که به اتفاق آرا می گذرد قطعنامه در COVID-19 پروب

تریبون سرویس خبریNew Delhi, مارس 19 چین پیوست قطعنامه به دنبال شناسایی زئونوز منبع COVID-19 ویروس در مجمع عموم

توسط HONARMANDKHABAR در 30 اردیبهشت 1399

تریبون سرویس خبری
New Delhi, مارس 19

چین پیوست قطعنامه به دنبال شناسایی زئونوز منبع COVID-19 ویروس در مجمع عمومی سازمان بهداشت جهانی (بهداشت) که به اتفاق آرا تصویب شد.

هند از جمله کشورهایی است که به پیوست این قطعنامه قبل از شروع مجمع روز دوشنبه در یک زمان هنگامی که آن شد که به عنوان تفسیر به دنبال گوشه ای چین است.

ایالات متحده در دستور کار دنبال تایوان گنجاندن در این مجمع با هدف قرار دادن که مدیر و سنجاق کردن چین را نه به عنوان برنامه ریزی شده پس از بسیاری از کشورها پشتیبانی مقابله با عدم Covid مسائل پس از همه گیر شد.

از سوی دیگر این قطعنامه به نام برای یک سازمان غیر انتفاعی به دنبال رویکرد توسط داوطلبانه تجمع و صدور مجوز از اختراع ثبت شده به اطمینان حاصل شود مقرون به صرفه تشخیص داروها و واکسن.

در حالی که رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن منجمد کمک های مالی به کسانی که قطعنامه به دنبال تامین مالی پایدار برای اطمینان از آن می توانید به طور کامل پاسخ به بهداشت عمومی نیاز دارد. آن را نیز خواسته است که برای نشان دادن رهبری بر سلامت در سیستم سازمان ملل متحد و "همچنان به عنوان سلامت خوشه سرب" در سازمان ملل متحد بشردوستانه پاسخ".

در آمریکا تقاضا برای ارزیابی که در پاسخ به COVID اکثر کشورها نشان داد تمایل به صبر کنید تا این بحران است و سپس از DG به صورت بی طرفانه و مستقل ارزیابی از درس های آموخته از کسانی که پاسخ به همه گیر.

چین تفسیر تصویب این قطعنامه که به دنبال پشتیبانی که در نقش پیشرو. همه این [بند] در خط با موضع چین. تصویب هر قطعنامه است که در نتیجه تلاش های مشترک از کشورهای عضو و متن نباید آنرا در خارج از متن و یک طرفه راه" گفت: وزارت امور خارجه سخنگوی.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de