جهان می تواند ضربه 1.5 درجه گرم شدن کره زمین در آستانه در 5 سال: سازمان ملل متحد

ژنو, جولای 9 جهان می توانید ببینید میانگین جهانی درجه حرارت 1.5 درجه سانتیگراد (2.7 فارنهایت) بالاتر از pre-می

توسط HONARMANDKHABAR در 19 تیر 1399

ژنو, جولای 9

جهان می توانید ببینید میانگین جهانی درجه حرارت 1.5 درجه سانتیگراد (2.7 فارنهایت) بالاتر از pre-میانگین صنعتی برای اولین بار در پنج سال آینده سازمان ملل متحد آب و آژانس گفت: پنج شنبه.

1.5-C علامت سطح به کدام کشورها توافق کرده اند که به تلاش برای محدود کردن گرمایش جهانی. دانشمندان می گویند به طور متوسط درجه حرارت در سراسر جهان در حال حاضر حداقل 1 C بالاتر در حال حاضر از طول دوره از 1850-1900 چون انسان ساخته شده و انتشار گازهای گلخانه ای.

سازمان جهانی هواشناسی گفت: وجود 20 درصد شانس که 1.5 C سطح خواهد رسید و در حداقل یک سال 2020 و 2024. دوره انتظار می رود برای دیدن متوسط سالانه درجه حرارت که در حال 0.91 C به 1.59 C بالاتر از قبل از صنعتی به طور متوسط.

پیش بینی موجود در آب و هوا سالانه چشم انداز رهبری بریتانیا ملاقات کرد ،

WMO رئیس Petteri Taalas گفت: این مطالعه نشان می دهد "این چالش" کشور در نشست اهداف 2015 پاریس خبر داد. توافق مجموعه هدف از نگه داشتن گرم شدن کره زمین و زیر 2 درجه سانتیگراد (3.6 فارنهایت) در حالت ایده آل بیش از 1.5 C.

این سازمان اشاره کرد که مدل های مورد استفاده برای پیش بینی در نظر نمی تاثیر coronavirus همه گیر ممکن است در کاهش تولید گازهای گلخانه ای از سیاره گرم شدن گازها مانند دی اکسید کربن.

"صنعتی و رشد اقتصادی از COVID-19 است نه یک جایگزین برای پایدار و هماهنگ اقلیمی" Taalas گفت.

"با توجه به عمر طولانی از CO2 در اتمسفر تاثیر کاهش تولید گازهای گلخانه ای در این سال است انتظار نمی رود که منجر به کاهش CO2 در اتمسفر غلظت که در حال رانندگی درجه حرارت جهانی را افزایش می دهد," او گفت:. — APtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب