حضور 4+1 فروشگاه خوشنام ، قدرتمند و معروف در فضای مجازی

فهرست: مولودی مال کالی ناب خانگی لند پیشرو مال آبیدر استوک فروشگاه اثاثیه خانگی مهم پشتوانه واردات مستق

توسط HONARMANDKHABAR در 22 آبان 1401
معرفی 4+1 <span class=changed>مغازه</span> <span class=changed>نو</span> <span class=changed>لوازم</span> خانگی

فهرست:

  1. مولودی مال
  2. کالی ناب
  3. خانگی لند
  4. پیشرو مال
  5. آبیدر استوک

فروشگاه اثاثیه خانگی مهم پشتوانه واردات مستقیم، مولودی فرآورده Moloudimall

فروشگاه اینترنتی اسباب خانگی مجموعه مولودی کالا با بیش از سه دهه فعالیت رشته ای در حوزه اسباب و اثاث خانگی، به این معنی که از سال 1370 مشغول به فعالیت و ارائه بهترین محصولات و برندهای بازار هستش، تیم مولودی متاع در زمینه فروش لوازم خانگی کلیدی اعتنا به استانداردها و نیاز مشتریان اصلی بالاترین میزان مرغوب بودن و مناسبت ترین قیمت، فعالیت خود را در فضای آنلاین و فروش اینترنتی شروع کرده است.

هم درحال حاضر مولودی مال مفتخر هست که اساسی توجه به راضی بودن مشتریان و همکاران جزوء خوش اسم ترین های بازار اثاثیه خانگی کشور‌ایران باشد. در گفتگویی که اساسی مادح مولودی رئیس ارشد این تیم داشتیم، پیام زیبای ایشان را به نسبت مشتریان این گروه ملازم آوردیم:

امید می باشد که مشتریان دائمی و دیرین نیز با حضور در باشگاه مشتریان وبسایت مولودی مال، ما را مفتخر نمایند و هم‌زمان از هدایا و تخفیفات ویژه وبسایت اینترنتی اسباب خانگی مولودی متاع برای مشتریان دیرین به کارگیری نمایند. آرزوی مولودی مال، کمال رضایت مشتری عزیز از خرید خود، می‌باشد.

مادح مولودی (مدیر ارشد مولودی مال)

برای مراجعه به تارنما مولودی متاع میتوانید از آدرس ذیل به کارگیری نمایید:

آدرس تارنما قانونی گروه مولودی مال: مولودی مال

لوگو مولودی مال
لوگو مولودی مال

فروشگاه اینترنتی کالای ناب خانگی، کالی ناب Kalinab

فروشگاه کالی ناب در سالهای قبلی به تیتر یکی از تامین کنندگان بازار همواره بر سر زبان‌ها بوده است، این شرکت فعالیت خود در زمینه لوازم خانگی را از سال ۲۰۱۸ حساس واردات محصولات اساسی میزان مرغوب بودن دیجیتال آغاز کرد. محصولاتی عمدتا مهم مارک های اپل، شیائومی، انکرو… سیاست همین کمپانی از به عبارتی نخست بر این اورجینال بوده می باشد که لیاقت خرید کننده کالی ناب خرید یک محصول کلیدی کیفیت و رضایت بخش میباشد و نه هر کلایی اصلی هر قیمیتی.

اهداف چهارگانه کالی ناب « فروش کالای اورجینال» – «ارسال به موقع کالا» – «برخورداری از قیمت رقابتی» و «خدمات پس از فروش مناسب» می‌باشد. طبیعی است هنگامی که هدف شما نیز ارائه محصولات با میزان مرغوب بودن و هم بها مطلوب و رقابتی میباشد فعالیت پیچیده و مشکلی را پیش بر روی خود کالی ناب خواهید گذاشت. اما همین گروه امیدوار میباشد که به کمک خداوند و عملکرد همکاران کماکان که تا به امروز در به وقوع پیوستن این حیاتی موفق بوده‌اند در آتی هم جهت جلب راضی بودن مندی بیشتر مشتریانشان تلاش ببیشتری شکل بدهند.

کالی ناب بی رقیب در قیمت محصولات شیائومی در بازار

در ضمن دکان کالی ناب رو در زمینه محصولات شیائومی اعم از: تلویزیون شیائومی، جاروبرقی رباتی شیائومی، مانیتور های شیائومی، اسکوتر شیائومی، تصفیه هوای شیائومی، بخار پز و محصولات خانگی خاصتا شیائومی دارای بها رقابتی و فراوان خوب به نسبت بازار ارزش محصولات شیائومی در لحاظ گرفت.

برای مراجعه به فروشگاه کالی ناب و دیدن قیمتهای محشر محصولات شیائومی می‌توانید بر بر روی پیوند ذیل کلیک نمایید:

آدرس وب وبسایت دکان اینترنتی کالی ناب: کالی ناب

لوگو کالی ناب
لوگو مغازه کالی ناب

فروشگاه محصولات منزل و جهیزیه عروس خانگی لند Khanegiland

یک وب سایت مورد پسند به جهت بانوان و نوعروسان مشکل پسند، مجموعه خانگی لند از سال ۹۶ به تیتر یک بازرگانی مطمئن و به صورت حرفه‌ای در بازار بانه حضور داشته است و از در آغاز سرمایه خویش را بر تهیه محصولات حیاتی کیفیت بنا گذاشته است.

بهار سال ۱۴۰۰ کرکره مغازه اینترنتی خانگی لند را بالا رفت. خانگی لند متولد شد تا اهمیت خدماتی متعدد و گلچین نمودن از بهترین برندهای بازار به جای تمامی چیز فروشی و فروش نامطمئن، اهمیت نگاهی حیاتی و هدف راضی بودن مشتریان خویش را از در میان تنوع کالاهای موجود در بازار بهترین ها را به زعم نظرات کارشناسان خویش تعیین کند؛ مطمئن‌تر، دارای کیفیت‌تر و کلیدی ارزش های منصفانه را به مشتریان جانِ خویش ارائه دهد. 

فروشگاه اینترنتی اسباب و اثاث خانگی اورجینال

در رابطه حیاتی سایت خانگی لند اصلی مدیر فروش با شخصیت این مجموعه توانا و کلیدی میزان مرغوب بودن سخن کردیم و از میزان مرغوب بودن محصولات و تنوع فراوان فراوان همین وب سایت به نسبت سایر سایتها فروش اینترنتی محصولات اسباب خانگی سوال پرسیدیم، ولی جواب آقای هیمن عبداله پوری بسیار جالب و به اندازه بود:

در سال چهارم کار خواستیم کاری بزرگ‌تر کنیم و گامی تازه برداریم. آستین‌ها را بالا زدیم و با مجموعه‌ای از بهترین مرکز ها مستقیم صادرات محصولات اسباب و اثاث خانگی و اسباب و اثاث جانبی بر سر میز رای زنی نشستیم و اهمیت متخصصین همین زمینه در جهت همکاری برای پشتیبانی و هدایت خرید مشتریان به توافق رسیدیم. و ما تصمیم داریم در ادامه همین مسیر، قدم‌های محکم‌تری برداریم.

آقای هیمن عبداله‌پوری رئیس فروش مجموعه خانگی لند

مشاهده و بررسی محصولات تارنما خانگی لند توصیه میشه، مخصوصا برای بانوان و دوستانی که به جهت تنظیم جهیزیه عروس در تکاپو هستند.

خانگی لند لوگو
لوگو دکان اینترنتی خانگی لند

آدرس وبسایت خانگی لند یک عدد از بهترین مراجع تهیه و خرید جهیزیه عروس از بانه: خانگی لند

پیشرومال یک وب سایت جامع از اثاثیه خانگی و محصولات تکنولوژی روز جهان pishromall

سایت مغازه اینترنتی پیشرو مال ، از تحت گروه سایتهایی می باشد که تمرکز اهمیت آنها بر محصولات خاص و تکنولوژیک است، همین مغازه در سال 1400 اهمیت فروش محصولات سایت آمازون در کشور ایران و اهمیت بها کمتر از همین وب سایت بر سر زبانها افتاد.

پیشرومال به رخ جدی، کار خود را در حوزه محصولات 'خانگی گجت و جانبی کلیدی کیفیت و گارانتی دار در سال 1401 شروع کرد. هدف این تیم فروش محصولات اصلی کیفیت و اصلی ارزش های مطلوب و سرویس ها متفاوتی از دیگر سایت ها می باشد. مجموعه پیشرومال سعی بر ارسال محصولات در پر سرعت ترین زمانه و بالاترین سرویس ها را دارد.

مشاوره خرید کردن و پشتیبانی مشتریان در کمترین دوران ممکن را دارد. قیمت محصولات موجود در پیشرومال سعی شده همواره به روز باشد و میتوانید حیاتی تصور ریلکس ثبت توصیه نمائید.

در واقع موضوع خاصی که پیشرو فرآورده را در گوشه ای این نوشته ما گنجانده حضور گسترده محصولات تارنما چیره آمازون در محصولات همین سایت اینترنتی می باشد.

حتما سری به همین وب سایت بزنید، احتمال دارد شما هم مثل ما محصولاتی رو اونجا پیدا نمایید که در سایر سایتها یا این که سرچ های اینترنتی اهل ایران نتونید ببینید:

سایت پیشرومال: پیشرومال

فروشگاه پیشرومال
لوگو دکان پیشرومال

یک وبسایت بینظیر به جهت خرید لپ تاپ استوک، برند نام آشنای آبیدر استوک Abidarstok

اما برسیم به معرفی پنجمی مورد از لیست معرفی 1+4 دکان برتر، فروشگاهی غیر اسباب خانگی اما لازم برای علاقمندان به لپ تاپ و خرید کردن لپ تاپ، دکان اینترنتی آبیدر استوک به تیتر وب سایت فروش لپ تاپ استوک از سال ٩٧ درگیر به عمل شده است.

خرید اینترنتی لپ تاپ استوک این امکان را به جهت مشتریان فراهم می‌آورد که بها ها را مقایسه نمایند و بتوانند مدل‌های متنوعی را باز‌نگری کنند. نکته دیدنی در گزینه لپ تاپ استوک بها آن است. بودجه آیتم نیاز به جهت خرید کردن لپ تاپ استوک نسبتاً یک سوم میزان دارایی گزینه نیاز برای خرید کردن یک لپتاپ جدید اهمیت مشخصاتی شبیه است.

اما آنچه دکان لپ تاپ آبیدر استوک را از سایر رقبا مختلفی می کند، علاوه بر قیمت منصفانه و رقابتی پشتیبانی و مشاوره خوب قبل از خرید کردن لپ تاپ استوک می باشد. شما میتوانید قبل از خرید هر لپ تاپی کلیدی همین گروه در ارتباط باشید و محصولات این فروشگاه رو یه نگاه بندازید.

آبیدر استوک، پشتیبانی و خرید کردن بدون نگرانی

مسئله با در خرید لپ تاپ های استوک کیفیت و اطمینان از کارکرد و سلامت بودن دستگاه است، آبیدر استوک در یک ابتکار عالی به جهت راحتی خیال مشتریان، حتما قبل از ارسال لپ تاپ تصاویر و عکسهای تمام دستگاه را به جهت مشتریان ارسال میکنند.

همچنین مهلت به کار گیری مشخصی را برای کاربران در لحاظ گرفته اند که در صورتی که در دوران استفاده مشکلی متوجه دستگاه شد بدون هزینه دستگاه را رجوع داده و یا این که هزینه را به حساب مشتری واریز مینمایند و یا دستگاهی بدون اختلال احتمالی به جهت ایشان ارسال میکنند.

یکی دیگر از خدماتی که بوسیله آبیدر استوک ارائه می‌شود، قابلیت و امکان تحویل حضوری لپ تاپ استوک در شهر تهران می‌باشد. با توجه به حجم بالای سفارشات، سعی کرده‌ایم تا ارسال دستگاه‌ها در اسرع انجام شود. (معمولا کاهش از ۴ روز کاری)

برای خرید و یا بازدید نوع های محشر لپ تاپ استوک قطعا به آبیدر استوک سر بزنید:

خرید و بها لپ تاپ استوک : آبیدر استوک

در نهایت در یک جدول می تونیم همین چهار فروشگاه رو حساس هم مقایسه کنیم:

در جدول زیر سعی کردیم بهترین خصوصیت های هر فروشگاه اینترنتی را در یک نگاه به شما عرضه داریم.

نام فروشگاه تنوع محصولات محصولات خاص پشتیبانی واردات مستقیم تحویل در محل پشتیبانی
مولودی مال بالا بله بله بله عالی
کالی ناب بالا بله (شیائومی) بله بله عالی
خانگی لند بالا بله (جهیزیه عروس) خیر بله عالی
پیشرو مال متوسط بله (محصولات آمازون) بله برای تهران خوب
آبیدر استوک بالا بله (مایکروسافت سرفیس) بله برای تهران عالی
جدول مقایسه سرویس ها 1+4 فروشگاه معرفی شده

در صورتی که شما نیز دکان خوبی میشناسید بی تردید معرفی کنید.

نکات حساس در خرید کردن اینترنتی

امکان خرید کردن و فروش امن از طرز اینترنت، دلیلی اهمیت به جهت موفقیت کسب‌وکارهای اینترنتی است. اکثری از مشتریان نسبت به این دسته معاملات تردید دارند زیرا نگران‌اند که دیتاها شخصیشان توسط هکرها یا این که کلاهبرداران اینترنتی به سرقت برود. حیاتی یاری دانش روز و فناوری‌های نوین، انجام معاملات امن امکان‌پذیر می‌شود.

این فناوری‌ها به‌سرعت در درحال حاضر پیشرفت‌ میباشند و هر روز برای امنیت و راحتی بخش اعظم خرید کردن و فروش اینترنتی یک راهکار تازه نوآوری می‌شود. حیاتی وجودِ این، هنوز نیز بسیاری از صاحبان کسب‌وکار و مشتریانشان در استفاده از اینترنت شک دارا هستند و نگران مسائل امنیتی هستند.

نکته دارای که در خرید کردن اینترنتی بایستی به آن توجه کنید این می باشد که خرید خویش را از یک تارنما اعتبار و خوش سوابق انجام دهید. بدون شک نظرات اعضا در رابطه اصلی ارآیه جنس و راضی بودن مشتریان را در حیث بگیرید.

به همین نکته اعتنا نمایید که به جهت پیدا نمودن وبسایت های معتبر در نتیجه های جستجو ممکن هست تقلبی رخ دهد تا شما را به بیراهه ببرد، پس کارایی کنید وبسایت هایی که میشناسید را انتخاب کنید نیکی لزوما وبسایت هایی که در نتایج ابتدایی گوگل بالا آمده اند. در اسم وبسایت مراقب نادرست املایی یا این که دامنه ی آن (به تیتر مثال .net به جای .com .net) باشید و مسلما از درستی و صحت آدرس تارنما اطمینان حاصل کنید.

حتما از سایتهای دارای ssl دارای خرید کردن کنید

هرگز حیاتی به کارگیری از کارت اعتباری خویش از سایتی که رمزگذاری SSL (لایه سوکت های امن) را کارگزاشتن نکرده هست ، هیچ خرید کردن آنلاین و یا این که پرداخت بانکی اینترنتی را انجام ندهید. البته این گزینه را چگونه متوجه شویم؟ سایتی که با SSL رمزگذاری شده میباشد نشانی اینترنتی آن کلیدی HTTPS شروع می شود خیر فقط اهمیت HTTP.

علاوه بر این نمادی از یک قفل کوچک هم در آدرس بار آن ظاهر می شود ، که به طور معمول در سمت چپ URL در نوار نشانی یا نوار وضعیت پایین قرار داراست که منزلت قرارگیری آن ، بستگی به جور مرورگر شما دارد. استاندارد HTTPS حال حتی در وبسایت هایی که خرید کردن اینترنتی را ارائه نمی دهند نیز فعال می باشد ونشانه ای از امن بودن آن وب سایت دارد. همین استاندارد تا جایی با میباشد که گوگل Chrome هر کاغذ ی سوای رمزگذاری SSL را به عنوان “ایمن نیست” پرچم گذاری می کند.

از رمز دوم پویا استفاده کنید

رمز پویا کارت بانکی یکی از از اصلی‌ترین موردها امنیتی برای جلوگیری از کلاه‌برداری‌های اینترنتی و روش‌های متفاوت برداشت غیرمجاز از حساب‌های بانکی محسوب می‌شود. همین روز‌ها کلاه‌برداری اینترنتی با روش‌های متفاوت برداشت غیرمجاز از حساب‌های بانکی در سرزمین دوچندان گسترده شده و بخش اعظمی از کسانی که دیتاها کمی از روش‌های سارقان امروزی دارا‌هستند در گیر ضرر‌های هنگفتی شده‌اند. پلیس فتا اعلام کرده که در سال ۹۷، ۲۰ تا ۲۵ هزار پرونده برداشت غیرمجاز که بخش مهمی از آن‌ها به خاطر ناآگاهی مردمی بوده تشکیل‌شده است.

در شرایط رمز ثابت شما برای خرید کردن اینترنتی یا این که انتقال وجه اینترنتی یک رمز دوم همیشگی دارید که آن را در کنار مشخصات دیگری نظیر شماره کارت، کد CVV۲ و تاریخ انقضا وارد می‌کنید. در کلاه‌برداری به طریق فیشینگ سارقان به شکلی کاربران را فریب می‌دهند و آن‌ها را به یک کاغذ جعلی پرداخت می‌کشانند.

مطرح شدن رمز یک‌بار مصرف یا این که همان رمز پویا راهکاری به جهت رسیدن به امنیت در خدمات اینترنتی است. در در مقابل رمز ثابت، رمز پویا قرار دارد و به معنای واژه رمزی میباشد که می‌تواند تنها برای یک بار در تراکنش گزینه استفاده قرار گیرد. بر پایه آنچه پلیس فتا اعلام کرده فیشینگ برهان شکل‌گیری یک‌سوم جرائم سایبری در مرزوبوم است. به همین خاطر به کارگیری از رمز دوم یکبارمصرف به‌جای رمز اثبات در امر کار قرارگرفته است؛ به‌طوری‌که پیش‌بینی می‌شود اساسی جایگزین شده رمز یکبارمصرف از سوی تمامی بانک‌ها می‌توان مقدار قربانیان فیشینگ را به‌طورجدی کاهش داد.

با پویاسازی رمز دوم کارت‌های بانکی، احتمال سوء‌استفاده از کارت به شدت کاهش می‌یابد و دارندگان کارت‌های بانکی می‌توانند به جای استفاده از یک رمز دوم ایستا (ثابت)، در هر بار خرید اینترنتی یا پرداخت‌های تهیدست رمز دوم کارت، از رمز پویا که خزانه در اختیارشان قرار می‌دهد، به کارگیری کنند.

اهمیت داشتن درگاه پرداخت

یکی از بهترین عمل هایی که در سال های اخیر در درون کشور آغاز شده، تصویب و هدایت مغازه های اینترنتی است. علامت اعتماد الکترونیکی که بوسیله وزارت صنعت، معدن و تجارت ایران به دکان های آنلاین داده می شود بهترین خط مش به جهت تشخیص و شناسایی یک وب سایت دارای از وب سایت های نا امن و کلاهبردار است.

تمامی فروشگاه های آنلاین می توانند حساس تصویب نام اینترنتی در سامانه آرم اعتماد الکترونیکی به نشانی www.enamad.ir خواهش تصویب داده ها و اختصاص آرم اعتماد را داشته باشند. همینطور همگی مغازه های مورد تایید می بایست آرم اعتماد الکترونیکی را (که به رخ یک e آبی رنگ به همپا یک یا یکسری نقطه طلایی رنگ است) در معرض دید بازدیدکنندگان قرار دهند.

نکته چهارم: به عبارتی طور که می دانید جعل کردن یک آیکون گرافیکی فعالیت چندان دشواری نیست. در سرانجام درصورتیکه می خواهید از امنیت یک وب وبسایت به طور کامل مطمئن گردید کافی هست به برگه کسب و کارهای اساسی نشانه اعتماد الکترونیکی در همین وب سایت مراجعه کنید و اهمیت یک جست و جوی ساده، از طبقه بندی شدن وبسایت گزینه حیث اطمینان پیدا کنید.

درگاه بانکی را بررسی کنید

فروشگاه های آنلاین برای خرید های الکترونیکی از درگاه های متصل به خزانه های طرف قرارداد به کارگیری می کنند. پس در این نخست باید اعتنا داشته باشید که هیچ زمان به فروشگاهی که برای انتقال مبلغ خرید از شماره کارت فردی به کارگیری می نماید اعتماد نکنید. درگاه های بانکی اهمیت استعمال از پروتکل های امن SSL ارتباط شما را حساس بانک مورد نظر برقرار می کنند. به این ترتیب درصورتیکه به نوار نشانی وب سایت بانکی که از روش مغازه به آن متصل شده اید دقت کنید، در ابتدای آن می بایست عبارت https را تماشا کنید. اگر ورقه خزانه آیتم حیث با کلمه http می باشد هیچ وقت داده ها حساب بانکی خویش را در آن وارد کنید.

نکته سوم: در هنگام وارد کردن دیتاها کارتتان در کاغذ بانک گزینه نظر، حتی درصورتیکه همگی شرایط دیگر هم مثبت بودند تا جای ممکن از کاغذ سوییچ های مجازی (Virtual Keyboard) استفاده نمایید تا ضریب امنیتی کار شما بالاتر باشد. همچنین تا حد قابلیت و امکان از کافی نت ها و رایانه های موجود در مرکزها عمومی نظیر مدرسه های و کالج به جهت انجام خرید اینترنتی استعمال نکنید.

از مرورگر به روز استفاده کنید

بسیاری از افراد از مرورگرهای دیرین و غیراستاندارد نظیر اینترنت اکسپلورر نسخه ۶ یا این که مرورگرهای کهن دیگر به کار گیری می‌کنند.

توجه فرمایید که اگر به تندرست داده ها خویش اصلی می‌دهید و دوست دارید که سایت‌های فروشگاه‌های اینترنتی را به صحت روی مرورگر خود ببینید، از آخری ورژن مرورگر گزینه علاقه‌تان استعمال کنید. زیرا در اصل مرورگرها خود با مشکلات و حفره‌های امنیتی هستند که حیاتی کشف آنها نسخه‌ای نو جهت پوشش این حفره‌های امنیتی عرضه خواهد شد. پس از پایانی نسخه مرورگرتان به جهت خرید الکترونیکی به کارگیری کنید.

 

روش فعالسازی رمز پویا برای خرید کردن اینترنتی


پویاسازی رمز دوم کارت‌های بانکی تنها و فقط بوسیله خزانه صادرکننده کارت انجام می‌شود و مشتریان هر خزانه می‌توانند به جهت اطلاع از روش‌های فعال‌سازی رمز پویای کارت خود به شعب آن خزانه مراجعه کنند. همینطور دریافت رمز پویا از روش اس ام اس و یا راهکار‌های مبتنی بر کد‌های دستوری (USSD) از دیگر روش‌های آماده شده به جهت ارائه آن به مشتریان توسط بانک‌ها است. بانک مرکزی نیز کلیدی هدف تحلیل و راهبری این پیامک‌ها، سامانه هریم (هدایت رمز‌های یکبار مصرف) را از ابتدای دی‌ماه راه‌اندازی خواهد کرد.

در عمده بانک‌ها باجه‌ای به مراد ارائه خدمات الکترونیک در لحاظ گرفته شده و مشتریان هر بانک برای اخذ راهنمایی و خدمات دارای ربط اساسی رمز پویا می‌توانند به این باجه‌ها مراجعه کرده و سرویس ها دریافت کنند. همچنین در رخ بروز مشکل، مشتریان می‌توانند این اهمیت را از شیوه روابط‌عمومی رئیس شعب هر خزانه پیگیری کنند. یا این که با مرکز پشتیبانی تلفنی خزانه تماس بگیرند.

نکات پایانی

معمولا فروشگاه‌های آنلاین، خدمات پرداخت اینترنتی را از روش یکی از بانک‌های میهن دریافت می‌کنند. در پرداخت‌های آنلاین هنگامی می‌خواهید تراز پرداخت وجه را از شیوه کارت انجام بدهید وارد درگاه پرداخت خزانه مربوطه خواهید شد.

بسیاری از سارقان اینترنتی اهمیت طراحی و تولید درگاه‌هایی مشابه به درگاه‌های حیاتی بانکی و آدرس‌های مشابه آن را در اختیار کاربران قرار داده و به محض وارد نمودن داده ها بانکی، اقدام به سرقت اطلاعات حساب‌های بانکی و در غایت سرقت وجوه از حساب بانکی عضو می‌کنند، لذا بایستی نسبت به فعال کردن رمز پویا (یکبار مصرف) حساب بانکی خویش اقدام کنند.

مجرمان سایبری اهمیت ارائه کالاهای ارزان‌تر قیمت‌های استثنایی و اعتقادوباور نکردنی و طرح‌های وسوسه انگیز اعم از کالا، البسه و کیف و کفش، لوازم خانگی و بسته‌های هدیه مبادرت به کلاهبرداری از شهروندان می‌کنند یا این که کاربر را وارد ورقه جعلی و شبیه سازی شده خزانه کرده یا در برخی از سایت‌های تبلیغاتی وخرید و فروش نظیر دیوارو شیپور اقدام به گرفتن بخشی از پول کالا به تیتر پیش پرداخت یا این که همان بیعانه کرده و بعد از آن جدا ارتباط می‌کنند.

در انتها گشوده نیز باید به این نکته اشاره کنیم که یک دکان دارای را نمی توان تنها کلیدی توجه به مرتبه آن در وب وبسایت هایی نظیر الکسا یا این که تعداد دنبال کنندگان و عضوهای آن شناخت و ممکن می باشد یک برگه فروشگاهی ساده در اینستاگرام، امنیت بیشتری از یک وب وبسایت مالامال زرق و الکتریسیته اینترنتی اساسی هزاران تماشا کننده و سکو جهانی بالا داشته باشد. دارای رعایت همین نکات بی آلایش می توانید خریدی امن و بی دردسر داشته باشید.

در دهه اخیر، دارای دقت به شتاب بالای خرید، سرعت بالای ارسال، هزینه کمتر و صرفه جویی از اتلاف وقت اشخاص به خرید اینترنتی تمایل زیاد متعددی نشان داده‌اند ولی نکته‌ای که همواره از شروع کسب و کارهای اینترنتی مطرح بود و اشخاص نسبت به آ ن نگرانی‌هایی داشتند «عدم وجود اعتماد» است.

به یاد داشته باشید که مهم توجه به دغدغه‌های افراد در دنیای کنونی، خرید کردن اینترنتی در هر جایی از دنیا فرار و گریز ناپذیر است. از همین رو ملاحضات و نکته ها بالا از مهمترین مواردی است که می‌تواند برای اعتماد به یک مغازه اینترنتی به شما امداد نماید و درایت شما را نسبت به خطرات و مشکلات احتمالی آتی بالا غالب شود تا در غایت خرید کردن اینترنتی بدون دغدغه‌ای را تجربه نمایید.

امیدواریم همین مقاله توانسته باشد به جهت شما در خرید کردن اینترنتی بهتر کمک کننده و راهنما باشد.

با تشکر

آخرین مطالب