40 بازداشت در شهر نیویورک بیش از تظاهرات در برابر مرد سیاه مرگ

نیویورک, مارس 29 حداقل 40 نفر دستگیر شده بودند در شهر نیویورک به عنوان مردم را به خیابان ها در اعتراض به مرگ ی

توسط HONARMANDKHABAR در 9 خرداد 1399

نیویورک, مارس 29

حداقل 40 نفر دستگیر شده بودند در شهر نیویورک به عنوان مردم را به خیابان ها در اعتراض به مرگ یک مرد سیاه پوست در بازداشت پلیس در مینیاپولیس.

بیش از 100 نفر در منهتن در میدان اتحاد در روز پنج شنبه بعد از ظهر برای بیان خشم خود را بیش از آنچه آنها به نام خشونت پلیس که منجر به جورج فلوید مرگ, گزارش, Xinhua news agency.

46 ساله آفریقایی-آمریکایی درگذشت, روز دوشنبه پس از یک افسر پلیس سفید دوخته و او را به زمین با زانو به پشت گردن خود را در حالی که او دست به دستبند و دیگر افسران ایستاده بود.

در حالی که به پایین دوخته فلوید بارها و بارها التماس, "لطفا, من نمی توانم نفس بکشم" و "آیا مرا بکشند".

چهار افسران درگیر در مورد از کار اخراج شدند در مدت کوتاهی پس از نمایش ویدئو فلوید مرگ رفت و ویروسی در رسانه های اجتماعی در روز سه شنبه جرقه اعتراض ملی برای عدالت است.

این حادثه کشیده شده مقایسه به سال 2014 مرگ نیویورک آفریقایی-آمریکایی اریک گارنر که قرار بود در یک سبد توسط پلیس با وجود فریادهای "من نمی توانم نفس بکشم". مرگ او گالوانیزه در سراسر کشور "Black Lives Matter" جنبش است.

شهر نیویورک معترضان شعار می دادند شعارهایی از جمله "من نمی توانم نفس بکشم" در حالی که ایستاده در خطوط چهره به چهره با ده ها تن از نیروهای پلیس.

برخی از آنها سوء استفاده می شود زبان به سمت پلیس است.

40 معترضان دستگیر شدند و پس از چندین لغو کردند و مبارزه بین دو طرف است.

اخبار محلی گزارش گفت: کسی انداخت سطل زباله می تواند به پلیس و دیگری تلاش برای گرفتن افسران تفنگ در حالی که ان بی سی گزارش داد که یک معترض پانچ یک افسر در صورت.

تظاهرات نیز صورت گرفت و همچنین در شهرهایی مثل لس آنجلس و ممفیس با توجه به گزارش های رسانه ها در حالی که در مقیاس بزرگ اعتراضات خشونت تبدیل شد در مینیاپولیس که فرماندار مینه سوتا تیم Walz روز پنج شنبه اعلام وضعیت اضطراری است.

این حادثه مربوط فلوید رخ داده است دوشنبه شب زمانی که پس از دریافت شکایت گزارش شده که یک مرد ممکن است در تلاش برای تصویب یک تقلبی $20 bill در یک فروشگاه محلی ماموران پلیس وارد صحنه شدند و در بر داشت فلوید نشستن در وسیله نقلیه خود را Efe اخبار گزارش.

هنگامی که آنها به او دستور داد به آنها گفت: او در برابر بازداشت و اضافه کرد در گزارش رسمی پرونده پس از این حادثه که پس از آنها تا به حال دست به دستبند او را و او را دروغ رو به پایین در پیاده رو آنها متوجه شده است که او در پزشکی "پریشانی".

در این ویدئو گرفته شده توسط یک رهگذر از فلوید بازداشت و حوادث منجر به مرگ او مردی است که دیده می شود دروغ گفتن رو به پایین در پیاده رو در کنار یک ماشین گشت با یکی از افسران زانو در پشت گردن خود را برای بیش از پنج دقیقه بدون تغییر موقعیت با وجود این واقعیت است که فلوید شنیده می شود گفت که او نمی تواند نفس کشیدن و التماس برای افسران نه به صدمه زدن به او را تا زمانی که او در نهایت از دست می دهد آگاهی است.

"لطفا لطفا لطفا من نمی توانم نفس بکشم" و "معده من لطمه می زند. گردن من لطمه می زند. لطفا لطفا. من نمی توانم نفس بکشم" فلوید است که شنیده می شود گفت. اما افسر هرگز کاهش فشار زانو خود را و وزن بدن در زن و مرد را گردن تا آمبولانس وارد دقیقه بعد و فلوید لود شد بر روی یک برانکارد و نشان دادن هیچ نشانه ای از زندگی است.

او بعد مرده در یک بیمارستان محلی است.

FBI راه اندازی کرده است تحقیقات جنایی را به مورد است که موجب واکنش قوی در سراسر کشور.—IANStinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب