با فشار رو به رشد جهانی مسابقه برای یک واکسن تشدید

هفت حدود 90 پروژه دنبال شده توسط دولت دارویی سازندگان زیست فناوری نوآوران علمی و آزمایشگاه های رسیده به مرحله

توسط HONARMANDKHABAR در 14 اردیبهشت 1399

هفت حدود 90 پروژه دنبال شده توسط دولت دارویی سازندگان زیست فناوری نوآوران علمی و آزمایشگاه های رسیده به مرحله آزمایش های بالینی. با رهبران سیاسی — حداقل نه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن — به طور فزاینده فشار برای پیشرفت و سود بالقوه در معرض خطر برای صنعت داروسازان و محققان حاکی است که آنها در حال حرکت به جلو در بی سابقه-از سرعت.

اما در کل سرمایه گذاری باقی می ماند گل نشسته با قطعیت در مورد اینکه آیا هر coronavirus واکسن را به اثبات موثر, چگونه سریع می تواند آن را در دسترس ساخته شده به میلیون ها یا میلیاردها نفر از مردم و اینکه آیا راش — فشرده سازی یک فرایند است که می تواند 10 سال به 10 ماه — قربانی ایمنی.

برخی از کارشناسان می گویند که بیشتر بلافاصله امیدوار کننده زمینه ممکن است توسعه درمان به سرعت بازیابی از COVID-19 رویکردی است که تولید برخی از خوش بینی در هفته گذشته در ابتدا از طریق تشویق نتایج تحقیقات در remdesivir یک داروی ضد ویروسی که قبلا سعی در مبارزه با ابولا.

در عصر ناسیونالیسم شدید این جغرافیای سیاسی واکسن نژاد در حال رشد به عنوان پیچیده به عنوان دارو. ماه از تهمت متقابل بین ایالات متحده و چین بیش از ریشه های این ویروس را مسموم تلاش بیشتر در همکاری های بین آنها را. دولت آمریکا در حال حاضر هشدار داد که آمریکا و نوآوری باید حفاظت از سرقت عمدتا از پکن است.

"تحقیقات پزشکی شده است تمرکز از سرقت به خصوص توسط دولت چین و واکسن و درمان coronavirus امروز جام مقدس" جان Demers, معاون دادستان عمومی امنیت ملی گفت: در روز جمعه. "کنار گذاشتن ارزش تجاری وجود دارد خواهد بود ژئوپلتیک اهمیت برای اولین بار به منظور توسعه یک درمان یا واکسن. ما با استفاده از تمام ابزار ما برای حفاظت از آمریکا تحقیقات است."

به شدت از تحقیقات جهانی تلاش است به طوری که دولت ها و شرکت های در حال ساخت خطوط تولید قبل از آنها هر چیزی را به تولید.

"ما در حال رفتن به شروع به ramping تا تولید با شرکت های درگیر" دکتر Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی و دولت فدرال را بالا متخصص بیماری های عفونی گفت: NBC این هفته است. "شما لازم نیست صبر کنید تا زمانی که شما دریافت یک پاسخ قبل از اینکه شما شروع به ساخت."

دو از پیشرو کسانی که در ایالات متحده Johnson & Johnson و مدرن اعلام کرده اند که همکاری با شرکت های تولیدی با جانسون و جانسون امیدوار کننده 1 میلیارد دوز است که هنوز توسعه نیافته واکسن تا پایان سال آینده است.

نمی شود از سمت چپ پشت بریتانیا مبتنی بر غول دارویی AstraZeneca گفت: این هفته که در آن مشغول به کار بود با یک واکسن توسعه پروژه در دانشگاه آکسفورد به تولید ده ها میلیون دوز در پایان این سال است.

با تقاضا برای یک واکسن بسیار شدید وجود دارد افزایش تماس برای "انسانی-چالش محاکمه" به سرعت روند: آزمون است که در آن داوطلبان تزریق با یک پتانسیل واکسن و پس از آن عمدا در معرض coronavirus.

چرا که این روش شامل قرار دادن شرکت کنندگان به یک بیماری بالقوه کشنده به چالش آزمایش های اخلاقی پر. اما آنها می تواند سریع تر از به سادگی inoculating افراد بشر و انتظار برای آنها را به معرض همراه با هر کس دیگری به خصوص که این بیماری همه گیر تحت کنترل در آورده است در کشورهای بزرگ است.

حتی زمانی که راه حل های امیدوار کننده یافت می شوند وجود دارد چالش های بزرگ برای پوسته پوسته شدن تولید و توزیع. بیل گیتس بنیانگذار شرکت مایکروسافت که پایه و اساس است که هزینه $250 میلیون دلار برای کمک به خار واکسن توسعه هشدار داده است در مورد انتقاد از کمبود دنیوی است اما جزء حیاتی: پزشکی شیشه ای.

بدون منابع کافی از شیشه وجود خواهد داشت بیش از حد چند ویال به حمل و نقل میلیارد دوز است که در نهایت خواهد شد مورد نیاز است.

مقیاس مشکل و تقاضا برای یک راه حل سریع ملزم به ایجاد تنش بین سود و انگیزه های صنعت دارویی که به طور معمول دعوا سخت به زور بیشتر از سرمایه گذاری های خود را در داروهای جدید و نیاز به اقدام سریع برای دریافت هر گونه واکسن موثر به مردم به عنوان بسیاری که ممکن است.

تا کنون بسیاری از تحقیقات و توسعه پشتیبانی شده توسط دولت ها و پایه است. و مقدار باقی مانده بود و کار می کرد وقتی که می آید به اختراعات و چه دولت های ملی را ادعا می کنند در بازگشت خود را برای حمایت و صیانت از سریع تصویب قانونی.

با توجه به مخاطرات آن است که هیچ جای تعجب است که در حالی که دانشمندان و پزشکان در مورد بحث پیدا کردن یک "جهانی واکسن" رهبران ملی تاکید immunising خود را در جمعیت خود ، مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او شخصا مسئول "عملیات با سرعت پیچ و تاب" به دریافت 300 میلیون دوز به آمریکا اسلحه در ژانویه.

در حال حاضر دولت به شناسایی 14 واکسن پروژه های آن در نظر دارد به تمرکز بر روی یک ارشد گفت: دولت با ایده های بیشتر از باریک شدن این گروه به یک تعداد انگشت شماری است که می تواند با دولت کمک مالی و شتاب نظارتی بررسی برای دیدار با مغلوب ساختن پیشی جستن هدف است. این بالابر از پروژه ها به 14 گزارش شد جمعه توسط NBC News.

اما کشورهای دیگر نیز سیگنالینگ قصد خود را به nationalise روش خود را. امیدوار کننده ترین کارآزمایی بالینی در چین است که توسط دولت تامین می. و در هند و اجرایی این موسسه سرم از هند — بزرگترین تولید کننده واکسن دوز — گفت که بسیاری از آن واکسن "را مجبور به رفتن به هموطنان ما قبل از آن می رود در خارج از کشور."

Daniel O'Day, the chief executive of Gilead Sciences, the manufacturer of remdesivir, stands in-between Vice President Mike Pence and President Donald Trump, as he speaks in the Oval Office of the White House in Washington, May 1, 2020. Governments, companies and academic labs are accelerating their efforts amid geopolitical crosscurrents, questions about safety and the challenges of producing enough doses for billions of people. (Erin Schaff/The New York Times)

دانیل o'day ارشد اجرایی علوم جلعاد تولید کننده remdesivir می ایستد در بین معاون رئیس جمهور مایک پنس رئيس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان او صحبت می کند در دفتر بیضی شکل کاخ سفید در واشنگتن, مه 1 سال 2020 است. دولت ها و شرکت ها و علمی labs در حال شتاب گرفتن تلاش های خود را در میان جغرافیای سیاسی crosscurrents سوال در مورد ایمنی و چالش های تولید به مقادیر کافی برای میلیاردها نفر از مردم. (ارین Schaff/نیویورک تایمز)

جورج دیلی دین از دانشکده پزشکی هاروارد گفت: تفکر در کشور های کشور به جای شرایط جهانی خواهد بود بی پروا از آن "را شامل هدر دادن اوایل دوز واکسن در تعداد زیادی از افراد در معرض خطر کم به جای پوشش به عنوان بسیاری از در معرض خطر افراد در سطح جهان" — مراقبت های بهداشتی کارگران و افراد مسن — "برای جلوگیری از گسترش" در سراسر جهان است.

با توجه به گسترش واکسن پروژه ها بهترین نتیجه ممکن است هیچ یک از آنها در حال ظهور به عنوان یک برنده.

"بیایید می گویند ما یک واکسن به سرعت اما ما فقط می توانید 2 میلیون دوز از آن را در پایان سال آینده" گفت: آنیتا زیدی که هدایت بیل و ملیندا گیتس بنیاد واکسن توسعه برنامه. "و یکی دیگر از واکسن فقط به عنوان موثر می آید سه ماه بعد اما ما می توانیم یک میلیارد دوز. که برنده آن مسابقه؟"

پاسخ او گفت: "ما نیاز بسیاری از مختلف واکسن به عبور از خط پایان."

سرعت در مقابل ایمنی

در ساعت 1 صبح در 21 مارس 1963 5 ساله و دختر بچه ای به نام Jeryl لین Hilleman بیدار شد پدر او است. او تا به حال پایین آمدن با اوریون که تا به حال ساخته شده و پر از بدبختی خود را با تورم فک.

آن را خیلی اتفاق افتاده است که پدرش موریس یک واکسن طراح. بنابراین او گفت: Jeryl لین برای رفتن به رختخواب سوار به آزمایشگاه خود را در مرک به انتخاب کنید تا برخی از تجهیزات و بازگشت به سواب گلو او. Hilleman یخچال او نمونه در آزمایشگاه خود را و به زودی رو به کار تضعیف او ویروس ها تا زمانی که آنها می تواند در خدمت به عنوان یک واکسن اوريون. در سال 1967 آن را تایید شده توسط FDA.

به واکسن سازندگان این داستان چیزهای افسانه. Hilleman هنوز هم دارای رکورد سریعترین تحویل واکسن از آزمایشگاه به درمانگاه. واکسن به طور معمول 10 تا 15 سال تحقیق و آزمایش است. و تنها 6 درصد از پروژه هایی که دانشمندان راه اندازی رسیدن به خط پایان.

برای یک جهان در درک COVID-19 سوی دیگر این داستان این است که این مسائل از کابوس. هیچ کس می خواهد به صبر چهار سال برای یک واکسن در حالی که میلیون ها نفر مرد و اقتصاد فلج باقی می ماند.

برخی از پیشرو برای یک coronavirus واکسن در حال حاضر امیدوار کننده به دسته اول آماده در زمان ثبت با شروع سال آینده. آنها به سرعت برنامه های خود را توسط فروپاشی استاندارد واکسن جدول زمانی.

آنها ترکیب آزمایشات استفاده می شود که به انجام یکی پس از دیگری. آنها در حال هل دادن خود را فرمولاسیون به تولید با وجود این خطر که این آزمایش با شکست مواجه خواهد شد و ترک آنها را با میلیون ها بی فایده دوز.

اما برخی از کارشناسان می خواهید به انجام و حتی بیشتر به سرعت نوار نقاله. نوشتن در ماه گذشته در مجله واکسن, واکسن توسعه دهنده دکتر استنلی Plotkin و دکتر آرتور کاپلان یک bioethicist در مرکز پزشکی NYU Langone پیشنهاد آلوده واکسینه داوطلبان با کروناویروس — روش شناخته شده به عنوان چالش در دادگاه. این روش ممکن است قطع و یا خاموش و توسعه, اما قرار دادن افراد مورد آزمایش در معرض خطر است.

چالش آزمایشات مورد استفاده در روزهای اولیه از تحقیقات واکسن اما در حال حاضر انجام شده تحت شرایط سخت و تنها برای بیماری هایی مانند آنفولانزا و مالاریا که تاسیس درمان است.

در یک مقاله در ماه مارس در مجله بیماری های عفونی یک تیم از محققان نوشت: "چنین رویکردی است که بدون خطرات اما هر هفته که واکسن اجرای با تاخیر همراه خواهد شد توسط بسیاری از هزاران نفر از مرگ و میر در سطح جهان است."

کاپلان گفت که محدود کردن آزمایش برای بزرگسالان جوان و سالم می تواند به کاهش خطر از آنجایی که آنها کمتر به احتمال زیاد به رنج می برند عوارض جدی از COVID-19. "من فکر می کنم ما می توانید اجازه دهید مردم را به انتخاب من بدون شک بسیاری خواهد," او گفت:.

در کنگره تشکر. بیل فاستر D-بیمار است. و یک فیزیکدان و Rep. دانا Shalala, D-Fla. و وزیر سابق وزارت بهداشت و خدمات انسانی سازمان یافته یک گروه دو حزبی از 35 قانونگذاران به امضای نامه درخواست رگولاتور به تصویب چنین محاکمات است.

برگزارکنندگان یک وب سایت راه اندازی برای ترویج ایده 1daysooner.org می گویند آنها را امضا کرده اند تا بیش از 9,100 داوطلبان بالقوه از 52 کشور جهان است.

برخی از دانشمندان هشدار می دهند که واقعا رضایت آگاهانه حتی توسط داوطلب حاضر, ممکن است ممکن است. حتی پزشکی کارشناسان هنوز نمی دانند که تمام اثرات ویروس. کسانی که به نظر می رسد به بهبود می یابند ممکن است هنوز هم در صورت مشکلات آینده است.

حتی بدون چالش آزمایشات تست شتاب ممکن است خطر گم شده و عوارض جانبی بالقوه است. واکسن تب دانگ و یکی برای سارس است که هیچگاه به بازار رها شده بودند پس از ساخت برخی از افراد بیشتر مستعد ابتلا به اشکال شدید بیماری ،

"از آن خواهد شد بسیار مهم برای تعیین که اتفاق نمی افتد" گفت: Michel De Wilde سابق معاون ارشد رئيس جمهور از تحقیق و توسعه در شرکت سانوفی پاستور واکسن ساز در فرانسه.

وقتی که می آید به خطرات ناشی از ناقص واکسن چین تاریخ آموزنده است.

این ووهان موسسه از محصولات بیولوژیکی بود که در سال 2018 رسوایی که در آن بی اثر واکسن دیفتری کزاز سیاه سرفه و سایر شرایط تزریق شد به صدها نفر از هزاران نفر از بچه ها.

دولت ضبط ووهان موسسه "درآمد غیر قانونی," جریمه این شرکت و نه مدیران. اما این شرکت اجازه داده شد برای ادامه به کار گیرند. آن است که در حال حاضر در حال اجرا یک coronavirus واکسن پروژه و همراه با دو چینی دیگر گروه ها اجازه داده شده به ترکیب خود ایمنی و اثر بخشی محاکمه.

چندین دانشمندان چینی سوال تصمیم گیری و استدلال می کند که این واکسن باید امن نشان داده قبل از تست چگونه به خوبی کار می کند.

ناسیونالیسم در مقابل جهانی شدن

در روزهای اولیه بحران هاروارد نزدیک شد چینی میلیاردر هویی کا یان. او مرتب به حدود 115 میلیون دلار به تقسیم بین دانشکده پزشکی هاروارد و بیمارستان های وابسته به آن و گوانگژو موسسه بیماری های تنفسی برای یک تلاش مشترک است که عبارتند از: توسعه coronavirus واکسن.

"ما در حال مسابقه در برابر یکدیگر, ما, مسابقه, ویروس," دکتر گفت: Dan Barouch مدیر مرکز ویروس شناسی و تحقیقات واکسن در Beth Israel Deaconess مرکز پزشکی و استاد در دانشکده پزشکی هاروارد که همچنین کار با جانسون و جانسون. "آنچه ما نیاز داریم یک واکسن جهانی — به دلیل شیوع در یک بخش از جهان قرار می دهد و بقیه جهان در خطر است."

که همه برای یک روحیه تبدیل به یک شعار در میان بسیاری از محققان, اما از آن است که به سختی جهانی به اشتراک گذاشته.

در هند سرم موسسه — قهرمان سنگین وزن واکسن تولید, تولید 1.5 میلیارد دوز در سال — دارای موافقت نامه های امضا شده در هفته های اخیر با توسعه دهندگان از چهار امیدوار کننده بالقوه واکسن. اما در مصاحبه با "رویترز" اژدر helen clark شرکت میلیاردر, مدیر اجرایی روشن ساخته است که "حداقل در ابتدا" هر واکسن این شرکت تولید را مجبور به رفتن به هند 1.3 میلیارد نفر است.

تنش بین کسانی که اعتقاد دارند یک واکسن باید به جایی که آن را بیشتر مورد نیاز است و کسانی که در برخورد با فشارهای عرضه کشور خود را برای اولین بار است که یکی از ویژگی های تعریف جهانی پاسخ.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت که در ماه مارس قرار دادن feelers برای یک شرکت زیست فناوری به دست آوردن آن تحقیقات واکسن و یا حرکت آن را به سواحل آمریکا است اهدا کمک های مالی از نزدیک به نیم میلیارد دلار به هر دو ما مبتنی بر شرکت Johnson & Johnson و مدرن.

Johnson & Johnson هر چند مستقر در نیوجرسی انجام تحقیقات خود را در هلند.

Elderly women wait to see health workers in Mumbai on April 29, 2020. A powerful vaccine manufacturer in India has made it clear that any vaccine it produces would have to first go to India’s 1.3 billion people, at least initially. Governments, companies and academic labs are accelerating their efforts amid geopolitical crosscurrents, questions about safety and the challenges of producing enough doses for billions of people. (Atul Loke/The New York Times)

زنان سالمند صبر کنید برای دیدن سلامت کارگران در بمبئی در 29 آوریل سال 2020 است. قدرتمند واکسن تولید کننده در هند ساخته شده است آن را روشن است که هر واکسن آن را تولید خواهد باید برای اولین بار از رفتن به هند 1.3 میلیارد نفر حداقل در ابتدا. دولت ها و شرکت ها و علمی labs در حال شتاب گرفتن تلاش های خود را در میان جغرافیای سیاسی crosscurrents سوال در مورد ایمنی و چالش های تولید به مقادیر کافی برای میلیاردها نفر از مردم. (Atul Loke/نیویورک تایمز)

پل Stoffels شرکت نایب رئیس و افسر ارشد علمی گفت: در مصاحبه ای که وزارت بهداشت و خدمات انسانی درک "ما نمی توانید انتخاب کنید تا ما تحقیقات و حرکت آن را" به ایالات متحده است. اما مطمئن ساخته شده است که این شرکت پیوست و همکاری با اورژانس BioSolutions — مریلند بیولوژیکی تولید شرکت به تولید بزرگ دسته از هر گونه تایید واکسن برای ما

"واقعیت سیاسی است که آن را بسیار سخت برای هر دولت اجازه می دهد تا یک واکسن ساخته شده در خود کشور صادر شود در حالی که وجود دارد یک مشکل عمده در خانه و گفت:" سندی داگلاس یک محقق در دانشگاه آکسفورد. "تنها راه حل این است که به یک جهنم از بسیاری از واکسن در بسیاری از مکان های مختلف است."

آکسفورد واکسن تیم در حال حاضر شروع به پوسته پوسته شدن برنامه برای ساخت و تولید با نیم دوجین شرکت در سراسر جهان از جمله چین و هند به همراه دو تولید کنندگان انگلیسی و انگلیسی بر اساس چند ملیتی AstraZeneca.

در چین دولت غریزه است به نمایش گذاشتن رشد کشور را به یک قدرت تکنولوژیک قادر به ضرب و شتم, ایالات متحده است. وجود دارد نه چینی COVID-19 واکسن در توسعه مربوط 1,000 دانشمندان و نظامی چینی.

چین مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری پیش بینی کرد که یکی از این واکسن می تواند در "اضطراری" استفاده از سپتامبر به این معنی که در بحبوحه انتخابات ریاست جمهوری در ایالات متحده مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است دیدن تلویزیون و فیلم از شهروندان چینی پوشش برای تزریق.

"این یک سناریو ما فکر" یک عضو از مغلوب ساختن پیشی جستن coronavirus نیروی کار گفت. "هیچ کس می خواهد به اطراف در آن روز."

سنتی در مقابل روش های جدید

بیش از 90 مختلف واکسن در حال توسعه در راه های کاملا متفاوت. برخی از آنها بر اساس طرح استفاده می شود برای نسل های. دیگران با استفاده از ژنتیک مبتنی بر استراتژی است که بسیار جدید آنها هنوز منجر به تایید واکسن.

"من فکر می کنم در این مورد آن را بسیار عاقلانه به سیستم عامل های مختلف در حال تلاش کردن" De Wilde گفت.

رویکرد سنتی به واکسن از ویروس ها.

هنگامی که بدن ما برخورد یک ویروس جدید, آنها شروع به یادگیری چگونه به موثر آنتی بادی علیه آن. اما آنها در یک مسابقه در برابر ویروس به عنوان آن را تکثیر. گاهی اوقات آنها تولید موثر آنتی بادی به سرعت به اندازه کافی برای از بین بردن عفونت. اما گاهی اوقات این ویروس برنده است.

واکسن سیستم ایمنی بدن شروع به سر. آنها آن را به آنتی بادی در پیش از یک عفونت است.

اولین واکسن در برابر بیماری هایی مانند هاری شده از ویروس ها. دانشمندان تضعیف ویروس ها به طوری که آنها دیگر نمی تواند مردم را بیمار.

تعدادی از گروه های در حال تضعیف coronavirus به تولید یک واکسن علیه COVID-19. در ماه آوریل این شرکت چینی Sinovac اعلام کرد که خود ، واکسن محافظت میمون.

روش دیگر این است که بر اساس این واقعیت است که سیستم ایمنی بدن آنتی بادی می سازد که قفل دقیقا بر روی ویروس ها. به دانشمندان برای درک این, آن رخ داده است به آنها که آنها را برای تزریق یک ویروس کامل به کسی که باعث ایمنی. همه آنها نیاز به ارائه قطعه از یک پروتئین ویروسی که دقیق هدف.

امروز این به اصطلاح زير واکسن ویروسی استفاده می شود در برابر هپاتیت B و زونا. بسیاری از COVID-19 زير واکسن در حال حاضر در تست.

در دهه 1990 محققان شروع به کار بر روی واکسن که داوطلب خدمت سربازی خود ما را از سلول ها به کمک آموزش سیستم ایمنی بدن است. پایه و اساس این واکسن به طور معمول یک ویروس به نام بودند. این آدنوويروس می تواند آلوده سلول های ما است اما تغییر به طوری که آن را ندارد ما بیمار است.

دانشمندان می توانید اضافه کردن یک ژن به آدنو از ویروس و آنها می خواهند به ایجاد آنچه شناخته شده به عنوان یک وکتور ویروسی. برخی ناقل های ویروسی و سپس حمله به سلول های ما تحریک سیستم ایمنی بدن به آنتی بادی است.

محققان در دانشگاه آکسفورد و شرکت چینی CanSino بیولوژیک ایجاد کرده اند یک وکتور ویروسی واکسن برای COVID-19 و آنها شروع به ایمنی آزمایش بر روی داوطلبان است. دیگران از جمله جانسون و جانسون در حال رفتن به راه اندازی آزمایش های خود را در ماه های آینده.

برخی از گروه ها از جمله شرکت آمریکایی Inovio داروسازی در حال گرفتن یک رویکرد کاملا متفاوت. به جای تزریق ویروس ها و یا پروتئین قطعات آنها تزریق DNA خالص است که به عنوان خوانده شده توسط سلول های ماشین آلات ساخت یک کپی به عنوان یک مولکول RNA. RNA است و سپس به عنوان خوانده شده توسط سلول های پروتئین-ساختمان کارخانه ساخت ویروسی پروتئین است. پروتئین در می آید به نوبه خود از سلول که در آن سلول های ایمنی دست انداز به آن و ایجاد یک آنتی بادی به آن است.

تیم های دیگر در حال ایجاد مولکول های RNA به جای DNA. مدرن و یک گروه در امپریال کالج لندن راه اندازی کرده اند ایمنی محاکمه RNA برای واکسن. در حالی که تجربی این واکسن ژنتیکی می تواند به سرعت طراحی شده و تست شده است.

طراحی در مقابل تولید

این یک چیز است برای طراحی یک واکسن در زمان ثبت. این یک چالش کاملا متفاوت به تولید و توزیع یکی در مقیاس هرگز قبل از اقدام — میلیارد دوز مخصوص بسته بندی و حمل و نقل در زیر صفر درجه حرارت به تقریبا در هر گوشه ای از جهان است.

"اگر شما می خواهید را به یک واکسن به یک میلیارد نفر آن را بهتر می تواند بسیار امن و بسیار موثر است" گفت: Stoffels از جانسون و جانسون. "اما شما همچنین نیاز به می دانم که چگونه به آن را در مقدار ما واقعا هرگز قبل از دیده می شود."

بنابراین مسابقه برای دریافت جلوتر از عظیم لجستیکی مسائل از پایه ظرفیت تولید به کمبود پزشکی و شیشه جلو که گیتس و دیگران را هشدار داد.

محققان در جانسون و جانسون در حال تلاش برای ساخت یک پنج دوز امپول برای ذخیره گرانبها شیشه ای که ممکن است کار اگر دوز کوچکتر است به اندازه کافی برای تلقیح.

هر بالقوه واکسن نیاز خود را سفارشی فرایند تولید در ویژه "پاک" امکانات برای مبارزه با مواد مخدر ساخت. ساختمان از ابتدا ممکن است هزینه ده ها میلیون دلار در هر بوته. تجهیز یکی از امکانات موجود به راحتی می تواند هزینه از $5 میلیون به 20 میلیون دلار است. سفارش و نصب تجهیزات لازم می تواند ماه ها طول بکشد.

دولت ها و همچنین سازمان ها مانند بنیاد گیتس و غیر انتفاعی ائتلاف برای اپیدمی آمادگی نوآوری در حال دادن پول برای امکانات تولید و قبل از هر گونه خاص واکسن ثابت شده است موثر است.

برخی واکسن ها — از جمله کسانی که در حال آزمایش توسط شرکت های آمریکایی مدرن و Inovio — تکیه بر تکنولوژی است که هرگز قبل از تسلیم مواد مخدر بود که مجوز استفاده یا تولید انبوه.

اما حتی فرآیندهای سنتی چهره به چالش می کشد.

به دلیل بیماری کارکنان و اجتماعی فاصله های همه گیر در بهار امسال کاهش بهره وری 20 درصد در MilleporeSigma تسهیلات در Danvers, ماساچوست که منابع بسیاری از داروسازان با تجهیزات مورد استفاده برای دم واکسن.

سپس حدود سه هفته پیش اولین کارآزمایی بالینی به صورت پیشنهادی جدید واکسن آغاز شده است. تماس های فوری ریخت از مشتریان در سراسر جهان. حتی قبل از اولین مرحله اول محاکمه کنندگان در تقلا بودند.

"تقاضا از طریق پشت بام رفت و همه آن را می خواستم دیروز گفت:" Udit Batra, MilleporeSigma ارشد اجرایی که به گسترش تولید و خواسته مشتریان دیگر به قبول تاخیر برای جلوگیری از تبدیل شدن به یک تنگنا.

درمان در مقابل واکسن

حتی در حالی که جهان منتظر یک واکسن یک درمان بالقوه برای coronavirus است که در حال حاضر در اینجا — و بیشتر می تواند در راه است.

روز جمعه غذا و دارو اعطا اضطراری مجوز برای استفاده از remdesivir به عنوان یک درمان به شدت بیمار بیماران.

Remdesivir نشان داد متوسط موفقیت در بودجه فدرال کارآزمایی بالینی کاهش پیشرفت بیماری اما بدون کاهش قابل توجهی در مرگ و میر نرخ.

تصمیم FDA را اجازه می دهد تا استفاده از آن می آید به عنوان صدها نفر از داروهای دیگر — عمدتا داروهای موجود است که استفاده می شود برای شرایط دیگر — در حال آزمایش در سراسر جهان برای دیدن اگر آنها را وعده داده است. FDA وجود دارد گفت: در حال حاضر 72 روش های درمانی در دادگاه.

مطالعات مواد مخدر تمایل به حرکت با سرعت بیشتری نسبت به واکسن محاکمه. واکسن داده شده به میلیون ها نفر از افرادی که هنوز بیمار به طوری که آنها باید بسیار امن است. اما در مریض تر مردم که حساب تغییرات و عوارض جانبی ممکن است یک ریسک قابل قبول.

به عنوان یک نتیجه آزمایش های بالینی انجام می شود با کمتر مردم است. و از آنجا که مواد مخدر در حال آزمایش در افرادی که در حال حاضر بیمار نتایج را می توان با سرعت بیشتری نسبت به واکسن در آزمایشات که در آن محققان باید صبر کنید تا ببینید که آلوده می شود.

کارشناسان بهداشت عمومی هشدار داده اند که احتمال وجود خواهد داشت هیچ قرص سحر و جادو. آنها امیدوارند به صورت تدریجی پیشرفت آن را COVID-19 کمتر کشنده است.

"تقریبا هیچ چیز 100% به ویژه هنگامی که شما در حال برخورد با یک ویروس است که واقعا باعث ایجاد بسیاری از ویران کردن در بدن," دکتر گفت: Luciana Borio یک مدیر سابق پزشکی و biodefense آمادگی برای شورای امنیت ملی در طول مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

داروهای ضد ویروسی مانند remdesivir نبرد ویروس خود را کاهش تکرار آن در بدن است.

مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین — است که با شوق و ذوق ترویج تهمت و همچنین دریافت اضطراری مجوز برای استفاده در coronavirus بیماران — نشان داد که وعده های اولیه در آزمایشگاه است. هرچند کوچک و محدود مطالعات در انسان که بسیار ناامید کننده بوده است.

به طوری که برخی از HIV درمان از جمله دو کوکتل مواد مخدر به فروش می رسد به عنوان Kaletra که شکست خورده در یک محاکمه.

دیگر محققان با تمرکز بر شناسایی ایمنی مواد مخدر است که پرداختن به شدید ترین شکل COVID-19 زمانی که سیستم ایمنی بدن را به اوردرایو حمله به ریه ها و اندام های دیگر.

بسیاری در جامعه پزشکی نزدیک به تماشای توسعه آنتی بادی داروهایی که می تواند عمل به خنثی کردن ویروس یا هنگامی که کسی در حال حاضر بیمار و یا به عنوان یک راه مسدود کردن عفونت در وهله اول.

چندین بیمارستان ها نیز تجویز پلاسما از بهبود بیماران به افرادی که بیمار هستند با COVID-19 امیدوار است که آنتی بادی از بازماندگان را به بیماران افزایش می دهد.

دکتر اسکات Gottlieb سابق FDA کمیسر و دیگران گفت که با سقوط درمان تصویر برای COVID-19 می تواند نگاه امیدوار تر.

اگر ثابت موثر در بیشتر آزمایشات remdesivir ممکن است تبدیل به بیشتر به طور گسترده ای استفاده می شود. یک یا دو آنتی بادی درمان نیز ممکن است در دسترس ارائه محدود به حفاظت کارکنان مراقبت های بهداشتی.

حتی بدون یک واکسن Borio گفت: تعداد انگشت شماری از اوایل درمان می تواند تفاوت را. "اگر شما می توانید محافظت از مردم که آسیب پذیر هستند و شما می توانید به درمان مردم است که پایین آمدن با این بیماری به طور موثر," او گفت: "پس من فکر می کنم آن را تغییر مسیر از این بیماری همه گیر."

©2020 شرکت نیویورک تایمزtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن