سیتی برق چگونه خانه خود را به خانه هوشمند تبدیل کنید؟

از روش نرم افزارهای خاصی می قدرت به سادگی بر تجهیزات موجود در منزل های هوشمند بررسی داشت و آن ها را کنترل کرد.

توسط HONARMANDKHABAR در 28 آبان 1401
از روش نرم افزارهای خاصی می قدرت به سادگی بر تجهیزات موجود در منزل های هوشمند بررسی داشت و آن ها را کنترل کرد. در همین قسمت قصد داریم مزایای منزل هوشمند را بیان کنیم، البته اعتنا داشته باشید که این مزیت ها نسبی می باشد و هر کسی بنابه نیاز فردی و عوارض خود خانه هوشمند را گزینش کند. در سال 2020، آزمایشگاه The Bee، یک پهپاد امنیتی خانگی مستقل را برای آنالیز ازحیاط شیوه اندازی کرد. JetBot AI+ سامسونگ نیز ممکن می باشد یک ربات جاروبرقی باشد، ولی ویژگی‌های امنیتی داخلی آن، آن را نسبت به اکثری از دستگاه‌های موجود در بازار به یک ربات خانگی نزدیک‌تر می‌کند. کمتر هزینه های ناشی از مصرف بی منش برق و گاز اساسی هوشمند سازی منزل. حیاتی تمامی ی اینها اما عالم به سمت پیشرفت فناوری حرکت می کند و دیر یا زود خانه هوشمند متصل به اینترنت شی ءها به یک امر عادی و اجتناب ناپذیر تبدیل خواهد شد.
  • افق دید ما اخلاق و رفتار یک سبک زندگی هوشمند به جهت آنهاییست که به دنبال یک زندگی متفاوت می باشند.
  • سنسورهای حرکتی هوشمند تفاوت در بین ساکنان، نزدیکان، حیوانات خانگی یا این که اشخاص نا آشنا را تشخیص بدهند و در صورتی که خلق یا حرکت مشکوکی دیدند آن را از روش گوشی به اطلاع شما برسانند.
  • کافیست وقتی که از خانه بیرون می‌شوید سناریوی مسافرت را فعال نمایید تا شیرهای اساسی گاز و آب بسته شوند.
  • خانه‌های هوشمند مزایائی زیرا افزایش امنیت، صرفه‌جوئی در مصرف انرژی و غیره را دارند.
  • این که کدام قسمت از خانه خویش را به این تکنولوژی مجهز کنید بستگی به شما دارد.
داشتن آسایش و رفاه اکثر همواره دغدغه انسان ها به جهت یک زندگی بهتر بوده است. در ادامه قابلیت و امکان های متعدد به جهت هوشمند سازی منازل مسکونی مورد بررسی قرار گرفته است. قابلیت کلیدی دکمه صوتی هوشمند کنترل سیستم هوشمند سازی ساختمان شما است. به کمک سیستم صوتی هوشمند، می خانه هوشمند توانید به راحتی سیستم های هشدار امنیتی را خاموش یا این که روشن کنید. همینطور دکمه صوتی هوشمند امکان ضبط صدای افراد را دارااست که از آن در مواقع اضطراری به کار گیری می کند. سیستم صوتی هوشمند و استعمال از آن در خانه هوشمند برای ارتقاء امنیت و ایمنی اهالی خانه نقش مهمی دارد.

• دوربین‌های امنیتی (Security Cameras):

کامپیوتر آشپزخانه که در اواخر دهه 60 ساخته شد، می‌توانست دستور پخت نیز بسازد، ولی به ادله بها بالایش هیچ وقت غالب نشد. کمتر مصرف انرژی مهم هوشمندسازی سیستم صوتی هوشمند خانه در بخش در و پنجره‌های آن نیز امکان‌پذیر است. در خانه‌های هوشمند می‌توان روزگار گشوده یا بسته شدن درها و پنجره‌ها را برنامه‌ریزی کرد. دسته‌بندی نشده برقراری ارتباط از شیوه سیم‌های الکتریسیته همیشه قابل‌اطمینان نیست، چون همین خطوط به‌دلیل برق‌رسانی به دستگاه‌ها، نویز پیدا می‌کنند. در شکل افزایش نویز، دستگاه X10 نمی‌تواند به درستی پیام‌ها را داخل سیستم منتقل کند و به همین دلیل سیستم در گیر نقص می‌شود. بخش اعظمی از اشخاص گمان می‌نمایند که منزل هوشمند چیزی دوچندان پیچیده و تعجب آور و غریب است. خانه‌های هوشمند اگر‌چه از تکنولوژی روز استفاده می‌کنند، البته در ظواهر فرق زیادی حساس خانه‌های بی آلایش ندارند. صرفا به جهت استعمال بهینه‌تر از ابزارها و بخش‌های متعدد خانه، از هوش مصنوعی و internet استعمال می‌شود. خانه‌های هوشمند قدمت فراوان طولانی دارند و به قرن‌ها پیش مربوط می‌شوند.

خانه هوشمند چیست؟ چگونه منزل هوشمند بسازیم؟

جهت شناخت هرچه بخش اعظم حیاتی محصولات G4 بر روی لینک آیتم حیث کلیک کنید. افق دید ما خلق یک سبک زندگی هوشمند به جهت آنهاییست که به دنبال یک زندگی متفاوت می باشند. نوران ارتباطات پایدار غالب به به دست آوردن گواهی و رتبه بندی در گرید سه از شورای خوب انفورماتیک شد. طبقات یک ساختمان بایستی دقیقا مطابق نقشه های اجرایی و اصلی اعتنا فراوان فراوان اجرا گردند. یک ساختمان خوب باید از تراز طراحی تا اجرای آخرین جزئیات اساسی ارزیابی های ظریف ساخته شود. ممکن می باشد میزان رضایت شما با هزینه کرد 1 میلیون تومان بگونه ای باشد که برای فردی اصلی 100 میلیون حاصل نشده باشد.

هزینه هوشمندسازی خانه

کاربران در خانه هوشمند می‌توانند برای برآورده نمودن نیازهای روزانه تنها اساسی لمس یک سوییچ فرمان موردنظرشان را صادر کنند. و تجهیزات هوشمندسازی ساختمان تا به هم اکنون خبری نخوانده باشد یا حداقل چیزی نشنیده باشد. منزل هوشمند آسایش و راحتی متعددی داراست چون برای در دست گرفتن خانه و محل فعالیت خویش نیاز نمی باشد حضور فیزیکی داشته باشید یا این که در کنار هر یک از وسایل باشید. در مقایسه حیاتی دستیار وب سایت گوگل و الکسا، همین ربات 35% از گروه دستیاران صوتی عالم را تشکیل می‌دهد.

اینترکام در اختیار گرفتن 4

اما به عبارتی روشنایی 800 لومن را می توان با یک لامپ LED که صرفا 9 وات مصرف می کند به دست آورد. می تواند از حدود 100 تا 300 دلار متغیر باشد، ولی رجوع آن به راحتی می تواند بها آن را داشته باشد. علاوه بر این، ممکن هست بتوانید یک تخفیف در ارتقا به ترموستات هوشمند. تغییرات کوچکی وجود دارد که کلیه ما می توانیم انجام دهیم تا اطمینان حاصل نماییم که تا حد قابلیت و امکان در انرژی صرفه جویی می کنیم، هم برای سالم کره زمین و هم برای تندرست حساب های بانکی خود. اجرای همین تغییرات می تواند در عرض یک‌سری ماه بر روی صورتحساب های آب و الکتریسیته شما تأثیر بگذارد. بر اساس گزارش ها، از ماه آگوست، بها گاز شهری در ایالات متحده 25 % نسبت به سال قبل ارتقا یافته است.

سیستم های روشنایی هوشمند

تعداد سوییچ هایی که به شکل تبدیل (کلید سناریو) آیتم نیاز میباشد اعلام نمایید. برآورد تعداد کلید های الکتریسیته خویش را از یک پل تا چهار پل اعلام نمایید. سالمندان به طور معمول رژیم های دارویی زیاد پیچیده ای دارا‌هستند که باید در روزگار های مختص داروهای خودشان را مصرف کنند. منزل هوشمند آسانه خدمت یکپارچه هوشمند سازی بر اساس تکنولوژی اینترنت اشیاء را ارائه کرده است. تمام اسباب و اثاث هوشمند سازی آسانه تحت یک سامانه واحد و از شیوه internet اهمیت یکدیگر در رابطه هستند. تمامی لوازم هوشمند سوای نیاز به دستگاه مرکزی و مستقیماٌ از روش شبکه وای فای و یا اینترنت تلفن همراه (در لوازم اهمیت قابلیت و امکان کارگزاری سیمکارت) به سرور اینترنتی آسانه در درون سرزمین متصل میشوند.

جدیدترین محصولاتنمایش همه

ابتدا، درباره شدت روشنایی و میزان آن که در مکان‌های متعدد باید رعایت شود، کلام می‌کنیم. سپس، مزیت‌ها و امکانات روشنایی به نقل از وبسایت خبری هوشمند خانه را به طور کامل باز‌نگری می‌کنیم. در نهایت، به معرفی انواع لامپ‌های هوشمند و چگونگی کارکرد آن‌‌ها می‌پردازیم.

رسالت خانه هوشمند فریوت

به هر حال، تمام تلاشم را میکنم تا کلیه چیز را به گویش قابل فهم حفظ کنم، ولی جزئیات اهمیت را از در میان نبرم. بله کل وسیله های هوشمند آسانه بصورت یکجا در یک محفظه واحد قابل در دست گرفتن هستند. همین شرکت پس از این که در سال ۲۰۱۵ به google واگذار شد، در همان سال نیز یک عدد از شرکت‌های تابع شرکت Alphabet Inc. شد. بله مدرس مربوطه کلیپ و فولدر اطلاعاتی پی دی اف را برای کارآموزان در کانال تلگرام به اشتراک می گذارد. کلاس ها غالبا به رخ 90 % عملی و کارگاهی برگزار می شود و کاملا ویژه بازار کار طراحی شده. کلیدی به کارگیری از سیستم ترانه منزل هوشمندتان، در زمانه مشخص و معلوم که برای خواب فرزندتان انتخاب نموده‌اید، فایل‌های صوتی گزینه لحاظ شما به جهت او پخش خواهد شد و پس از مدت زمان مشخصی هم سیستم خاموش خواهد گردید. شرکت فریتز به تیتر توزیع کننده انحصاری محصولات شرکت Loxone در جمهوری اسلامی ایران و همینطور ارئه کننده بهترین محصولات هوشمند سازی اروپایی و آسیایی، مناسب ترین راهکارها را برای ساختمان هوشمند شما ارائه می‌دهد. در سیستم هوشمند سازی حتی آب پاشی باغچه‌ها و فضای سبز نیز به عهده این سیستم است. بدین ترتیب بجای استعمال از تابلوی مرکزی، اجزاء را در قسمت‌های گوناگون خانه کارگزاشتن می‌کنیم و ارتباط میان تجهیزات به رخ بی سیم خواهد بود.
آخرین مطالب