بله بانک می آید تا با Covid-19 پوشش بهداشتی — جزئیات

تحت طرح جدید, جدید سپرده ثابت دهانه تومان 1 لاخ برای یک سال و بالاتر را دریافت کنید تعریف بیمه سلامت, پوشش, جد

توسط HONARMANDKHABAR در 26 اردیبهشت 1399
تحت طرح جدید, جدید سپرده ثابت دهانه تومان 1 لاخ برای یک سال و بالاتر را دریافت کنید تعریف بیمه سلامت, پوشش, جدا از علاقه به حدود 7.25 درصد است.

به دنبال تقویت آن سپرده پایگاه بخش خصوصی وام دهنده Yes بانک در روز جمعه راه اندازی سپرده ثابت محصول با پوشش بهداشتی برای COVID-19 بیماری است. این بانک تا اعتماد عمومی بیمه برای این محصول در زیر آن را تحمل هزینه حق بیمه برای پوشش تومان 25,000 جدید ثابت سپرده بیش از Rs 1 لاخ یک بیانیه رسمی گفت.

اخبار مرتبط

بله بانک که تا به حال به bailed توسط یک کنسرسیوم از وام دهندگان به رهبری SBI در ماه مارس تا به حال دیده فرسایش رسوب در هفته های منتهی به آن را تحت یک مهلت قانونی توسط بانک مرکزی. این بسته FY20 با 53 درصد کاهش سپرده خود را پایه.

تحت طرح جدید, جدید سپرده ثابت دهانه تومان 1 لاخ برای یک سال و بالاتر را دریافت کنید تعریف بیمه سلامت, پوشش, جدا از علاقه به حدود 7.25 درصد آن را گفت. "پوشش بیمه فراهم می کند lump-sum نفع 25.000 تومان به ذینفع در حال آزمایش مثبت برای COVID-19" این بانک گفت:, و اضافه کرد که آن را متفاوت از سنتی سیاست به عنوان مقدار ارائه خواهد شد بدون هیچ گونه بستری شدن در بیمارستان.

افراد بین سن سه سال تا 60 سال می تواند سود سپرده ثابت و طرح معتبر است تنها تا 30 ژوئن آن را گفت. پیش از این بانک راه اندازی کرده بود COVID-19 حفاظت از پوشش بیمه داوطلبانه به نفع سیاست های ارائه شده به عنوان یک گروه پوشش به مشتریان خود است.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب