با 32K مرگ و میر زنان بریتانیا سبقت ایتالیا

لندن, مه 5 انگلیس در روز سه شنبه شد اولین کشور در اروپا به تایید بیش از 30000 coronavirus مرگ و میر و از آن پی

توسط HONARMANDKHABAR در 17 اردیبهشت 1399

لندن, مه 5

انگلیس در روز سه شنبه شد اولین کشور در اروپا به تایید بیش از 30000 coronavirus مرگ و میر و از آن پیشی ایتالیا به اروپا سخت ترین ضربه ملت است. با توجه به آمار و ارقام ارائه شده توسط دولت 28,734 مردم مرده بود در انگلستان و بیمارستان و خانه های سالمندان. ایتالیا گزارش کرده است 29,079 مرگ و میر.

اما برگه از هر دو کشور به احتمال زیاد دست کم گرفت چرا که این تنها شامل افرادی که آزمایش مثبت و تست نبود گسترده در ایتالیایی و انگلیسی, خانه های پرستاری تا همین اواخر.

هفتگی آمار و ارقام از بریتانیا دفتر آمار ملی (ONS) اضافه شده بیش از 7000 مرگ و میر در انگلستان و ولز در این هفته به آوریل 24, بالا بردن کل انگلستان به 32,313. این آمار که تا مارس 24 نشان می دهد که مرگ و میر شد یک سوم بالاتر از دولت حساب کند.

نخست وزیر بوریس جانسون قصد دارد به زودی جزئیات یک مسیر خارج از کشور مستند آغاز شد که مارس 23. خود دولت محافظه کار مواجه است معترضان در سراسر کشور را بالا مرگ و میر.

بسیاری از کشورهای اروپایی که آرام سخت مستندات جدید پس از عفونت های مخروطی خاموش شد تماشای ویروس اعداد از روی احتیاط.

در آمریکا و برخی از ایالات آمریکا شروع توقف گام های بلند مستند محدودیت های در حال سرزنش برای پرتاب میلیون ها نفر از کار حتی به عنوان هزاران نفر از عفونت های جدید و مرگ و میر بودند که گزارش روزانه در ایالات متحده است.

به طور گسترده ای دیده می شود به عنوان یک داستان موفقیت کره جنوبی گزارش داد تنها سه مورد جدید از این ویروس در آن کمترین تعداد از آوریل 18. مدارس خواهد شد در مرحله ای از مراحل شروع با سالمندان دبیرستان در آوریل 13, اما در برجسته یکشنبه بود این فصل بیس بال.

کشورهای منطقه آسیا و اقیانوس آرام نیز سرکوب خود را شیوع بیماری از جمله هنگ کنگ و تایوان و ویتنام و تایلند و استرالیا و نیوزیلند است که تا به حال صفر در موارد جدید برای دو روز.

دبیر کل سازمان ملل متحد آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ گفت: غلبه بر این بیماری همه گیر نیاز گسترده بهداشت عمومی تلاش در تاریخ از آن است که یک جهان به هم پیوسته که در آن "هیچ یک از ما امن است تا همه ما امن هستند". سخنان خود آمد و به عنوان رهبران جهان متعهد $8.2 میلیارد دلار برای حمایت از پژوهش است. — AP

هند به 2 لاخ HCQ کیت به میانمار

یانگون: هند ارائه شده 2,00,000 قرص هیدروکسی کلروکین به میانمار برای کمک به مبارزه خود را در برابر مرگبار coronavirus. سفیر هند به میانمار Saurabh کومار تحویل تجهیزات پزشکی به مقامات وزارت ورزش و سلامتی در یانگون فرودگاه. علاوه بر ضد مالاریا هیدروکسی کلروکین و قرص و لوازم پزشکی شامل فولاد و دستکش و کیسه های بدن جزئی فولاد مجموعه های حرارتی و اسکنر.

ما گزارش پروژه های 3K مرگ و میر روزانه تا ژوئن 1

واشنگتن: تعداد coronavirus مرگ و میر در ایالات متحده خواهد پرش به بیش از 3000 و موارد جدید به حدود 200000 نفر در هر روز تا ژوئن 1, داخلی, پیش نویس گزارش شده است گفت: حتی در حالی که بیش از دو دوجین آمریکا اعلام کرد به باز کردن اقتصاد خود را در میان بحران بهداشت و درمان. ما در بدترین آمار کشور از این بیماری همه گیر.اقتصاد کشور به وقفه و بیش از 30 میلیون آمریکایی کاربردی برای مزایای بیکاری.

روسیه گزارش بیش از 10K موارد برای 3 روز

مسکو: تعداد coronavirus موارد در روسیه افزایش یافته است 10,102 بیش از 24 ساعت گذشته در مقایسه با 10,581 روز قبل. این به ارمغان آورده روسیه در سراسر کشور شمارش به 1,55,370 کشور coronavirus پاسخ به بحران مرکز گفت: در روز سه شنبه. همچنین گزارش شده 95 جدید و میر ناشی از COVID-19 آوردن مجموع مرگ و میر در روسیه به 1,451. بیش از 4.4 میلیون تست های آزمایشگاهی برای COVID-19 انجام شده در سراسر کشور تا کنون.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن