ویروس-آمار حج بریدگی عمیق برای پاکستان زائران و کسب و کار

Asim, 30, یکی از 2.5 میلیون مسلمان در سطح جهان تقریبا 180,000 از پاکستان که قصد داشتند طرح میتوانست زمانی که ع

توسط HONARMANDKHABAR در 26 تیر 1399

Asim, 30, یکی از 2.5 میلیون مسلمان در سطح جهان تقریبا 180,000 از پاکستان که قصد داشتند طرح میتوانست زمانی که عربستان سعودی محدود این رویداد را سال به تنها 1000 ساکنان محلی savaging پاکستان 160 میلیارد روپیه (1 میلیارد دلار) حاج صنعت.

اندونزی و پاکستان, بزرگترین اکثریت مسلمان کشور جهان با جمعیت, ارسال, ترین زائران.

"من دعا برای شانس برای رفتن به حج و خدا جواب داد: من نماز" Asim انتخاب از ده ها هزار نفر از متقاضیان برای یک دولت-پشتیبانی بسته به رویترز گفت. "اما پس از آن او با ارسال این کوروناویروس."

Asim پول قرض گرفته شده به آمده تا با نزدیک به 3000 $در هزینه.

بیش از 900 پاکستان اپراتورهای تور و آژانس های مسافرتی دارای مجوز هستند به ترتیب سفر بیش گشتند. این سال خواهد بود که برای اولین بار در دوران مدرن است که زائران از خارج از کشور اجازه داده نخواهد شد به مکه.

"بزرگترین اثر در حال حاضر در کسب و کار ما" Zaeen صدیقی معاون ارشد رئیس هیئت حاج برگزارکنندگان' Association پاکستان به رویترز گفت.

"ما پول گیر در خطوط هوایی است. دفاتر ما در حال بسته شدن هستند چرا که ما می توانیم نگه داشتن کارگران است."

با توجه به پاکستان وزارت امور مذهبی و هماهنگی ادیان که نظارت حاج ترتیبات 179,210 پاکستانی ها در حال حاضر ثبت نام برای شرکت در این سال - 71,684 از طریق خصوصی اپراتورهای تور و 107,526 از طریق ارزان تر دولت-پشتیبانی از بسته های.

چادر و بالا هتل

زائران خرید پکیجهای خصوصی صرف از $4000 به 6000 $در سفر صدیقی گفت. کسانی که با استفاده از دولت بسته های سپرده در اطراف $3,000 به حساب دولت پول که مقامات شروع به بازگشت در ماه گذشته.

حدود 60 درصد از هزینه حج صرف مسکن و حمل و نقل در عربستان سعودی 20% در شرکت های هواپیمایی و 20 درصد در ترتیبات داخل پاکستان صدیقی گفت.

اما اپراتورهای محلی قادر به اتهام حق بیمه به لطف تقاضای بالا - حق بیمه است که نگه داشتن کسب و کار خود را برای بقیه سال.

کم پایان تور شامل پایه اقامت در چادر در حالی که پایان بسته کامل با شخصی ارشاد و موعظه از علما و televangelists به گروه های کوچک از زائران که اقامت در هتل های لوکس در مکه.

قبل از حاج شکست پاکستان تور اپراتورها در حال حاضر با وضعیتی وخیم از تعلیق در طول سال به زیارت مکه و مدینه از خارج از کشور شناخته شده به عنوان عمره نیز به دلیل coronavirus.

خطوط هوایی بین المللی پاکستان دهکدهای از دست داد 12 میلیارد روپیه ($72.37 میلیون دلار) درآمد به دلیل لغو حج پس از از دست دادن تقریبا به همان اندازه به دلیل عمره ممنوعیت یک شرکت رسمی به رویترز گفت.

Faraz مسعود, 34, برنامه ریزی شده بود به پرواز به مکه از کراچی با همسر خود. آنها را به پایین 20% سپرده در 12000 دلار بسته است.

"هنگامی که این coronavirus بود فقط شروع کار ما در تماس با این شرکت و نگهداری آنها گفت: "نگران نباش همه چیز خواهد شد به حالت عادی بازگشت در زمان حج'," او گفت خبر داد.

مسعود هنوز در تلاش برای گرفتن پول خود را به عقب.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب