که هشدار با استفاده از هیدروکسی کلروکین خارج بالینی

ژنو, مارس 21 یک مقام ارشد سازمان جهانی بهداشت (WHO) هشدار داده است در برابر استفاده از هیدروکسی کلروکین یا کلر

توسط HONARMANDKHABAR در 1 خرداد 1399

ژنو, مارس 21

یک مقام ارشد سازمان جهانی بهداشت (WHO) هشدار داده است در برابر استفاده از هیدروکسی کلروکین یا کلروکين مواد مخدر برای مالاریا و بیماری های دیگر در درمان COVID-19 گفت: این داروها باید محفوظ است و برای استفاده در آزمایش های بالینی".

در پاسخ به سوال هیدروکسی کلروکین یا کلروکين استفاده می شود برای درمان COVID-19 بيمار در برخی کشورها Dr Michael Ryan مدیر اجرایی که بهداشت و درمان اضطراری برنامه گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز چهارشنبه که با وجود این که هر دو دارو در حال حاضر مجوز برای بسیاری از بیماری ها در این مرحله آنها "شده که هنوز یافت می شود موثر در درمان COVID-19 یا در پیشگیری در برابر پایین آمدن با بیماری" شین هوا گزارش شده است.

"و در واقع مخالف هشدارهای صادر شده است توسط بسیاری از مقامات در مورد عوارض جانبی بالقوه از مواد مخدر و بسیاری از کشورها را محدود به استفاده از آن به که از آزمایش های بالینی و یا در طول آزمایش های بالینی یا تحت نظارت پزشکان در بیمارستان تنظیم است که به طور خاص برای COVID-19 دلیل تعدادی از عوارض جانبی بالقوه است که رخ داده و می تواند رخ دهد" Ryan تاکید کرد.

"با این که دوباره آن را برای هر یک از اقتدار ملی به وزن و ارزیابی شواهد و در مقابل استفاده از این دارو," او اضافه شده است.

رایان گفت که هیدروکسی کلروکین و کلروکين گنجانده شده در جریان "همبستگی محاکمات" که در سراسر کشورهای متعدد. "و همانطور که ما توصیه می کنند که برای COVID-19 که این داروها می تواند برای استفاده در چنین محاکمه."

دکتر ماریا ون Kerkhove فنی منجر بهداشت اضطراری برنامه اشاره کرد که "از امروز ما بیش از 3000 نفر ثبت نام از 320 بیمارستان در 17 کشور و به طوری که یک همبستگی و به نام همبستگی محاکمه اما این واقعا نشان از همکاری و تمایل به کار به سمت یک هدف مشترک از درک آن درمان بی خطر و موثر در برابر COVID-19".

IANStinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن