با هند Infinite بان جهان, دیجیتال, دیوار, رشد بالاتر

Dutta, 24 پیوست Infinite سه سال پیش و در حال حاضر بیش از 350 ، 000 پیروان در این ویدئو برنامه. از خانه اش در ک

توسط HONARMANDKHABAR در 10 تیر 1399

Dutta, 24 پیوست Infinite سه سال پیش و در حال حاضر بیش از 350 ، 000 پیروان در این ویدئو برنامه. از خانه اش در کلکته در شرق هند او سوابق خنده دار دهنی, تلفیق, تک گویی های برش از زندگی طرح — همه چیز او می گوید که مردم به راحتی می تواند مربوط به. او همچنین میبیند ویدئوها از هر گوشه ای از زمین با استفاده از نرم افزار کشف ویژگی های.

Infinite باعث می شود او احساس متصل به جهان گسترده تر. به همین دلیل است که هند از تصمیم این هفته به ممنوعیت Infinite و نمرات از دیگر برنامه های چینی از جمله یک ناامیدی.

"استعداد واقعی آمد از این برنامه در هند" Dutta گفت. دیدن آن را به یک پایان ناگهانی بود: "بدیهی است که دلسرد کننده است."

Infinite اولین چینی سرویس اینترنت به یک واقعا جهانی فن پایه است که به سرعت در حال سقوط قربانی به چین وخیم تر شدن روابط دیپلماتیک در سراسر جهان است. آن است که هنوز نشانه دیگری است که دنیای دیجیتال هنگامی که از فکر به عنوان یک وحدت فضایی که فراتر پیر بخش است که حک شده در امتداد همان ملی خطوط که تقسیم یک جسمی است.

تنش بین هند و چین را اجرا داغ تا کنون از مرز برخورد در هیمالیا دو هفته پیش سمت چپ 20 سربازان هندی کشته شدند. دولت در دهلی نو اعلام کرد ممنوعیت 59 برنامه های چینی در اواخر روز دوشنبه گفت: آنها مخفیانه انتقال اطلاعات کاربران را به سرورهای خارج از هند.

هند تصمیم اعتصاب در تعدادی از چین پیشرو شرکت های فن آوری از جمله Alibaba Tencent و بایدو. اما شاید هیچ کدام را بیشتر تحت تاثیر قرار از Infinite و پکن بر اساس پدر و مادر ByteDance ساخته شده است که مخاطبان زیادی در هند به عنوان بخشی از یک مهاجم و به خوبی تامین می شود گسترش در سراسر جهان است. Infinite نصب شده است بیش از 610 میلیون بار در هند, با توجه به برآورد توسط شرکت اطلاعات سنسور برج. در ایالات متحده برنامه نصب شده 165 میلیون بار.

چین خود را آغاز کرد و با قرار دادن دیوار در اینترنت جهانی سال پیش. با مسدود کردن دره سیلیکون غول مانند Google و Facebook پکن ایجاد یک محیط کنترل شده که در آن وطنی upstarts می تواند شکوفا و که در آن حزب کمونیست می تواند نگه داشتن دست در گفتگو آنلاین.

در حال حاضر, هر چند, چینی, فن آوری کسب و کار در تلاش هستند تا آن را بزرگ در خارج از کشور حتی به عنوان بی اعتمادی حزب کمونیست در حال رشد است در واشنگتن و دیگر پایتخت های غربی. تنش را نیرنگ ByteDance و همچنین شرکت در تراشه های کامپیوتری, هوش مصنوعی, و بیشتر. Huawei چینی سازنده گوشی های هوشمند و تجهیزات مخابراتی شده است تا حد زیادی از ما قطع تامین کنندگان فن آوری است و در حال مبارزه برای دفاع از کسب و کار خود را از اتهامات آن است که یک اسب تروجان برای پکن cyberspies.

دولت ها در سراسر جهان نیز تبدیل شدن به بیشتر علاقه مند به بازپس کنترل دیجیتال گفتار و تجارت اضافه کردن به اینترنت به طور فزاینده ای به Balkanized چشم انداز است. اتحادیه اروپا سخت گرفته است خط در نظارت ما غول مانند اپل و گوگل آنها را وادار به انطباق با قوانین محلی.

Dev Khare شریک در سرمایه گذاری شرکت Lightspeed هند اذعان کرد که هند برنامه ممنوع بود پوپولیستی "احساس خوب" گام در برخی از راه. او نمی, اما آن را به عنوان یک پیچ از آبی است.

"این چیزی است که چین را یک" Khare گفت. "اگر این چیزی است که چین به سایر نقاط جهان و سپس بقیه جهان حق دارد برای انجام آن به چین است."

همانطور که از شنبه شب برخی از Infinite کاربران در هند شد و دریافت پیام خطا زمانی که آنها سعی به تماس برنامه.

Nikhil گاندی رئیس Infinite برای هند در بیانیه ای گفت که این شرکت دعوت شده بود برای دیدار با مقامات و پاسخ به تصمیم گیری. وی افزود: Infinite تا به حال به اشتراک گذاشته نمی شود اطلاعات روی آن کاربران هند با دولت چین و یا هر دولت خارجی.

وقتی که می آید به استفاده از مصرف کننده و بازار به عنوان یک جغرافیای سیاسی چماق چین است که به مراتب بیشتر مورد استفاده قرار گیرد برای دادن نسبت به دریافت.

پس از NBA اجرایی توییتی برای حمایت از اعتراض در هنگ کنگ در سال گذشته چینی تلویزیون دولتی لغو پخش بازی های بسکتبال. بعد از پلیس کانادا بازداشت Huawei اجرایی در سال 2018 پکن متوقف محموله از کانادا روغن کانولا. پس از یک کمیته در نروژ اعطا 2010 جایزه صلح نوبل به یک ناراضی چینی, چین پیشتر واردات سالمون نروژی.

هند اقدام به خرید طیف گسترده ای از کالا از چین. اما با هدف قرار دادن چینی ساخته شده تلفن همراه برنامه های ملی دولت نارندرا نخست وزیر رفته پس از یک بخش از اهمیت ویژه ای برای پکن است. چین غول شرکت های اینترنتی در حال اجرا هستند از کاربران اینترنت را به نفع خود بر در خانه است. آنها در هند یک فرصت برای درخواست درس از رشد خود را در چین به یک بازار پر پتانسیل.

سرخپوستان در بازگشت گرفته اند به بسیاری از برنامه های چینی با مزه — Infinite در خاص است.

Ankush Bahuguna یک Infinite کاربر در دهلی نو است که در اواخر 20s گفت سیستم عامل های دیگر ممکن است قادر به حرکت شبیه چمچه زنی تا برنامه طرفداران در هند اگر Infinite غیر قابل دسترس شد. اما از آن زمان را برای آنها به منظور توسعه به چیزی به عنوان خاص به عنوان Infinite.

"Infinite یکی از مهمترین و پذیرش سیستم عامل وقتی که می آید به استقبال متفاوت مردم" Bahuguna گفت. "من هرگز دیده می شود یک پلت فرم جشن بسیاری از مرد رقصنده شکم یا مرد آرایش هنرمندان و یا زوج های همجنسگرا. به معنای واقعی کلمه هر کسی."

Infinite سهولت استفاده از آن را منحصر به فرد دموکراتیک پلت فرم برای کاربران, او گفت:.

"آن قدرت آنها را در راه که در آن شما واقعا نیاز به صحبت به زبان انگلیسی به یک خالق محتوا و یا یک فانتزی, دوربین," او گفت:.

یکی از این خالق است که صدام خان, 22, که با این نسخهها کار به عنوان یک باربر در یک ایستگاه راه آهن دهلی نو و دارای بیش از 41,000 Infinite پیروان. او حمل دو چمدان بر روی سر خود را برای یک مشتری زمانی که او شنیده ام که هند را ممنوع کرده بود برنامه.

"من فقط می خواستم به پرتاب کیسه دور و گریه" خان گفت.

داشتن یک زیر بزرگ در Infinite هنوز تغییر زندگی خود را, او گفت:. اما او غم انگیز است که او را در شهرت در حال حاضر به نظر می رسد نقش برآب.

"وجود دارد یک اثر موج دار شدن در Infinite" خان گفت. "پسران از روستاهای کوچک تبدیل به یک شبه قهرمانان. این تغییر زندگی خود را. وضعیت خود را در جامعه رشد داشته است."

هندی مقامات بلند تا به حال سوء ظن در مورد برنامه. در سال گذشته برداشته شد از هند فروشگاه برنامه پس از یک دادگاه حکم داد که برنامه گسترش پورنوگرافی هر چند بعدها دوباره. سیاستمداران هند را نیز مورد انتقاد قرار پلت فرم برای میزبانی نفرت و التهابی مواد.

مدیران در شرکت های اینترنتی تا حد زیادی تشویق, حرکت دولت در برابر رقبای چینی خود را در این هفته. Naveen Tewari بنیانگذار و مدیر اجرایی InMobi یک شرکت در بنگلور است که در عمل دو سیستم عامل های دیجیتال, نگاه, و Roposo.

به عنوان تنش بین هند و چین بدتر شده بیش از چند هفته گذشته تصویری سازندگان در هند در حال حاضر شروع به تجدید نظر در انتخاب خود را از پلت فرم و, مهاجرت به Roposo, Tewari گفت. در حال حاضر که Infinite به نظر می رسد برای تعداد پایین او مشتاق به سرمایه گذاری.

"اولین چیزی که ما انجام می دهیم فقط برای اطمینان از میلیون ها نفر از کاربران از Infinite که آنها را به یک پلت فرم است که وطنی" Tewari گفت. "آنها کاملا می تواند وجود آمده است و در ادامه خود را از سرگرمی است که آنها همیشه به حال احتمالا در یک کمی بیشتر مسئول راه است."

ناظر گروه اما باید توجه داشت با نگرانی مودی دولت تمایل به استفاده از جارو ابزار سیاست سیاسی به پایان می رسد.

"در شرایط حال مفرد عمل web سانسور آن نهفته بیشتر سرخپوستان از هر قبل از" گفت: اپارتمان Gupta, مدیر اجرایی, از, اینترنت, بنیاد آزادی, که به ترویج دیجیتال آزادی در هند.

سیاسی فعلی آب و هوا در هند است که در آن احساسات ملی است که به احتمال زیاد جایگزین بالاتر از دیگر ملاحظات گوپتا گفت.

"هر نوع سیاست عمومی پاسخ است که استوار بر اساس امنیت ملی نیاز به ظهور از خوبی معیارهای تعریف شده و به نظر میرسد که در اینجا وجود ندارد" او گفت:.

© 2020 نیویورک تایمز اخبار سرویسtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن