"ما را نجات داد قلب": ونیز میزبان اولین جشنواره فیلم از COVID عصر

میلان جولای 28 کمتر از یک لیست ستاره را تلو تلو خوردن در خارج از احزاب در امتداد تالاب به جامعی توسط paparazzi

توسط HONARMANDKHABAR در 8 مرداد 1399

میلان جولای 28

کمتر از یک لیست ستاره را تلو تلو خوردن در خارج از احزاب در امتداد تالاب به جامعی توسط paparazzi در قایق. اما برگزارکنندگان این جشنواره فیلم ونیز امیدوار کننده مقدار زیادی از فیلم ها — واقعی صفحه نمایش در مقابل مخاطبان واقعی — برای اولین بار از زمان در سراسر جهان همه گیر بسته شوهای.

بیش از 50 کشور شرکت خواهد کرد در آنچه که هدف عمده در شخص جشنواره از COVID دوره از سپتامبر 2 تا 12.

"ما را نجات قلب از جشنواره گفت:" جشنواره مدیر آلبرتو باربرا که ارائه خط در یک زندگی جریان کنفرانس مطبوعاتی.

درجه حرارت خواهد شد بررسی می شود و هر ثانیه صندلی در سینما خواهد بود سمت چپ خالی و حتی معتبر منتقدان فیلم را به رزرو صندلی خود را در پیشبرد. تعداد زیادی از فیلم شده است کاهش می یابد, باربرا گفت: "نه زیاد".

رقابت اصلی خط به بالا برای جایزه شیر طلایی برای بهترین فیلم شامل 18 عنوان در مقایسه با 21 سال گذشته است. فقط دو ما studio productions — "Nomadland" یک جاده درام توسط ما مبتنی بر مدیر چینی چوپان ژائو بازیگران Frances McDormand و "جهان" با کیسی افلک.

آنها را به رقابت در برابر آثار اسرائیل آموس Gitai و روسیه Andrei Konchalovsky و چهار, ایتالیایی, فیلم از جمله Gianfranco Rosi را "Notturno" در مورد بحران سوریه است.

عناوین غربالگری خارج از مسابقه شامل "دوک", یک, کمدی, جرم و جنایت از ناتینگ هیل مدیر Roger Michell بازیگران Helen Mirren و "گرتا" یک مستند پرتره از سوئد آب و هوا فعال گرتا Thunberg.

"ما افتخار می شود ، ما را می خواستم تمام جشنواره ها را برگزار و این وضعیت نیست که اتفاق افتاده است" گفت: Roberto Cicutto رئیس دوسالانه بنیاد که میزبان این جشنواره اضافه کرد: "اما ما خوشحالیم که با آنچه که ما موفق شده اند برای سازماندهی است." ایسناtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن