واکسن گروه را افزایش می دهد $8.8 میلیارد دلار برای واکسیناسیون فرزندتان برنامه ای برای کشورهای فقیر

در بودجه اجلاس سران در لندن گاوی گفت: وعده های خود بیش از حد بود هدف از $7.4 میلیارد دلار خواهد بود و "کمک به

توسط HONARMANDKHABAR در 15 خرداد 1399

در بودجه اجلاس سران در لندن گاوی گفت: وعده های خود بیش از حد بود هدف از $7.4 میلیارد دلار خواهد بود و "کمک به immunise 300 میلیون بیشتر از کودکان در فقیرترین کشورهای جهان در برابر بیماری هایی مانند سرخک, بیماری فلج اطفال و دیفتری".

واکسن داد نیز گفت: آن را مطرح کرده بود $567 میلیون به سوی یک هدف اوليه از 2 میلیارد دلار از کمک کنندگان بین المللی برای پیشرفته بازار تعهد به خرید آینده COVID-19 واکسن برای کشورهای فقیر.

معامله کمک خواهد کرد و به اندازه کافی امن COVID-19 واکسن دوز - زمانی که عکس های توسعه یافته اند - برای کشورهای فقیر به immunise بهداشت و درمان کارگران و کسانی که در معرض خطر آن گفت: همچنین ایجاد یک "بافر از دوز" برای استفاده از زمانی که مورد نیاز است.

GAVI, سازمان بهداشت جهانی و صندوق کودکان سازمان ملل متحد یونیسف هشدار داده اند که 80 میلیون کودک زیر سن یکی در معرض خطر ابتلا به بیماری با توجه به اختلالات به حیاتی واکسیناسیون فرزندتان برنامه به دلیل COVID-19 اپیدمی ناشی از کروناویروس جدید.

بریتانیا که میزبان این نشست بود که در میان بزرگترین کمک کننده به GAVI هسته $8.8 میلیارد بودجه حمایت معادل 330 میلیون پوند ($416 میلیون دلار) در هر سال بیش از پنج سال آینده گاوی گفت.

نخست وزیر بوریس جانسون گفت: گاوی می تواند در انگلستان را کامل سهم برای کمک به "پیروزی بشریت بیش از بیماری در حال حاضر و برای نسل های که به دنبال".

دیگر اهدا کنندگان بالا شامل بیل و ملیندا گیتس که به 1.6 میلیارد دلار برای دوره تا سال 2025 و دولتهای نروژ و آلمان و ایالات متحده است.

"به ضرب و شتم COVID-19 بیماری همه گیر جهانی از پیشرفت علم است. به آن نیاز دارد دستیابی به موفقیت سخاوت. و این چیزی است که ما امروز شاهد آن هستیم به عنوان رهبران در سراسر بخش های دولتی و خصوصی پله تا برای حمایت از GAVI" بیل گیتس روسای بشردوستانه بنیاد گیتس گفت نشست.

او افزود که COVID-19 واکسن آماده AMC بودجه خواهد اطمینان مردم از سراسر جهان می توانند به آنها دسترسی داشته باشید.

گاوی گفت: هشت نفر از دولت اهدا شد کشور خود را برای اولین بار تا کنون تعهد به واکسن داد: این بوتان, بورکینافاسو, کامرون, فنلاند یونان و نیوزیلند پرتغال و اوگاندا.

گاوی است که یک مشارکت عمومی-خصوصی با حمایت بنیاد بیل و ملیندا گیتس که بانک جهانی یونیسف و دیگران است که به ترتیب به صورت فله خرید برای کاهش واکسن هزینه برای کشورهای فقیر.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب