Coronavirus آثار یافت شده در مارس 2019 فاضلاب نمونه اسپانیایی مطالعه نشان می دهد

کشف ویروس ژنوم حضور خیلی زود در اسپانیا اگر تایید خواهد حاکی از این بیماری ممکن است به نظر می رسد بسیار زودتر

توسط HONARMANDKHABAR در 6 تیر 1399

کشف ویروس ژنوم حضور خیلی زود در اسپانیا اگر تایید خواهد حاکی از این بیماری ممکن است به نظر می رسد بسیار زودتر از جامعه علمی فکر می کردم.

دانشگاه بارسلونا تیم بود که تست اتلاف آب از اواسط ماه آوریل سال جاری به شناسایی پتانسیل جدید شیوع بیماری نیز تصمیم به اجرای آزمون بر روی نمونه است.

آنها برای نخستین بار این ویروس در حال حاضر در بارسلونا در ژانویه. 15, 2020, 41 روز قبل از اولین موردی بود گزارش رسمی وجود دارد.

سپس آنها زد آزمایشات بر روی نمونه های گرفته شده بین ماه های ژانویه دسامبر 2018 و 2019 و حضور ژنوم ويروس در یکی از آنها جمع آوری شده در مارس 12, 2019.

"سطح SARS-CoV-2 بودند کم اما مثبت بودند" تحقیقات رهبر آلبرت بوش بود گفت: به نقل از دانشگاه.

پژوهش ارائه شده است برای بررسی دقیق.

Dr خوان رامون Villalbi از جامعه اسپانیایی برای بهداشت عمومی و بهداشتی دولت به رویترز گفت که هنوز زود به نتیجه گیری قطعی.

"هنگامی که آن را فقط به یک نتیجه, شما همیشه می خواهید اطلاعات بیشتر مطالعات بیشتر نمونه آن را تایید و رد کردن یک آزمایشگاه خطا و یا یک روش مشکل," او گفت:.

وجود پتانسیل مثبت کاذب با توجه به این ویروس شباهت با سایر عفونت های تنفسی.

"اما آن را قطعا جالب آن مطرح," Villalbi گفت.

بوش که رئيس جمهور از جامعه اسپانیایی Virologists گفت که یک تشخیص زود هنگام حتی در ماه ژانویه می تواند بهبود یافته است, پاسخ به همه گیر. به جای بيماران احتمالا اشتباه با شایع آنفولانزا کمک به جامعه انتقال قبل از اقدامات گرفته شد.

پروفسور Gertjan Medema از KWR موسسه تحقیقات آب در هلند که تیم شروع به استفاده از یک coronavirus آزمون در اتلاف آب در ماه فوریه پیشنهاد بارسلونا گروه نیاز به تکرار آزمایش برای تایید آن است که واقعا SARS-CoV-2 ویروس.

اسپانیا ثبت کرده است بیش از 28,000 تایید مرگ و نزدیک به 250000 هزار مورد از این ویروس تا کنون.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن