ویروس به علت آسیب دراز مدت: کارشناسان بهداشت

پکن, مارس 17 چین اقتدار بهداشت رسما شامل آسیب به تعدادی از ارگان های داخلی بدن از جمله اثرات بالقوه رمان coron

توسط HONARMANDKHABAR در 29 اردیبهشت 1399

پکن, مارس 17

چین اقتدار بهداشت رسما شامل آسیب به تعدادی از ارگان های داخلی بدن از جمله اثرات بالقوه رمان coronavirus گسترش پوشش بیمه درمانی برای بیماران در دراز مدت عوارض این بیماری پدیدار می شود.

ملی چین کمیسیون بهداشت (NHC) در آن دستورالعمل در Covid-19 بازماندگان گفت: برخی از بهبود بیماران نیاز به درمان برای قلب و ریه آسیب برای جنبش مشکلات از دست دادن عضلات و همچنین برای اختلالات روانی.

علاوه بر اطلاع رسانی سلامت کارگران در مورد پتانسیل درمان طولانی مدت نیاز بیماران مقامات طبقه بندی شده اند این شرایط به عنوان بیماری های مزمن اجازه می دهد ساکنان ادعا می کنند برای هزینه های درمانی تحت دولت-اجرای بیمه پزشکی طرح.

"به عنوان تعدادی از Covid-19 بیماران مرخص شده از بیمارستان را افزایش می دهد, توانبخشی نیاز را تبدیل به برجسته" هنگ کنگ مستقر در جنوب چین صبح پست گزارش Sunda به نقل از NHC دستورالعمل.

درک در حال رشد است اثرات رمان coronavirus در اندامهای بیماران حتی پس از آنها ظاهرا بهبود می یابند.

در حالی که بسیاری از بیماران به خصوص کسانی که با خفیف و متوسط علائم بهبود می یابند بدون عواقب طولانی مدت به سلامت آنها مطالعات نشان داد که کسانی که با علائم شدید می توانید عضو آسیب و نیاز به زمان بسیار طولانی برای بازسازی این گزارش گفت:. — PTI

برای کمک به بازماندگان

  • چین گسترش پوشش بیمه درمانی برای بیماران در دراز مدت عوارض این بیماری پدیدار می شود.
  • ملی چین کمیسیون بهداشت در دستورالعمل آن در Covid بازماندگان گفت: برخی از بهبود بیماران نیاز به درمان برای قلب و ریه آسیب از دست دادن ماهیچه ها و اختلالات روانی.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب