یوگی دولت به پایان می رسد 2 دهه پیر ردیف رد 64 افرادی که شغل متقلبانه در وزارت بهداشت

اوتار پرادش سانتی متر یوگی Adityanath (عکس)افسر ارشد پزشکی از میرزاپور O P Tiwari اخراج 64 افرادی که تا به حال

توسط HONARMANDKHABAR در 25 خرداد 1399
uttar pradesh, yogi government, jobs fraud in UP, UP health department, latest news on yogi governmentاوتار پرادش سانتی متر یوگی Adityanath (عکس)

افسر ارشد پزشکی از میرزاپور O P Tiwari اخراج 64 افرادی که تا به حال موفق به دریافت شغل در بخش بهداشت و درمان از طریق تقلب به معنی نزدیک به دو دهه پیش است.

در بخشنامه دولت 64 افرادی که تا به حال کردم شغل از طریق معنی جعلی در بخش بهداشت و درمان شده اند را رد کرد و نامه در این ارتباط فرستاده شده اند به CMOs از مناطق که در آن آنها در حال حاضر نوشته شده Tiwari گفت: در روز شنبه.

اخبار مرتبط

پرس و جو در ارتباط با این افراد که حال کردم مشاغل دولتی از طریق معنی جعلی و اسناد و مدارک جعلی که قرار بود پس از 18 سال گذشته و در 10 ژوئن این سال دولت دستور داد خود را اخراج پس از یک گزارش ارائه شد با اقتصادی جرم و بال بنارس این CMO گفت.

بین سال های 1996 و 1998 در مجموع 64 نفر منصوب درجه 4 نوشته شده بود نقاشی حقوق پس از آن. برخی از آنها نیز ارتقاء شدند و در حال حاضر مشغول به کار به عنوان کارآموز Tiwari گفت.

در این ماده آمده بود به نور هنگامی که در سال 2002 ممیزی تیم فرستاده شده توسط دولت خواسته برای خدمات خود کتاب که به آنها ارائه نشده.

آن ظن که تیم نوشته بود به دولت برای پرس و جو که در نهایت در بر داشت غیر قانونی به معنی اتخاذ شده توسط این افراد CMO اضافه شده است.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب