پول خود را: بیمه سلامت به احتمال زیاد برای دیدن رشد قوی در FY21

عمده ترین بازیکنان خصوصی آهسته (پایین 16% y-o-y) در حالی که مستقل بیمه سلامت گزارش خود رشد حق بیمه (تا 8% y-o-

توسط HONARMANDKHABAR در 18 اردیبهشت 1399
Most major private players slowed down (down 16% y-o-y) while standalone health insurers reported strong growth in premium (up 8% y-o-y).عمده ترین بازیکنان خصوصی آهسته (پایین 16% y-o-y) در حالی که مستقل بیمه سلامت گزارش خود رشد حق بیمه (تا 8% y-o-y).

به طور کلی شرکت های بیمه گزارش 10% در سال در سال (y-o-y) کاهش در حق بیمه (ex-زراعت و اصلاح نباتات) در ماه مارس سال 2020 در پشت Covid-19-مربوط به اختلال در دو هفته گذشته از ماه. موتور و بهداشت بخش کاهش یافته است 7% و 5% y-o-y بود. خرده فروشی بهداشت شد خاموش در 4% y-o-y است. عمده ترین بازیکنان خصوصی آهسته (پایین 16% y-o-y) در حالی که مستقل بیمه سلامت گزارش خود رشد حق بیمه (تا 8% y-o-y).

خرده فروشی در سلامت نگه می دارد در
به طور کلی رشد در سلامت کسب و کار کاهش یافته است 11% y-o-y در مقایسه با رشد سالانه 14% y-o-y است. مستقل بیمه سلامت گزارش 9% y-o-y افزایش حق بیمه سلامت در حالی که این کاهش 19% y-o-y برای دیگران (پایین 4% y-o-y به صورت خصوصی بازیکنان). خرده فروشی هیت شد خاموش در 4% y-o-y (تا 12% y-o-y در FY2020). مستقل بیمه سلامت گزارش قوی 12% y-o-y رشد در خرده فروشی های بهداشتی در ماه مارس سال 2020 (تا 26% y-o-y در FY2020). خصوصی بازیکنان شاهد 12% y-o-y کاهش در خرده فروشی بیمه حق بیمه در ماه مارس سال 2020 (پایین 7% y-o-y در FY2020). پست Covid-19 سلامت, بیمه خواهد شد به احتمال زیاد گزارش رشد بیش از چند بعد چهارم. مستقل بیمه سلامت قرار می گیرد در یک شیرین ورزش را به تصرف افزایشی فرصت رشد اگر چه کسب و کار به صورت خصوصی بازیکنان به احتمال زیاد خواهد شد در احیای FY2021.

اخبار مرتبط

موتور افت می کند
موتور بخش شاهد 7% y-o-y کاهش در کسب و کار در ماه مارس سال 2020—پایین تر فروش جدید و تمدید با توجه به مستند مربوط به اختلال تا حد زیادی منجر به کاهش شدید در حق بیمه. موتور TP کاهش یافته است 5% y-o-y در مارس سال 2020 در مقابل نرخ رشد سالانه 12 درصد.

خصوصی بازیکنان گزارش 4% y-o-y کاهش در حق بیمه رشد در حالی که دولت متعلق به بازیکنان حق بیمه قرارداد 7% y-o-y است. SBI کلی تحویل بهترین عملکرد (تا 1.7 X y-o-y در پایه پایین). برو رقمی آهسته به 21% y-o-y و Acko شد تا 4% y-o-y است. در میان دیگر بزرگ خصوصی بازیکنان تنها HDFC Ergo و جهانی Sompo گزارش رشد قوی در 50% و 95% y-o-y بود.

خود آسیب کسب و کار
PSU بازیکنان کسب و کار افزایش 9% y-o-y در حالی که این کاهش 14% y-o-y به صورت خصوصی بازیکنان است. بزرگ ترین بازیکنان خصوصی ارسال شده ضعیف اعداد. موتور OD حق بیمه برای Bajaj GI, Chola و ICICI Lombard کاهش 27% y-o-y 26% y-o-y و 12% y-o-y به ترتيب در ماه مارس سال 2020 است.

آتش حق بیمه در ماه مارس
آتش حق رشد 12% y-o-y کمتر از 24-50% y-o-y رشد مشاهده شده در طول دو ماه گذشته عمدتا به دلیل کاهش کسب و کار در دو هفته گذشته از ماه. ICICI Lombard شد تا 37% y-o-y, Chola MS تا 21% y-o-y و تاتا AIG تا 67% y-o-y نوشته شده رشد قوی است. GIC افزایش یافته بود اموال بیمه اتکایی نرخ در ماه مارس 2019 برای هشت occupancies (متشکل از 35 درصد از صنایع جلد) و پس از آن برای همه 291 occupancies از ژانویه سال 2020 است. از این رو FY2020 رشد سالم بود در 35% y-o-y است.

ویرایش عصاره از Kotak نهادی سهام گزارش پژوهش

آیا می دانید چه شده است ؟ FE دانش میز توضیح می دهد که هر یک از این و بیشتر در جزئیات در مالی بیان شده است. همچنین زنده BSE/NSE قیمت سهام, آخرین NAV صندوق های سرمایه گذاری مشترک, بهترین سهام وجوه بالا برندگان بالا بازنده در مالی ابراز. فراموش نکنید که برای سعی کنید ما رایگان ماشین حساب مالیات بر درآمد ابزار.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب