15 بیشتر پاکستان خلبانان برای معلق مشکوک مجوز

اسلام آباد جولای 18 پاکستان هوانوردی است به حالت تعلیق در 15 بیشتر خلبانان برای داشتن مشکوک مجوز گرفتن شماره ا

توسط HONARMANDKHABAR در 28 تیر 1399

اسلام آباد جولای 18

پاکستان هوانوردی است به حالت تعلیق در 15 بیشتر خلبانان برای داشتن مشکوک مجوز گرفتن شماره از آن گرفته شده وظیفه برای پرواز با اعتبار در کشور به 93 با توجه به گزارش رسانه ها در روز شنبه.

آنها معلق توسط بخش حمل و نقل هوایی در روز جمعه.

اینها در میان 262 خلبانان بودند که پایه و قرار دادن تحت بررسی توسط حمل و نقل هوایی وزارت در ماه گذشته برای در اختیار داشتن مشکوک مجوز با توجه به روزنامه طلوع.

مجوز 28 دیگر خلبانان در حال حاضر لغو شده است.

Abdul Sattar Khokhar سخنگوی بخش حمل و نقل هوایی گفت: در مجموع 262 خلبانان مشخص شد که داشتن گواهینامه جعلی توسط هیئت تحقیق و مبتنی بلافاصله پس از شناسایی در دستورالعمل دولت است.

او گفت: از این 262 خلبانان فدرال کابینه مورد تایید بود لغو مجوز 28.

این 28 خلبانان نمی خواهد بود قادر به انجام هر پرواز وظیفه و مجوز خود را لغو شده اند مناسب پس از مراحل قانونی که در آن خلبانان فرصت داده شد از شنیدن.

مهم بود دو بار بررسی توسط دولت قبل از تصمیم گیری.

روند تایید گواهینامه 93 خلبانان آغاز شده است در حالی که تحقیقات از باقی مانده 141 مواردی است که انتظار به پایان خواهد رسید در عرض یک هفته.

Khokhar است که ارشد مشترک وزیر گفت: تمام مراحل بررسی و اعتبار سنجی پس لازم اقدام انضباطی بود که از نزدیک تحت نظارت و شخصا نظارت توسط وزیر حمل و نقل هوایی غلام سرور خان.

در ضمن بی سر و صدا درجه یک خصوصی هواپیمای مسافربری را متوقف کرده است پرداخت حقوق و دستمزد به آن خلبانان و افسران که شناسایی شده اند به عنوان داشتن گواهینامه جعلی.

بخش منابع انسانی از شرکت هواپیمایی به آنها اطلاع داد که آنها خواهد پرداخت نمی شود از 29 ژوئن تا موضوع حل و فصل شد.

در بخش حمل و نقل هوایی تا به حال ارائه یک لیست از 10 خلبانان خصوصی هواپیمایی داشتن گواهینامه جعلی.

از 10 خلبانان سه در حال حاضر در سمت چپ هواپیمایی در حالی که باقی مانده اند پایه این گزارش گفت:. PTItinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن