چه کسی بود که نقاب مرد ؟

پس از همه, خود را برای اولین بار ماسک هرگز به فقط یک ماسک. او تا به حال شناخته شده اند هر کس می تواند به دنبال

توسط HONARMANDKHABAR در 23 تیر 1399

پس از همه, خود را برای اولین بار ماسک هرگز به فقط یک ماسک. او تا به حال شناخته شده اند هر کس می تواند به دنبال, داده قبلی خود امتناع به همین صورت پوشش. او تا به حال شناخته شده اند انتخاب خواهد بود مورد مطالعه و تجزیه. او هیچ اگر نه یک متخصص در نام تجاری است. و ماسک سریع تبدیل شدن به یک نوع مختصر برای خود نام تجاری: بسیار قابل مشاهده و آسان برای خواندن شناسه خود برای جهان است. به همین دلیل آنها در حفظ و در حال صحبت کردن در مورد به عنوان یک مد/بیانیه سیاسی (مد اساسا محور هویت و سیاست و هنگامی که شما به آن).

بنابراین برای سفر خود به والتر رید ارتش ملی مرکز پزشکی در روز شنبه چه او برای رفتن?

نه یک generic سفید یا آبی ماسک نوعی که subsumes شخصی به جامعه است. نه به عنوان یکی ممکن است انتظار می رود — قرمز روشن MAGA ماسک صورت, معادل, معروف, کلاه بیس بال (آنها در حال حاضر وجود دارد, فروش برای $19.99 و "حمل و نقل از وزارت امور خارجه پنسیلوانیا" توسط Trump2020Masks). نه با نوع طلا "تهمت" آرم معروف از بسیاری از سرمایه گذاری املاک و مستغلات. حتی یکی که نمایش داده می شود هر ورزشی طنز یا تنظیمات.

به جای او انتخاب ساده سرمه پوشش: یک مستطیل ساده که همسان امضای خود را به عنوان به خوبی به عنوان ماسک های فرسوده توسط اعضای ارتش و سرویس مخفی که در کنار او هر چند خود نیز تا به حال یک طلا ریاست جمهوری مهر برجسته در گوشه پایین. هنوز هم آن نسبتا ظریف; معادل یک کت و شلوار تیره ، بالاتر از ماسک علامت تجاری خود را چپ قابل مشاهده بود.

متاسفانه در یک نقطه خاص, بینی خود را قابل مشاهده بود بیش از حد — یک اشتباه است که مرتفع اثر بخشی این ماسک به عنوان یک حفاظت برای دیگران و یا تصویر خود را به عنوان یک ماسک-پوشیدن, نقش, مدل, از آنچه که او به پایان رسید تا مدل سازی بود که چگونه به آن را می پوشند. اما این یک شروع بود!

با وجود آن و شاید به عنوان تقویت مثبت از تلاش بسیاری از حامیان او شد و سریع به وزن در پلت فرم خود را انتخاب توییتر به کلاغ در مورد چقدر خوب آن را نگاه کرد.

تهمت بی میلی به همین یک ماسک در گذشته به نظر می رسید متصل به یک باور است که این امر به نوعی او را نگاه ضعیف — به عنوان اگر او تا به حال مجوف به ویروس و یا ترس از آن — نه به ذکر است خدمت به عنوان یک بصری طعنه زدن به ماسک-پوشیدن دموکرات (به خصوص مجلس نانسی پلوسی که او ساخته شده انواع ماسک های شخصی و تجاری). اما زمانی که آن را در نهایت اتفاق افتاد همه چیز به نظر می رسید بسیار عادی است. Anticlimactic حتی.

حتی نوع ... خسته کننده است.

و آن را برای ساخته شده است قابل مقایسه با دیگر عمده ماسک-لحظه های آخر هفته: راجر سنگ ظاهر, پست-ریاست جمهوری تخفیف حکم زندان خود را در یک سیاه-و-سفید ماسک وافغان کلمات کلیدی: "رایگان راجر سنگ!" (آن را همسان با تی شرت خود را به عنوان خوانده شده "راجر سنگ هنوز هم هیچ چیز اشتباه" همچنین در نامه های سفید در سیاه و سفید.)

این نادر است به نظر رئیس جمهور محدود در پیام اما در مقایسه با سنگ ماسک خود نگاه مثبت انجام نگرفته است. که به خوبی می تواند تغییر به ویژه در کمپین بلیزرز.

c.2020 شرکت نیویورک تایمزtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب