West Bengal بیکاری در 6.5% در ماه ژوئن 'به مراتب بهتر' از, که از هندوستان می گوید سانتی متر Mamata بانرجی

او گفت این است که با توجه به استراتژی اقتصادی اتخاذ شده توسط دولت او.با اشاره به گزارش مرکز نظارت بر اقتصاد هن

توسط HONARMANDKHABAR در 14 تیر 1399
She said this is due to the economic strategy adopted by her government.او گفت این است که با توجه به استراتژی اقتصادی اتخاذ شده توسط دولت او.

با اشاره به گزارش مرکز نظارت بر اقتصاد هند (CMIE), West Bengal وزیر Mamata بانرجی گفت: دولت نرخ بیکاری در ایستاده بود 6.5 درصد در ماه ژوئن این سال بود که "به مراتب بهتر" از این که این کشور در 11 درصد است.

او گفت این است که با توجه به استراتژی اقتصادی اتخاذ شده توسط دولت او برای مقابله با COVID-19 بحران و خرابی های ناشی از طوفان Amphan.

اخبار مرتبط

"ما اجرا قوی اقتصادی استراتژی برای مقابله با #COVID19 و خرابی های ناشی از Amphan. اثبات دروغ در بنگال غربی است نرخ بیکاری در ماه ژوئن 2020 که می ایستد در 6.5 درصد به مراتب بهتر از هند در 11 درصد تا 9.6 درصد و هاریانا در 33.6 درصد به عنوان در هر CMIE," بانرجی گفت: در یک صدای جیر جیر.

با توجه به اطلاعات منتشر شده توسط CMIE روز چهارشنبه در این کشور نرخ بیکاری کاهش یافت و به 11 درصد در ماه ژوئن از 23.5 درصد در ماه مه به عنوان فعالیت های اقتصادی از سر گرفته پس از مستند محدودیت ها کاسته شد.

آیا می دانید چه نسبت ذخیره نقدی (CRR), سرمایه گذاری, لایحه, مالی, سیاست در هند, هزینه, بودجه, حقوق گمرکی? FE دانش میز توضیح می دهد که هر یک از این و بیشتر در جزئیات در مالی بیان شده است. همچنین زنده BSE/NSE قیمت سهام, آخرین NAV صندوق های سرمایه گذاری مشترک, بهترین سهام وجوه بالا برندگان بالا بازنده در مالی ابراز. فراموش نکنید که برای سعی کنید ما رایگان ماشین حساب مالیات بر درآمد ابزار.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب