جهان طول می کشد سهام COVID-19 دارو remdesivir پس از ما جرقه بزند تا لوازم

شرکت داروسازی حرکت هم زده بحث جهانی در مورد دسترسی عادلانه به مواد مخدر آورده و نگرانی در مورد, دسترسی, به خصو

توسط HONARMANDKHABAR در 11 تیر 1399

شرکت داروسازی حرکت هم زده بحث جهانی در مورد دسترسی عادلانه به مواد مخدر آورده و نگرانی در مورد, دسترسی, به خصوص در مناطق که در آن coronavirus نرخ هنوز هم بالا و یا وجود داشته است شیوع بیماری های جدید.

Remdesivir در تقاضای بالا بعد به صورت داخل وریدی-تجویز دارو کمک کوتاه بیمارستان بازیابی بار در یک کارآزمایی بالینی است. اعتقاد بر این است که موثر در درمان COVID-19 بیماران قبلی در این دوره از بیماری از درمان های دیگر مانند استروئید دگزامتازون.

هنوز هم به دلیل remdesivir داده شده است به صورت داخل وریدی بیش از حداقل یک دوره پنج روزه در آن است به طور کلی استفاده می شود در بیماران مبتلا به بیمار به اندازه کافی به نیاز به بستری شدن در بیمارستان.

بریتانیا و آلمان گفت: آنها تا به حال ذخایر کافی در حال حاضر اگر آنها وزن گزینه برای زمانی که ممکن است خسته شود.

کره جنوبی را آغاز کرده است توزیع سهام اما برنامه ایران برای خرید تجهیزات بیشتری در ماه اوت است.

وزارت بهداشت و خدمات انسانی (HHS) در این هفته گفت: آن را به حال امن همه جلعاد را پیش بینی تولید برای ماه های ژوئیه و 90 درصد از تولید خود را در ماه اوت و سپتامبر در علاوه بر این به یک تخصیص برای آزمایش های بالینی.

اتحادیه اروپا (اتحادیه اروپا) گفت: آن را در مذاکرات به دست آوردن دوز آن 27 عضو سازمان ملل.

"زنجیره تامین تحت فشار"

"خرید از remdesivir ناامید کننده است, اخبار لزوما به دلیل کمبود آن پیداست برای سایر کشورها است اما به دلیل آن را به وضوح سیگنال تمایل به همکاری با کشورهای دیگر و اثر خنک کننده این است که در موافقت نامه های بین المللی در مورد حقوق مالکیت معنوی" گفت: Ohid یعقوب ارشد مدرس در تحقیقات سیاست علمی واحد بریتانیا دانشگاه ساسکس.

جاناتان ون-Tam معاون افسر ارشد پزشکی و سرب در بریتانیا به وزارت بهداشت و مراقبت های اجتماعی گفت: جلسه مجلس در روز چهارشنبه که داروهای جدید مانند remdesivir بودند به احتمال زیاد در "عرضه نسبتا کوتاه در وهله اول" در مقابل موجود generic آنهایی که مانند دگزامتازون.

آلمانی وزارت بهداشت گفت که مشروط بازار تصویب جلعاد است انتظار برای دریافت از اتحادیه اروپا را اجرایی کمیسیون در این هفته حمل ضمنی تعهد به تحویل مقدار کافی در آینده است.

"ما اعتماد جلعاد دیدار خواهد کرد این تعهد ،

جلعاد گفته است که در ارتباط با generic داروسازان مستقر در هند و پاکستان برای تامین remdesivir در 127 کشورهای در حال توسعه اما آن هنوز مورد بحث در جزئیات عرضه آن استراتژی برای کشورهای توسعه یافته در خارج از ایالات متحده است.

"مسئله این است که تقاضای بالا برای مواد مخدر است که هنوز تحقیقاتی طب و احتمالا نه کوچک شده است تا به تولید هنگامی که سطح شیوع بیماری رخ داده است" گفت: Gino مارتینی سلطنتی بریتانیا دارویی جامعه دانشمند ارشد.

"ما در عمل به معنی بالینی زنجیره تامین خواهد شد تحت فشار است. از آن خواهد شد به تولید کنندگان جلعاد برای افزایش تولید به منظور برآوردن تقاضا برای استفاده از remdesivir."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن