنوان آ

توسط HONARMANDKHABAR در 15 خرداد 1399

AMC ساز باید با ارائه مشوق به تولید کنندگان واکسن برای سرمایه گذاری در مقیاس بزرگ ظرفیت تولید و حتی به عنوان آنها در توسعه محصولات جدید و در مقیاس کامل آزمایشات نشان داده اند که آیا آنها کار GAVI, مدیر اجرایی, Seth برکلی و گفتگو کرد.

در بازگشت GAVI موافق به خرید مقادیر زیادی از واکسن در تاسیس و عادلانه قیمت برای اطمینان اولیه دوز بلافاصله جامعی توسط کشورهای ثروتمند.

"گاوی نگران است در مورد کم و متوسط درآمد کشورها" برکلی گفت: در یک مصاحبه تلفنی در روز چهارشنبه.

در حدود یک صد مواد مخدر در تیم های توسعه در سراسر جهان از جمله موسسات biotechs و داروسازی شرکت در مسابقه برای توسعه واکسن در برابر COVID-19 دلیل یک بیماری همه گیر است که آلوده بیش از 6.3 میلیون نفر در سراسر جهان است.

از میان نامزدهای حاضر در دادگاه در حال بالقوه واکسن در حال توسعه توسط AstraZeneca, CanSino بیولوژیک Pfizer و BioNtech, Johnson & Johnson, Merck, مدرن و سانوفی.

گاوی است که یک مشارکت عمومی-خصوصی با حمایت بنیاد بیل و ملیندا گیتس, سازمان بهداشت جهانی, بانک جهانی و یونیسف و دیگران است که به ترتیب به صورت فله خرید برای کاهش واکسن هزینه برای کشورهای فقیر.

"نگرانی ما این است که مگر ما مقیاس تولید به طور چشمگیری در حال حاضر انجام این کار در معرض خطر هنگامی که این واکسن در دسترس هستند آنها را می توان خریداری شده توسط کشورهای ثروتمند," برکلی گفت.

"ما در حال تلاش برای قرار دادن با هم یک مرکز است که در حوزه جهانی و که خواهد کار خود را با تولید کنندگان و کمک به آنها در مقیاس بالا و گفت: "اگر شما موفق واکسن ما آن را خرید'."

برکلی کاهش یافته است به می گویند که بالقوه واکسن و یا تولید کنندگان می تواند تحت پوشش در GAVI اولیه AMC پیشنهاد اما گفت که جزئیات بیشتر در مورد که ممکن است منتشر شد در اواخر این هفته.

"هنوز هم وجود دارد مسائل در حال کار کردن است."

گاوی است که با توجه به برگزاری یک واکسن های جهانی در اجلاس لندن در روز پنج شنبه که در آن به دنبال تأمین بودجه از حدود 7.4 میلیارد دلار به صندوق آن را در برنامه واکسیناسیون فرزندتان بین 2021 و سال 2025 است. آن را می گوید کسانی که بودجه کمک خواهد کرد immunise 300 میلیون کودکان, صرفه جویی در حدود 7-8 میلیون زندگی می کند.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب