که پیشرفت تیم در راه به چین برای راه اندازی کاوشگر به ویروس منبع

این ویروس است که اعتقاد به ظهور در یک بازار عمده فروشی در مرکز چینی ها در شهر ووهان در اواخر سال گذشته پس از آ

توسط HONARMANDKHABAR در 20 تیر 1399

این ویروس است که اعتقاد به ظهور در یک بازار عمده فروشی در مرکز چینی ها در شهر ووهان در اواخر سال گذشته پس از آن بسته و پس از پریدن گونه مانع از قلمرو حیوانات آلوده به انسان است.

این دو که کارشناسان و متخصصان در حیوانات بهداشت و اپیدمیولوژی کار خواهد کرد با دانشمندان چینی برای تعیین دامنه و سفرنامه از این تحقیقات که سخنگوی مارگارت هریس گفت: کاهش به نام آنها.

"آنها رفته اند, آنها در هوا در حال حاضر آنها در حال پیشرفت حزب است که برای کار کردن این دامنه," او گفت: یک جلسه.

این امر شامل مذاکرات در مورد مسائل از جمله ترکیب فولر تیم او اضافه شده است.

"یکی از مسائل بزرگ است که هر کس علاقه مند است و البته به همین دلیل ما در حال ارسال یک حیوان متخصص بهداشت است به نگاهی که آیا یا نه آن را شروع به پریدن کرد از گونه ای به یک انسان و چه گونه آن را شروع به پریدن کرد از" هریس گفت.

"ما می دانیم که آن را بسیار شبیه به این ویروس در خفاش اما آن را از طریق یک واسط گونه? این سوالی است که همه ما باید جواب داد:" او گفت:.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و وزیر امور خارجه مایکل Pompeo باید گفت: ممکن است سرچشمه گرفته و در یک آزمایشگاه در ووهان اگر چه آنها ارائه هیچ مدرکی برای این چین و به شدت آن را انکار می کند. دانشمندان ما و سازمان های اطلاعاتی باید گفت که ظهور آن در طبیعت است.

"اگر وجود دارد تخلف - و ما هرگز ممکن است بدانند که برای اطمینان حاصل کنید - از آن خواهد شد بسیار سخت به کشف" لارنس Gostin یک استاد دانشگاه جورج تاون در واشنگتن دی سی به رویترز گفت.

"مرطوب بازار بسته شد بلافاصله. وجود مستقل رکورد ارزیابی یا بررسی پتانسیل زئونوز منبع پس از آن بسیار سخت خواهد بود برای رفتن به عقب و قطعه با هم," او گفت:.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب