Vande بهارات ماموریت: مرحله سوم از بازگشت به شروع اواسط ماه ژوئن

با توجه به پژو "دقیق پروتکل به دنبال بازگرداندن رشته سرخپوستان از کشورهای مختلف. فقط بدون علامت سرخپوستان بودن

توسط HONARMANDKHABAR در 3 خرداد 1399
According to Srivastava, “Stringent protocols were followed in repatriating the stranded Indians from various countries. Only the asymptomatic Indians were repatriated and they were tested before boarding and on arrival had to be quarantined.”با توجه به پژو "دقیق پروتکل به دنبال بازگرداندن رشته سرخپوستان از کشورهای مختلف. فقط بدون علامت سرخپوستان بودند و عودت آنها آزمایش قبل از سوار شدن و در حال ورود به قرنطینه شود."

وزارت امور خارجی (MEA) مشغول هماهنگی با تمام ماموریت های هند/نوشته های به آماده شدن برای مرحله سوم بازگشت. این بود که تایید رسمی توسط سخنگوی MEA, Anurag Srivastava مالی اکسپرس آنلاین. در پاسخ به یک پرس و جو مربوط به مرحله بعدی گفت: "در پایان مداوم فاز دوم از بازگشت در ژوئن 13, مرحله بعدی شروع خواهد شد. علاوه بر ملی حامل دولت است و با توجه به پیشنهاد اجازه می دهد شرکت های هواپیمایی خصوصی به مشارکت در تخلیه ماموریت بیش از حد."

به عنوان گزارش شده توسط مالی اکسپرس آنلاین از آنجا که هنوز بسیاری از پروازهای رفتن به سمت آمریکای جنوبی با توجه به فاصله طولانی و هوایی هند هیچ پروازهای رفتن که راه "آن را در حال حاضر تصمیم گرفته شده است که در زیر hub-and-spoke مدل مسافران خواهد آورد از مقصد از راه دور به یک hub فرودگاه. و فرانکفورت شناخته شده به عنوان فرودگاه هاب" با توجه به یک منبع.

اخبار مرتبط

در حال حاضر پروازهای در حال ارسال به محله کشورها از جمله ویتنام و لائوس و بنگلادش به کشورهای خلیج فارس و آمریکا و انگلستان و اروپا است.

که عودت تا کنون ؟

از زمان هند آغاز بازگرداندن شهروندان خود را تقریبا 2.59 لاخ از 98 کشور ثبت نام کرده اند به بازگشت به خانه. با هماهنگی بین وزارت امور خارجی هندی تمام ماموریت ها و نوشته های سایر وزارتخانه ها و سازمان های دولتی در سراسر 23,475 در حال حاضر به بازگشت است.

به اشتراک گذاری اطلاعات با فایننشال اکسپرس آنلاین, رسمی, سخنگوی وزارت امور خارجی گفت: "در مرحله اول اکثریت عودت شامل دانش آموزان و آبی-طوقه کارگران است. از این 28 درصد (4,883) از آنها کارگران و حدود 25 درصد (4,196) دانش آموزان بودند." سرخپوستان بازگشته اند از کشورهای خلیج فارس و جنوب شرق آسیا و بریتانیا و ایالات متحده.

همچنین کسانی که سرخپوستان بودند که رشته اینجا را در هند با توجه به جهانی مستند موفق به بازگشت در بیرون, محدود, پرواز به آمریکا, انگلستان و فرانکفورت.

با توجه به پژو "دقیق پروتکل به دنبال بازگرداندن رشته سرخپوستان از کشورهای مختلف. فقط بدون علامت سرخپوستان بودند و عودت آنها آزمایش قبل از سوار شدن و در حال ورود به قرنطینه شود."

با کاستن از مستند در داخل کشور و پروازهای داخلی و همچنین فیدر پروازها به تدریج شروع به کار هند باز کرده است آن فرودگاه برای پروازهای ورودی از کشورهای دیگر حمل هندی شهروندان که گیر کرده در کشورهای مختلف. این اجازه داده شد به عنوان حامل ملی هوایی هند بوده است نه عامل به کشورهای که در آن وجود دارد بسیار است و ترافیک است که از نظر مالی قابل دوام است.

در اوایل این هفته در دهلی نو اجازه پرواز از تهران در Mahan Air حمل 300 هندی زائران بودند که همه از لاداخ.

آیا کشورهای دیگر انجام می دهند برای رشته مسافران در هند ؟

در اوایل این هفته چندین کشور آغاز شده بازگرداندن شهروندان خود در هر دو چارتر پرواز و یا خصوصی هواپیمایی. آمریکا و انگلستان شده است بازگرداندن شهروندان خود را برای برخی از زمان در حال حاضر.

پس مارس 8, 59 پرواز — 15,000 Britishers رفته اند در بازگشت به خانه از هند است. دولت بریتانیا در سازمان هفت چارتر پرواز را به یکی دیگر از 2000 رشته مسافران است.

هند نیز ارائه شده را به شهروندان کشورهای در خروجی پروازهای ارائه آنها را معتبر ویزا و مدارک به منظور.

در اوایل این هفته 140 Argentineans که رشته در هند چپ برای بوئنوس آیرس. برزیل عودت شهروندان خود در چارتر پرواز. "در برخی از این پروازها شهروندان دیگر از کشورهای منطقه نیز با توجه به یک صندلی. ایده برای کمک به همه در این زمان دشوار" یک دیپلمات گفت: مالی اکسپرس آنلاین.

منابع نیز تایید کرد که "در روز شنبه (23 مه) پردازنده یک پرواز تجاری چندین رشته پرو را ترک خواهد کرد از دهلی نو و رسیدن به آمستردام از جایی که بیشتر پرو شهروندان ملحق خواهد شد و سپس آنها را بعد به لیما."

شهروندان از چند کوچک در کشورهای در حال تلاش برای اتصال با دیگر پروازهای تجاری برای تخلیه خود را در رشته شهروندان در اینجا. "متاسفانه بولیوی هنوز چهار شهروندان که رشته اینجا. این شامل یک دانش آموز است که در اینجا در ITEC برنامه دو بانوی زائر و توریست" به اشتراک گذاشته یک دیپلمات ارشد.

یکی دیگر از دیپلمات تایید کرده است که "تنها پنج مسافران از اکوادور که رشته شده اند در دهلی نو با توجه به مستند موفق به ترک در یک پرواز تجاری در روز جمعه. چهل و بیشتر به سمت چپ."

حتی آفریقای جنوبی عودت حدود 200 شهروندان توسط یک پرواز اجاره در 22 مه. با توجه به سراسری مستند بسیاری از آفریقای جنوبی اتباع نشده اند قادر به رسیدن به دهلی نو و در دیگر شهرستانها.

دولت آفریقای جنوبی ارائه کرده است را به رشته سرخپوستان در خروجی چارتر پرواز از ژوهانسبورگ.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن