آمازون راننده واریز از طریق توییتر برگ ون با بسته در جاده

San Francisco, جولای 2 یک جوان آمازون تحویل راننده Derick لنکستر در زمان به توییتر به ترک شغل خود را رها شده د

توسط HONARMANDKHABAR در 12 تیر 1399

San Francisco, جولای 2

یک جوان آمازون تحویل راننده Derick لنکستر در زمان به توییتر به ترک شغل خود را رها شده در یک وان پر از بسته های در یک ماراتن ایستگاه گاز در ایالت میشیگان آمریکا.

لنکستر که می رود به رسیدگی @_lilderick توییتی در مورد ترک شغل خود به عنوان یک راننده تحویل برای آمازون و رها ون او سوار برای شرکت با کلید در احتراق.

"من ترک آمازون f--- که رانندگی s--- من سمت چپ ون در 12 مایل و سوتهفیلد خانواده می تواند داشته باشد که b---- و آن را پر از گاز با کلید در سیستم جرقه زنی" او هنوز توییتی.

پس از به tweeting, Lancaster گفت که او دریافت "هزاران نفر" از نظرات و پیام ها از دیگر آمازون کارکنان که ابراز قدردانی که او صحبت کرد تا گزارش فاکس کسب و کار.

"وجود دارد برخی از مردم گفت: آنها میخواهند به آنها شجاعت به ترک کار خود را, اما آنها به ماندن به دلایل مالی. برخی می گفتند که آنها را ترک و کار خود را صبح روز بعد پس از آنها را دیدم ویدئو های من," او گفت: به نقل از.

لنکستر گفته او نا امید شد با ساعت های طولانی تعدادی از تحویل و پرداخت چرا که او اغلب کشیده و نزدیک به 12 ساعت در شیفت به ارائه بیش از 100 بسته برای $15.50 در هر ساعت.

او گفت که او در اواخر شدن به خواهر اخیر جشن فارغ التحصیلی چرا که او مشغول به کار بود و او احساس فشار ثابت به ارائه بسته — و به انجام آن سریع تر گفت: گزارش.

در همین حال یک نماینده برای آمازون گفت: این شرکت به دنبال این حادثه.

"این نه منعکس کننده استانداردهای بالا ما برای تحویل همکاران. ما در حال بدست گرفتن این موضوع به طور جدی و به بررسی این موضوع هستند و مصرف مناسب اقدام" آمازون سخنگو به نقل شد. IANStinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن