جهان در نقطه شکستن' با توجه به نابرابری ها: سازمان ملل متحد رئیس آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ

سخنرانی توسط U. N. رئیس در زمان هدف گسترده نابرابری ثروت. (رویترز)گفت: ما در نقطه شکستن U. N. دبیر کل یک جارو

توسط HONARMANDKHABAR در 28 تیر 1399
سخنرانی توسط U. N. رئیس در زمان هدف گسترده نابرابری ثروت. (رویترز)

گفت: ما در نقطه شکستن U. N. دبیر کل یک جارو تماس شنبه تا پایان جهانی نابرابری که موجب این سال را گسترده ضد نژادپرستی تظاهرات شده اند و بیشتر در معرض این بیماری همه گیر کوروناویروس. "COVID-19 تشبیه شده است به یک X-ray آشکار شکستگی شکننده اسکلت از جوامع ما ساخته شده است" آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ گفت: به او تحویل داده نلسون ماندلا سخنرانی سالانه. "این است که در معرض مغالطه و دروغ در همه جا: دروغ است که بازار آزاد می تواند در ارائه مراقبت های بهداشتی برای همه, داستان است که مراقبت های پرداخت نشده کار نمی کند این توهم که ما در یک پست-نژادپرستانه جهان اسطوره است که ما همه در همان قایق است."

او گفت: کشورهای توسعه یافته به شدت در حال سرمایه گذاری در بقای خود و شکست خورده اند به ارائه پشتیبانی های مورد نیاز برای کمک به کشورهای در حال توسعه از طریق این خطرناک بار. U. N. رئیس آدرس مشخص شده چه بوده است تولد در آفریقای جنوبی و برنده جایزه صلح نوبل برنده ماندلا.

اخبار مرتبط

آفریقای جنوبی ترین در جهان نابرابر کشور یک ربع قرن پس از پایان نژادپرستانه سیستم آپارتاید است که به سرعت تبدیل شدن به یکی از سخت ترین-آمار سازمان ملل در این بیماری همه گیر و در حال حاضر باعث می شود تا تقریبا نیمی از آفریقا را تایید کرد coronavirus موارد است. در حال حاضر آن در بیمارستان های دولتی نزدیک به غرق.

سخنرانی توسط U. N. رئیس در زمان هدف گسترده نابرابری ثروت. "26 ثروتمندترین افراد در جهان نگه دارید و ثروت به عنوان آنجا که نیمی جهانی جمعیت" اشاره به این حادثه تلخ گفت: "و دیگر نابرابری های مربوط به نژاد و جنسیت و طبقه و محل تولد."

این گفته او در حال در جهان دیده می شود را تکه تکه پاسخ به همه گیر به عنوان دولت های کسب و کار و حتی افراد متهم به احتکار به شدت مورد نیاز تست پزشکی و سایر لوازم برای خود. میراث استعمار هنوز هم میشکافد, اشاره به این حادثه تلخ اضافه شده و این نشان می دهد که در جهانی روابط قدرت.

کشورهای در حال توسعه و به خصوص کشورهای آفریقایی هستند نمایندگی در سطح قدرت از جمله در موسسات مالی مانند بانک جهانی و آنهایی که سیاسی مانند شورای امنیت سازمان ملل که پنج قدرتمند ترین اعضای ایالات متحده آمریکا, انگلیس, فرانسه, روسیه و چین, تاریخ 1940s از زمانی که جهان در بدن ایجاد شد.

"نابرابری در بالا شروع می شود: در جهانی نهاد. پرداختن به نابرابری باید شروع به اصلاح آنها" اشاره به این حادثه تلخ گفت: ارائه برخی از راه حل. نسل جدیدی از حمایت اجتماعی مورد نیاز است از جمله بهداشت جهانی پوشش و شاید شاید حتی جهانی درآمد اولیه او گفت افراد و شرکت ها باید پرداخت سهم عادلانه خود را.

آموزش و پرورش-هزینه های پایین و کشورهای با درآمد متوسط باید بیش از دو سال 2030 به 3 تریلیون دلار در سال, او گفت:. و در صورت زیاد تغییرات به دلیل تغییر آب و هوا, دولت باید مالیات بر کربن به جای مردم است.
پاسخ به سوالات پس از سخنرانی خود اشاره به این حادثه تلخ به نام "حمایت گسترده" برای کشورهای در حال توسعه از جمله بدهی نوشتن آف.

او گفت: تعلیق پرداخت بدهی تا پایان این سال بود که توافق توسط G-20 در جهان 20 عمده قدرتهای اقتصادی "است که به وضوح کافی نیست." و او اشاره کرد و بدون نام بردن از نام است که "رهبری و قدرت همیشه در تراز وسط قرار دارد." "بیایید حقایق" اشاره به این حادثه تلخ گفت در آدرس خود. "جهانی نظام سیاسی و اقتصادی است نه ارائه در بحرانی جهانی کالاهای عمومی: بهداشت عمومی آب و هوا, اکشن, توسعه پایدار و صلح است." U. N. ارشد به نام یک مدل جدید از حکومت جهانی با فراگیر و مشارکت برابر. "ما در آغاز یک جنبش جدید," او گفت:, و اضافه کرد از آن زمان به حق اشتباهات گذشته.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن