صفر سوخت های فسیلی واردات باید برای Atmanirbhar بهارات چشم انداز می گوید: قدرت وزیر RK سینگ

"چشم انداز واقعا Atmanirbhar بهارات صفر است-وابستگی به واردات سوخت های فسیلی, قدرت, وزیر RK سینگ گفت.صفر وابست

توسط HONARMANDKHABAR در 26 تیر 1399
atmanirbhar bharat, rk singh, fossil fuel"چشم انداز واقعا Atmanirbhar بهارات صفر است-وابستگی به واردات سوخت های فسیلی, قدرت, وزیر RK سینگ گفت.

صفر وابستگی به سوخت های فسیلی مورد نیاز است برای Atmanirbhar بهارات قدرت و نو و تجدید پذیر انرژی وزیر R K Singh گفت: در روز سه شنبه.

سینگ همچنین گفت که هنگامی که انرژی های تجدید پذیر و موازنه قدرت تبدیل به مقرون به صرفه حرارتی برق و سوخت های فسیلی خواهد بود چیزی از گذشته در هند به انرژی مخلوط.

اخبار مرتبط

"چشم انداز واقعا Atmanirbhar بهارات صفر است-وابستگی به سوخت های فسیلی واردات" سینگ گفت: در سخنرانی خود در CII دیجیتال کنفرانس Atmanirbhar بهارات در انرژی های تجدید پذیر و تولید شده است.

وزیر بیانیه فرض اهمیت در پی هند بزرگ وابستگی به واردات سوخت های فسیلی است.

"هند به طور مداوم به فکر نوآوری در آوردن از پیشنهادات مختار است. از آن بیرون آمد با یک پیشنهاد در انرژی های تجدید پذیر و ذخیره سازی.

"دولت نیز بررسی دیگر پیشنهاد گزینه هایی مانند – دور-ساعت, شبکه, انرژی تعادل حرارتی تعادل آبی و غیره. پایان هدف این است که به افزایش تقاضا برای ذخیره سازی و پایین آوردن قیمت ها گفت: در بیانیه صادر شده توسط صنعت بدن CII.

به منظور پایین آوردن تعرفه های تجدید پذیر, ذخیره سازی, شود قابل دوام پمپ آبی را در خانه تولید به jumpstart و باتری برای تبدیل شدن به ارزان, سینگ اشاره کرد.

"هیدروژن ممکن است از چیز بزرگ بعدی برای حمل و نقل در کنار باتری به درک که بیشتر از لحاظ اقتصادی قابل دوام. یک شهر-دانا تفکیک روش برای راه اندازی هیدروژن و باتری خواهد بود انجام شده برای اندازه گیری عملی مقرون به صرفه از این گزینه" سینگ گفت.

یکی دیگر از کلید اعلام شده توسط وزیر بود و قدرت وزارت دفاع برای "Top-دونده برنامه" در ساخت بالاتر-بهره وری نسل بعدی محصولات خورشیدی.

این چیزی است که کمک چین در دستیابی به تولید انبوه از نوع n سلول.

ابراز خوشبینی برای تولید داخلی در RE بخش او همچنین اگاهی از مسائل موجود که دولت محوری برای حل امنیت پرداخت از کل زنجیره ارزش حرمت قرارداد خرید زمین و نظارتی.

"در حالی که این مهم است که برای تبدیل انرژی بخش با عجله آن را به یک منطقی عجله...در تضمین ثبات در تمام ذینفعان است".

در حالی که تولید در باد بخش است و شیرین بومی خورشیدی بخش 80 تا 90 درصد از قطعات است که وارد شده است.

این تا حدودی به دلیل هند را در خانه قابلیت محدودیت برای تولید بلکه تا حدودی به دلیل برخی از کشورها شده است دامپینگ که باعث شد دولت به اعمال ضد دامپینگ و عوارض واردات بیانیه ای گفت:.

در روزهای آینده وزیر مطمئن است که این وظایف در حال رفتن به تنها قوی تر بود به طوری که واردات را دریافت دردناک و تولید داخلی احساس incentivised.

آیا می دانید چه نسبت ذخیره نقدی (CRR), سرمایه گذاری, لایحه, مالی, سیاست در هند, هزینه, بودجه, حقوق گمرکی? FE دانش میز توضیح می دهد که هر یک از این و بیشتر در جزئیات در مالی بیان شده است. همچنین زنده BSE/NSE قیمت سهام, آخرین NAV صندوق های سرمایه گذاری مشترک, بهترین سهام وجوه بالا برندگان بالا بازنده در مالی ابراز. فراموش نکنید که برای سعی کنید ما رایگان ماشین حساب مالیات بر درآمد ابزار.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب